dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

359 995 zł33 m² 10 908,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe. Znajduje się ono w centrum miasta. Tuż obok znajdują się lokale usługowe, biedronka, fryzjer, kosmetyczka, plac zabaw, boisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

419 000 zł55 m² 7 590,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Nieruchomość położona jest na 4 piętrze niskiego bloku, po termomodernizacji oraz remoncie klatki, na os. Antoniuk. Powierzchnia 55m2 zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie położone na Nowym Mieście, bardzo popularnej dzielnicy Białegostoku. Blok w nowszym budownictwie z cegły. 2 samodzielne pokoje i oddzielna kuchnia. 2 balkony - jeden wenecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

299 000 zł1 054 m² 283,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu pięknie położoną działkę w Dojlidach Górnych z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny Wyłącznie w naszym biurze Płaska, sucha oraz kształtna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piasta I,Białystok

315 000 zł50 m² 6 364 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nieruchomość w bardzo dobrej cenie w doskonałej lokalizacji! ul. Warszawska, osiedla Bojary. Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 49,50 m, położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

380 000 zł41 m² 9 364,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku na Mieszka I na osiedlu Piasta. Tuż obok duży pss, ryneczek i liczne sklepy. Lokal po remoncie, obejmującym renowację parkietów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fasty

Fasty,Białystok

1 479 000 zł316 m² 4 680,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący o pow. użytkowej około 316 m2 w Fastach. Dom na działce o powierzchni 1504 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lawendowa

Leśna Dolina,Białystok

2 500 000 zł2 869 m² 871,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zlokalizowana na osiedlu lesna dolina na ulicy lawendowej. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje na tym terenie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Białystok,podlaskie

285 000 zł29 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 29 m 2, położone na parterze przy ul. Przędzalnianej. Kontakt do opiekuna oferty: przestrzeń mieszkalną stanowi: kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nietuzinkowe mieszkanie w sercu Białegostoku, z widokiem na pałac branickich o powierzchni 51m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym salon z kuchnią, łazienkę z wc. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

259 000 zł32 m² 7 969,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,5 m2 w Białymstoku, na os. Piasta. Lokal mieści się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

496 000 zł71 m² 7 034,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 9a o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

445 000 zł55 m² 8 135,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu bardzo ustawne i wygodne mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku, w dzielnicy Nowe Miasto. Trzypokojowe mieszkanie na parterze z osobną kuchnią i samodzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Branickiego

Skorupy,Białystok

3 220 000 zł1 840 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 1840 m2 w mieście Białystok niedaleko ścisłego centrum miasta. Działka położona w pierwszej lini zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja*** ***jeśli szukasz słonecznego mieszkania, gotowego do wprowadzenia w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

419 000 zł61 m² 6 824,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem położonym na III piętrze zlokalizowanym przy ul. Parkowej, os. Mickiewicza. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 61,4m2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

46 000 zł14 m² 3 394,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Rezerwacja - Sprzedam na fakturę garaż pod budynkiem 13,55 m2 przy ul. Częstochowskiej 16 w Białymstoku. Orientacyjne wymiary garażu: długość x szerokość 5,32x2,51, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

46 000 zł14 m² 3 394,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prezentuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe, na parterze w znanej i lubianej dzielnicy Białegostoku na Nowym Mieście przy ul. Pułaskiego, nieopodal Politechniki. Największym atutem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białystok

Mickiewicza,Białystok

510 000 zł545 m² 935,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka , na dom lub działalność, blisko centrum, w okolicy galerii Białej, dobrze skomunikowana, zdecydowanie polecam na dom lub lokatę opiekun oferty Radek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

555 000 zł88 m² 6 285,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania o powierzchni 88,3 m2 na sprzedaż przy ul. Zachodniej w Białymstoku. Lokal znajduje się na 2 (z 3) piętrze w kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cyrkoniowa

Jaroszówka,Białystok

420 000 zł125 m² 3 360,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mieszkanie w domu wolnostojący z garażem dwustanowiskowym, stan deweloperski. Dostępne mieszkanie na piętrze: a 2 Całkowita powierzchnia lokalu mieszkaniowego A 2 to 118,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny I,Białystok

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze niskiego bloku przy ul. Gajowej. Powierzchnia całkowita to 35m2 ,przeszło ono gruntowny remont z dbałością o szczegóły zyskując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

545 000 zł42 m² 12 899,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji Przestronne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania! To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Starosielce

Starosielce,Białystok

829 000 zł110 m² 7 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny, zlokalizowany na osiedlu Starosielce, z 2018 roku. Budynek o powierzchni użytkowej 110m2 (powierzchnia mieszkalna) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

449 000 zł71 m² 6 367,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 4a o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

524 000 zł50 m² 10 398,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr B3 o powierzchni 50,39 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park " na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Boboli

Zielone Wzgórza,Białystok

545 000 zł73 m² 7 459,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu mieszkania dwupoziomowego o pow. 73,06 m2 w kameralnym bloku trzykondygnacyjnym z 2010 roku mieszczącego się przy ul. Boboli 3a w Białymstoku. Teren przy bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Piasta,Białystok

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 32m2 do remontu z komórką lokatorską w bloku z windą. Polecam singlom ,parom ale i również jako kapitał inwestycyjny. Warto wspomnieć o czynszu 420 zł w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz przytulnego, ciepłego i cichego mieszkania dla rodziny, osoby starszej lub jako pierwsze mieszkanie, a może jako inwestycja pod wynajem to ta oferta jest dla właśnie Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Marczuk

Marczuk,Białystok

335 000 zł80 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Proponujemy Państwu pół bliźniaka w bardzo dobrym miejscu blisko Centrum. Drewniany dom ocieplony, obity zewnątrz sidingiem pokryty blachą. Posadowiony jest na działce o powierzchni 385.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

395 000 zł72 m² 5 480,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

***idealne dla rodziny, rozkładowe mieszkanie na wygodnym parterze W niskim bloku, 1986r.*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie zlokalizowane na os. Piasta przy ul. Branickiego. Na powierzchnię 51 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z jadalnią, - 2 pokoje, - łazienka, - 3 balkony, - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Słoneczny Stok,Białystok

600 000 zł107 m² 5 607,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny zlokalizowany na os. Słoneczny Stok. Parametry lokalu: - powierzchnia 107 m - 3 pomieszczenia (sala główna, kuchnia, łazienka), - przeznaczenie lokalu - usługi gastronomiczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny II,Białystok

349 500 zł36 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na parterze po kapitalnym remoncie. Wymienione instalacje, drzwi, grzejniki. Nowa zabudowa kuchenna z nowymi sprzętami agd. Świetna lokalizacja: zieleń cisza i spokój. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

399 999 zł35 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na prezentację pięknego mieszkania znajdującego się na cenionym i lubianym osiedlu Wysoki Stoczek. Na powierzchni 35,10 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Białystok

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Białegostoku jest na 1 piętrze w budynku z 2017 roku. Wejście do bloku ogrodzone oraz zabezpieczone domofonem, wewnętrzny dziedziniec do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

339 000 zł54 m² 6 336,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku po termomodernizacji os. Z. Wzgórza (ul. Rumiankowa). Rozkład: salon - 20m2, panele, śc. malowane, pokój 2 - 10m2, panele, śc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

334 000 zł38 m² 8 697,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38,4m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

399 995 zł37 m² 10 810,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w centrum Białegostoku przy ul. Zwierzynieckiej Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 37 m2. Do lokalu przynależy balkon oraz.