dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 808 ogłoszeń

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Radzymińskiej osiedle Białostoczek w Białymstoku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działka budowlana1325 m2** Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Białystok niedaleko Stanisławowa. Działka budowlana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł127,30 m² 9 033,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Dom dla rodziny przy lesie - gotowy do zamieszkania Szeregówka z wykończeniem | Dojlidy Górne | ogród + garaż Są miejsca, do których naprawdę chce się wracać. Takie, gdzie poranek zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| 3 Pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 46,5 m2 po generalnym remoncie położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, znajdującego się w Białymstoku przy ul. Wierzbowej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,52 m² 12 144,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 53,52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł63,90 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m , położone na II piętrze wysokiego bloku z 1980 roku przy ulicy Mieszka I w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,72 m przy ul. Świętego Jerzego w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Mickiewicza. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu sklep, piekarnia, szkoła, boiska, przystanki autobusowe oraz wiele innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 000 zł10 914 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna położona w Białymstoku w dzielnicy Bagnówka. Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,80 m² 6 717,03 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 72,80 m - 8. piętro, blok z windą Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł46,96 m² 11 392,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem | Białystok, ul. Produkcyjna | 47 m | bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96 m , zlokalizowane w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,72 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, na cenionym osiedlu Antoniuk Fabryczny.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł72,50 m² 9 089,66 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szukasz czterech pokoi na siłę upchniętych na małym metrażu? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie. To oferta dla osób świadomych, które wiedzą, że komfort to nie tylko adres, ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Trzystronne mieszkanie w centrum miasta. Tak zadbane mieszkanie- ciężko znaleźć. Funkcjonalne, nadzwyczajnie przestronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, osiedle Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,30 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57,77 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wygodne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Białegostoku Bojary. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł97,60 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** 4 pokoje *** apartament z 2024r. *** *** z klimatyzacją *** *** 2 miejsca parkingowe *** Polecamy przestronny wyjątkowy apartament 4-pokojowy położony na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z piątym etapem inwestycji Green Garden perła 3 Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Proponujemy mieszkanie m6b o powierzchni 61,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

| okazja! Mały dom do remontu w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Mickiewicza w Białymstoku Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w mieście według opinii naszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż imponujący dom z bali o powierzchni 319 m , położony na pięknej działce o powierzchni 1264 m . Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł828 m² 228,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniej działki budowlanej o pow. 828 m2 (nr geod. 51/34 ). Przedstawiona nieruchomość znajduje się pośród kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

659 732 zł59,11 m² 11 161,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Poziomej. Znajduje się na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2010r. Budynek z cegły do tego dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 000 zł67 m² 8 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***promocja*** -44 000 zł-*do końca sierpinia! Turkus - szósty, ostatni etap inwestycji! Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł56,94 m² 8 500,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł72 m² 10 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,64 m² 11 169,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda w sąsiedztwie lasu! Polecamy Państwu wygodne 3-pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym i spójnym stylu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,33 m² 12 857,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze w nowoczesnym, sześciopiętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. Towarowej 28. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodzonym ogródkiem, usytuowanego na parterze w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 324 800 zł2 906 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2 906 m2 oznaczone numerami geodezyjnymi 1495/2, 1496, 1497, 1498 i 1515, położone w Białymstoku w dzielnicy Starosielce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować od A do Z według własnego gustu i potrzeb? Oto idealna propozycja dla Ciebie! To idealna oferta dla: -Osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 752 zł28,96 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł49 m² 877,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę o numerze geod.199/4, obręb Białostoczek Płn , znajdującą się na terenie objętym MPZP, w okolicy ul.Andersa. Działka znajduje się pomiędzy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom szeregowy pod klucz. Solidne,.