dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

28 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsca postojowe ul. Sienkiewicza, centrum Białegostoku Na sprzedaż 2 miejsca postojowych na platformach w budynku apartamentowo biurowym w centrum Białegostoku, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,10 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 28 mkw. - 2 pokoje - piętro 5/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Gotowy biznes do przejęcia! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

782 000 zł73,40 m² 10 653,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny apartament z widokiem - elegancja, komfort i prestiż w doskonałej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu, który.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,10 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ab Grand poleca państwu wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 mkw. Położone jest ono w bliskiej odległości od centrum Białegostoku. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł165 m² 8 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Prezentacje tylko z Biurem Nieruchomości! Cena do negocjacji! Wyjątkowa nieruchomość - dwa domy na jednej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Dom marzeń w Dojlidach Górnych 220 m + 1782 m działki! Szukasz komfortowego domu w prestiżowej, spokojnej i zielonej części Białegostoku? Ta nieruchomość spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł195 m² 5 379,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż świetny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na ul. Królowej Jadwigi w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Nieruchomość z 2001 rok posiada bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gotowe do wejścia mieszkanie przy ul. Wiejskiej! Ma 57,8m2, 4 ustawne pokoje i czeka na nowego właściciela Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bema, które.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,72 m² 15 250,61 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** Oferta bez podatku pcc 2% *** Zapraszamy na prezentację nowego niezamieszkałego dwupokojowego mieszkania w poszukiwanej i modnej lokalizacji w mieście os. Nowe Bojary ul. Kraszewskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponuję do sprzedaży nowe wykończone mieszkanie w bloku z 2026 roku z windą. O lokalu: - 63,86 mkw. - 3 pokoje - piętro 9/12 - łazienka z wc i kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji al. Konstytucji 3 Maja 32 Powierzchnia: 41,90 m Piętro: 1 z 4 Liczba pokoi: 2 (sypialnia, salon,) oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58,50 m² 9 726,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz Białystok | ul. Towarowa | Os. Piasta I 58,5 m | 3. piętro | balkon | piwnica Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

459 725 zł50 m² 9 194,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 49,8 m, położone przy ul. Piasta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, łączącej bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł181,90 m² 4 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m - Dojlidy Górne | duże przeszklenia | szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe , bez założonej księgi wieczystej, położone w wieżowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5 w Białymstoku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł10 870 m² 358,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę o powierzchni 10870m2 położoną w Białymstoku obręb Starosielce Płd. Przeznaczenie działki w mpzp: produkcja z usługami. Opiekun oferty Artur Nowakowski 602 332.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł392 m² 992,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem prawie 400 m, białystok (bema) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 392 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* lokal handlowo-usługowy idealny pod biuro/usługi beauty/inne * Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową, biurową bądź inną, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł80 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4-pokojowe Białystok, os. Białostoczek 3. piętro | ponad 80 m | piwnica | balkon z widokiem | idealne dla rodziny Na sprzedaż oferujemy zadbane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł89,70 m² 10 367,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

**apartament z duszą i tarasem marzeń** Nowe Miasto - ul. Kręta | 89,70 m + taras 100 m + garaż 18 m Niektóre mieszkania po prostu się ogląda. W tym - chce się zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł115,98 m² 6 509,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe 48,62 m z miejscem postojowym. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48,62 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło kompletny remont, łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 600 m² 111,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Zwierki, w sąsiedztwie lasu. Działka ma wydane warunki zabudowy. Okolica cicha i spokojna, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł679 m² 6 553,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - funkcjonalny budynek usługowy zlokalizowany przy ul. Generała Józefa Hallera 31 w Białymstoku, nieopodal obwodnicy/.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł68,70 m² 11 601,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowa lokalizacja - apartament - wysoki standard - nowa cegła (1997 r.) - garaż - STAROBOJARSKA - blisko Centrum, Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku OFERTA.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł160 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Nowa niższa cena! Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim plus - położone gładzie, całość pomalowana na biało, wykonane sufity podwieszane, belki wyszlifowane.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł15 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej na poziomie -1 w budynku przy ul. Plażowej 15. Miejsce znajduje się tuż przy wejściu do garażu z klatki nr 3, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, jednopoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Skorupach, na kameralnym osiedlu nowoczesnych szeregowców. Nieruchomość o powierzchni 67,83.

Szczegóły ogłoszenia

488 800 zł50,50 m² 9 679,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To jedno z tych mieszkań, w których od progu czujesz, że możesz tu zamieszkać. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,84 m² 11 817,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowane przy ul. Marczukowskiej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego Nowoczesne, urządzone mieszkanie na Nowych Bojarach gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,70 m² 9 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł26,63 m² 12 767,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 1- pokojowe nr A20 o powierzchni 26,63 m2 zlokalizowane na III w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna przyszłość ".

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł105,60 m² 12 121,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy wymiar komfortu - Twoja przestrzeń w mieście Więcej metrów, więcej oddechu - tutaj to możliwe: mieszkanie przy ul. Wiejskiej (nowe Miasto) to propozycja dla tych którzy cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 218 m² 508,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka ,dojazd asfaltem, warunki zabudowy na trzy domy w zabudowie szeregowej, pełne media , super lokalizacja. polecam na dom lub inwestycję, opiekun oferty Artur Nowakowski 602 332.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,90 m² 7 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, wygodne, funkcjonalne mieszkanie w cenionej i lubianej lokalizacji na os. Nowe Miasto, niedaleko lasu, terenów zielonych, ścieżek rowerowych, stadionu piłkarskiego. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe.