dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty wynajmu nieruchomości

652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

652 ogłoszenia

83,64 zł/m²10,70 m² 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** os.MŁODYCH *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²72 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal o pow. 56 m kw, usytuowany na parterze w kamienicy III piętrowej. Lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy jednej z głównych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²23,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 23,8m2 ul. Wesoła, osiedle Piaski, blisko centrum, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne i inne. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

62,07 zł/m²29 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, położony na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym, rejon ul. Hetmańskiej. W lokal wyposażony jest w klimatyzator, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**opis Lokali do Wynajęcia w Nowym Budynku Usługowym** Oferujemy na wynajem nowoczesne lokale w świeżo oddanym do użytkowania budynku usługowym. Obiekt charakteryzuje się starannie.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł8,10 m²

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:780 zł

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przytulny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,66 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji ul. Choroszczańska Białystok, blok z 2024 roku 3 pokoje, garaż podziemny (podwójne miejsce) Mieszkanie znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł700 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac z biurem do wynajęcia - os. Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego. Do wynajęcia ogrodzony, utwardzony plac o powierzchni ok. 700 m z budynkiem biurowym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 2 0 0 m 2 (z możliwością rozdzielenia na dwa lokale po 100 m 2 ) , zlokalizowany w sercu Białegostoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,80 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - 3-pokojowe mieszkanie 51,8 m , Białystok, ul. Jerzego Waszyngtona Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,8 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł88,50 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 88,50 m2 w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza (róg Podleśnej). Lokal nieprzechodni, południowo-wschodni mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²450 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 450 m - nowoczesny budynek przy ul. Handlowej w Białymstoku - możliwość powiększenia do 1700 m Do wynajęcia lokal o powierzchni 450 m w nowoczesnym, wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50,86 zł/m²290 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeśli szukasz atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal użytkowy usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²630 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajęcia hali.

Szczegóły ogłoszenia

54,29 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal użytkowy w Białymstoku, os. centrum, ul. Dąbrowskiego. Przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową. Lokal na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** budynek monitorowany *** *** wysoki standard *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjne lokale biurowo-usługowe zlokalizowane w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,02 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 na os. Mickiewicza przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł61,20 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z w pełni urządzonym mieszkaniem położonym w spokojnej części Białegostoku, przy ul. Wołyńskiej , os. Sybiraków. Na powierzchnię 61m2 składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²105 m² 2 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jasny, funkcjonalny lokal przeznaczony pod działalność biurową Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 zł/m²500 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala typu blaszak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przytulny lokal użytkowy o powierzchni 20 m , położony na parterze przy ul. Ciołkowskiego. W skład lokalu wchodzi: jedno ustawne pomieszczenie, łazienka na korytarzu Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²270 m² 7 290 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł99,09 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,09m2 znajdujące się na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²1 896 m² 49 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| okazja! Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Osiedle Mickiewicza vis a vis galerii handlowej Alfa Idealna lokalizacja dla studentów Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²860 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale w Białymstoku. Od 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²160 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Otwarta powierzchnia do wynajęcia.