Mieszkanie, ul. Jerzego
Jerzego, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie
- 499 000 zł
- 41,06 m²
- 12 152,95 zł/m²
Katarzyna Piech
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jerzego
Jerzego, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
5 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jerzego
Zaktualizowane: 5 kwietnia 2026
499 000 zł 41,06 m² 12 152,95 zł/m²
parter/3
2
1994
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1994Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (12 152,95 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 41,06 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1994
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.04.2026
- numer ogłoszenia: 923465
Lokalizacja
- Adres: Jerzego, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Świętego Jerzego. Mieszkanie o powierzchni 41.06 m² usytuowane jest na parterze w dwuklatkowym bloku z 1994 roku wybudowanym z cegły. (...)