dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

519 000 zł64 m² 8 084,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ciekawa oferta ładnego, funkcjonalnego, rozkładowego 3-pokojowego mieszkania w kameralnym 3-piętrowym budynku z cegły klinkierowej. Wygodne miejsce do spokojnego życia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zielone Wzgórza,Białystok

460 000 zł70 m² 6 590,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie zlokalizowane na os. Zielone Wzgórza. Na powierzchnię 69,80 m składa się: - korytarz, - salon z aneksem kuchennym, który z łatwością można wydzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

363 000 zł44 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. ul. Pułaskiego w Białymstoku na znanej i lubianej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość o bardzo komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

299 000 zł1 054 m² 283,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu pięknie położoną działkę w Dojlidach Górnych z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny Wyłącznie w naszym biurze Płaska, sucha oraz kształtna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

293 000 zł1 222 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu ostatnie cztery śliczne działki o pow. 1222m2, 1263m2, 1227m2 oraz 1091m2 położone w Białostockich Zagórkach. Płaskie, o kształcie i wymiarach pozwalających na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

379 000 zł70 m² 5 437,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! * nowa cena* *dla siebie lub pod inwestycje* Przestronne, duże 3-pokojowe ok.70m2 mieszkanie w niższym budownictwie, na 3 piętrze. Blisko stawu i terenów zielonych. Atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzegowa

Dojlidy Górne,Białystok

320 000 zł1 198 m² 267,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Polecamy Państwu pięknie położone działki w Dojlidach Górnych z wydanymi warunkami na zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Wyłącznie w naszym biurze. Działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

135 000 zł270 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** działka pod dom W zabudowie szeregowej! * bacieczki ** Zapraszam na prezentację atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Białystok na osiedlu Bacieczki przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

3 500 000 zł380 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 723 m²

Polecamy piękną, solidnie wybudowaną rezydencje w Białymstoku z dużą, ładnie zagospodarowaną działką. Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

350 000 zł48 m² 7 306,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe ładne mieszkanie na os. Bacieczki, ul. Komisji Edukacji Narodowej w Białymstoku. Tylko w ofercie biura nieruchomości In-Home! Powierzchnia: 47,9 m2. Mieszkanie składa się: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Bema,Białystok

327 000 zł35 m² 9 247,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wygodna kawalerka o metrażu ponad 35m2 znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu .Kopernik" blisko Politechniki Białostockiej. To lubiane osiedle z dobrze rozwiniętym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

273 000 zł42 m² 6 456,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy dwupokojowe mieszkanie na lubianym osiedlu Antoniuk, przy ul.Hanki Ordonówny. Znajduje się ono na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z cegły. Blok został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pozioma

Skorupy,Białystok

1 089 000 zł100 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Warunki spzedaży Oferta od właściciela. Powód dla sprzedaży: przeprowadzka do innego Miasta Stan do zamieszkania. Lokalizacja Adres: białystok, skorupy, ul. Pozioma 1e Bardzo blisko (do 250m): paczkomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bażantarnia,Białystok

529 000 zł76 m² 6 947,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne osiedle składające się z 3 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domów w zabudowie bliźniaczej. Razem 19 segmentów mieszkalnych. Wysoki standard wykonania, energooszczędność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest aktualnie remontowane, zdjęcia przedstawiają standard wykończenia w jakim będzie wykonany remont.UKŁAD: mieszkanie składa się z salonu z aneksem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dojlidy

Dojlidy,Białystok

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność. Ładny dom jednorodzinny wolnostojący, podpiwniczony, zmodernizowany pod koniec lat 80-tych. Dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wygoda

Wygoda,Białystok

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Jeśli szukasz oazy spokoju w Białymstoku - ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki środkowej w standardzie do wprowadzenia się. Inwestycja jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

435 000 zł45 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 45 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły, w centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego. Przestrzeń mieszkalną stanowią: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny I

Dziesięciny I,Białystok

369 500 zł34 m² 10 867,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku z 2015 roku. Budynek składa się z 6 pięter, a mieszkańcy do dyspozycji mają windę. Pod blokiem znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Zielone Wzgórza,Białystok

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52.3 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku , przy ulicy Słonecznikowej. Przestrzeń mieszkalną stanowią: 2 pokoje, kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

375 000 zł45 m² 8 394,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam zadbane i przytulne mieszkanie w samym centrum Białegostoku, choć nieco schowane od zgiełku miasta znajdujące się przy ulicy Żabiej. Nieruchomość ma powierzchnię 44.67 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Centrum,Białystok

339 000 zł42 m² 8 192,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję mieszkanie usytuowane w centrum na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Polecam bardzo pod inwestycję oraz studentom jak i parom singlom również seniorom. Lokal do odświeżenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 7 piętra (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

359 000 zł43 m² 8 271,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,4m2 w Białymstoku, na os. Leśna Dolina. Lokal mieści się na parterze 4-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

308 000 zł48 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 na osiedlu Wysoki Stoczek. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

329 000 zł38 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam zadbane i przytulne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z 1973r ,położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

199 000 zł26 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 4 piętrze w bloku z cegły, przy ulicy Broniewskiego. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Naftowa

Skorupy,Białystok

765 000 zł118 m² 6 483,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:127 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę wraz z domem o pow. 370 m2 położoną w Białymstoku w dzielnicy Skorupy. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

1 650 000 zł15 332 m² 107,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Perła wśród działek! Nowa cena Zapraszamy na prezentacje ślicznej, dużej działki zlokalizowanej w Białostockich Zagórkach. Całkowita powierzchnia działki wynosi 15332m2, w tym ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

345 000 zł48 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwustronne mieszkanie zlokalizowane na os. Słoneczny Stok. Na powierzchnię 48,3 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc, - salon, - sypialnia, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

359 000 zł51 m² 6 996,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze czteropoziomowego budynku. Wspaniała lokalizacja - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

519 000 zł64 m² 8 084,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadbane, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64 mkw na osiedlu Nowe Miasto położone przy ul. Zachodniej w rejonie ulic Pogodnej oraz Krętej. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

249 000 zł22 m² 11 318,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz małego mieszkania pod inwestycję, w dogodnej lokalizacji- ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 22 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Centrum

Centrum,Białystok

5 008 500 zł1 431 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wynajęta kamienica usługowa w Centrum Białegostoku - stopa zwrotu 5% Oferujemy do zakupu budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1431 m2. Obiekt trzykondygnacyjny wraz z piwnicą użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przytulna Niewodnica Polecamy atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej. Ogrody domów usytuowane są od strony zachodniej. Fantastyczne położenie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

1 360 000 zł1 360 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę niezabudowaną o powierzchni 1360 m2 położoną na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Działka o wymiarach 16,5 x 82 m znajduje się przy przy osiedlowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

567 000 zł53 m² 10 610 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie wykończone pod klucz - bez podatku pcc I prowizji biura! Mieszkanie 3-pokojowe z ekspozycją południowo-zachodnią, na wysokim atrakcyjnym 8 piętrze. Doskonałe jako pierwsze M3, albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, przestronnego mieszkania. Mieszkanie położone na rodzinnym osiedlu Zielone Wzgórza. Blok położony w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super oferta! cena za metr 8276 zł - taniej niż u dewelopera! Bez podatku pcc 2% Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Białostoczek ul. Bełzy w Białymstoku. Bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sina

Bojary,Białystok

599 000 zł609 m² 983,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona w jednaj z najbardziej pożądanych dzielnic w Białymstoku dostępna teraz wyłącznie w ofercie biura nieruchomości In-Home! Prezentowana działka.