dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 806 ogłoszeń

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych. Częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,61 m² 9 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 62,61 m2 składają się: kuchnia z jadalnią połączona z salonem, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 81,20 m , zlokalizowanego przy ul. Szarych Szeregów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł262 m² 7 595,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z 2005 roku o powierzchni użytkowej 234,7 m . Budynek jest podpiwniczony oraz posiada użytkowy strych o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

679 000 zł125,60 m² 5 406,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji. Położone w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Do centrum 10 minut. Blisko przystanek autobusowy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł32,30 m² 7 987,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu Piasta ul. Warszawska, położone na IV piętrze, o powierzchni 32m2. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie liczne sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł3 701 m² 215,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.701 m 2 i wymiarach ok. 17 x 217 znajdująca się w Białymstoku przy ul. Kluka 33. Numer geodezyjny - 128/2 Bagnówka (obręb 15).

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje, do wejścia. Funkcjonalne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,30 m² 12 409,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Wołodyjowskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w niskim , trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł430 m² 6 276,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:625 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł54,31 m² 12,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem Osiedle Antoniuk, białystok dane podstawowe: - powierzchnia: 54,31 m - Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,30 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Białegostoku. Idealne pod inwestycję lub na biuro. Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł1 603 m² 2 058,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługową o powierzchni 1603 m2, położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji bezpośrednio przy ulicy Kopernika w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż lokal mieszkalny z wydzielonymi dwoma lokalami z oddzielnymi wejściami położony na os. Piasta Na powierzchnię 67m2 składają się: - pierwsze mieszkanie - ok.50m2, 3 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110,50 m² 7 963,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania w sercu Białegostoku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 110,5m2, położonego na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,38 m² 7 723,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni do pracy i życia w świetnie skomunikowanym punkcie Białegostoku? To mieszkanie łączy w sobie ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,12 m² 7 468,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na najwyższym, trzecim piętrze budynku z 1986 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,50 m² 11 347,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Centrum | parking | 48M2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł176,80 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji przestrzeń dla rodziny i wiele możliwości aranżacji Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z bardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Radzymińskiej osiedle Białostoczek w Białymstoku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działka budowlana1325 m2** Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Białystok niedaleko Stanisławowa. Działka budowlana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł127,30 m² 9 033,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Dom dla rodziny przy lesie - gotowy do zamieszkania Szeregówka z wykończeniem | Dojlidy Górne | ogród + garaż Są miejsca, do których naprawdę chce się wracać. Takie, gdzie poranek zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| 3 Pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 46,5 m2 po generalnym remoncie położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, znajdującego się w Białymstoku przy ul. Wierzbowej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,52 m² 12 144,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 53,52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł63,90 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m , położone na II piętrze wysokiego bloku z 1980 roku przy ulicy Mieszka I w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,72 m przy ul. Świętego Jerzego w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Mickiewicza. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu sklep, piekarnia, szkoła, boiska, przystanki autobusowe oraz wiele innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 000 zł10 914 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna położona w Białymstoku w dzielnicy Bagnówka. Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,80 m² 6 717,03 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 72,80 m - 8. piętro, blok z windą Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 056 m² 851,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki na swój wymarzony dom lub terenu inwestycyjnego? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy zlokalizowaną przy zacisznej ul. Komety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł46,96 m² 11 392,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem | Białystok, ul. Produkcyjna | 47 m | bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96 m , zlokalizowane w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 44,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,72 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, na cenionym osiedlu Antoniuk Fabryczny.