dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Sienkiewicza

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60 m - ul. Wąska 6, osiedle Sienkiewicza Szukasz mieszkania z doskonałą lokalizacją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

539 660 zł44,60 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

668 070 zł57,10 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

662 360 zł57,10 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 64m2 w Centrum miasta Białystok, osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 19 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 3-pokojowe (salon z aneksem plus dwie sypialnie) mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, zlokalizowane przy ul. Ciepłej z możliwością dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy. Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

62,28 zł/m²56,20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy ul. Warszawska Przestronny, funkcjonalny, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową, w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 40m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul. Sienkiewicza 49 lok.307 pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,50 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukiwana I ceniona lokalizacja: osiedle Sienkiewicza ul. Nowogródzka - w sąsiedztwie Centrum! Słoneczne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,80 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 889,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeżeli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

609 000 zł48,73 m² 12 497,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2015 roku na Osiedlu Sienkiewicza, ulica Fabryczna i róg Ogrodowej , w samym centrum Białegostoku. Nowoczesna, niska architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza , w bloku z cegły, na I piętrze , w budynku, w którym znajduje się restauracja Grodno.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

529 880 zł46 m² 11 519,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Poleskiej 17 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,40 m² 8 524,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1992roku na osiedlu Bojary w Białymstoku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 995 zł46 m² 14 130,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,6 m , położonego na 4 piętrze bloku z windą przy ulicy Ciepłej 38 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje, do wejścia. Funkcjonalne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,20 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,2 m przy ul. Plac Wyzwolenia w zielonej, a jednocześnie centralnej części Białegostoku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 828 680 zł152,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: biuro, usługi, itp. - dostępny od ręki. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard bez podatku pcc! blisko centrum - ul. Ciepła 38! Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji ul. Ciepła blisko Centrum.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł32,52 m² 10 424,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Jeśli szukasz pewnej nieruchomości dla rodziny z dobrym układem i świetnym otoczeniem i dobrej lokalizacji to ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Okazja! Cena - 339.000 zł WYJĄTKOWA.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wnętrza, w którym poczujesz przestrzeń i oddech, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (46 mkw) położone na 7. piętrze nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 750 zł72,60 m² 7 999,31 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 53m2, w Centrum miasta Białystok osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 11 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,50 m² 11 040,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m | ul. Starobojarska | Sienkiewicza | Białystok | 1 piętro Cena: 679 000 pln Powierzchnia: 61,5 m Piętro: 1 z 4 Rynek: wtórny Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł33,20 m² 3 283,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 33 m | ul. Sienkiewicza | Białystok | 7 dni w tygodniu Na sprzedaż / wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,80 m² 6 067,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 81/3. Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 44,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z miejscem parkingowym przy ul. Jurowieckiej - dostępne od czerwca 2026 r. Atrakcyjna oferta dla wymagającego najemcy. Biuro bewe Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

61,57 zł/m²64,97 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy 64,97 m | Centrum Białegostoku | Jurowiecka 22 | Miejsce postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 64,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku z windą. O lokalu: - 46,5 mkw. - 3 pokoje - piętro 7/7 - łazienka z wc i kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Białegostoku Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* lokal handlowo-usługowy idealny pod biuro/usługi beauty/inne * Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową, biurową bądź inną, w miejscowości.