dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Przydworcowe

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Lokal handlowy

Przydworcowe,Białystok

46,43 zł/m²28 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

871 380 zł48,41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m 2 przy ul. Oskara Sosnowskiego 9. Mieszkanie położone jest na ostatnim 7 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł74,63 m² 13 989,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 355 zł47 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice kaczorowskiego/kopernika Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł61,54 m² 12 967,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł948,86 m² 11 592,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:743 m²

Atrakcyjna inwestycja w Białymstoku - Nieruchomość z potencjałem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w jednym z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²437 m² 21 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dużego lokalu do wynajęcia. Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową,biurowo-handlową w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł38,50 m² 14 935,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Młynowa Mieszkanie o powierzchni 38,5 m zostało funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** M2 blisko politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przydworcowym w okolicach Politechniki Białostockiej. Mieszkanie idealne jako dochodowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,36 m² 14 207,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie blisko centrum miasta gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,36m2 m , zlokalizowane na 7 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,20 m² 8 022,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,20 m² 9 232,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie znajduje się blisko wielu udogodnień ułatwiających codzienne życie. Blisko dworca pks, pkp oraz licznych przystanków autobusowych. Blisko trzech marketów, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 39 m | ul. Wyszyńskiego, białystok Świetna oferta dla osób, które szukają kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,35 m , powierzchnia całkowita 50 m , zlokalizowanego przy ul. Młynowej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30,85 zł/m²94 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,04 m² 14 038,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy przy ul. Wyszyńskiego 8 w Białymstoku, oferowany w dwóch niezależnych wariantach po 48 m lub jako całość 96 m . To propozycja dla firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Białymstoku na ul. Czarnej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 48 m , parter, ul. K. Wyszyńskiego, białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 48,20 m2, położonego na 4 piętrze w niskim bloku, przy ul. Wyszyńskiego, oś. Przydworcowe. Cena podlega negocjacji! Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²438,57 m² 21 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy z klimatyzacją i wentylacją mechaniczną. Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 438,57m2. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł47,19 m² 12 500,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cenionej części Białegostoku w rejonie osiedla Przydworcowe. Kameralna zabudowa, estetyczna architektura oraz funkcjonalnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Stołecznej. Wnętrze mieszkania zostało przygotowane do przeprowadzenia prac remontowych. Okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,54 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesny apartament wykończony w standardzie premium, położony w nowym budynku z 2024 roku. To mieszkanie, w którym każdy detal został przemyślany od zabudów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł55,60 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

41,05 zł/m²95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²800 m² 41 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa oferta wynajmu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł70 m² 13 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal biurowy o powierzchni 70 m2 (80 m2 po podłodze) w centrum miasta - Osiedle Przydworcowe, w odrestaurowanej kamienicy. Świetna lokata kapitału. Lokal z najemcą. Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49 m² 15 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament premium, świeżo wykończony nowy budynek 2023 r. Apartament o powierzchni 49 m , położony na 2. piętrze nowego budynku z windą, został w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49 m² 14 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

77,86 zł/m²70 m² 5 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 70 m (80 m po podłodze), położony w centrum miasta na osiedlu Przydworcowe, w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,20 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje | oddzielna kuchnia | wysoki parter | Bohaterów Monte Cassino Białystok Szukasz mieszkania z układem, który ma sens? To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45,90 m² 8 387,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na VII piętrze w ośmio-kondygnacyjnym w budynku wielomieszkaniowym (technologia wielkopłytowa), położonym w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 575 zł92,75 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy na sprzedaż lokal U5 o powierzchni 92,75 m położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Apartamentów Kopernik przy ul. Kopernika. To idealna przestrzeń do zaadoptowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł72,40 m² 6 201,66 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1987 roku przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki apartament o powierzchni 56m, położony na najwyższym - 7 piętrze, o przemyślanym układzie, który łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

1 050 000 zł86 m² 12 148,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Elegancki apartament o powierzchni 86 m2, położony na najwyższym, 7 piętrze, który łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Prostokątny, ustawny układ sprawia, że przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

849 000 zł57 m² 14 963 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament - wysoki standard - nowa cegła (2020 r.) - miejsce postojowe - wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum - ul. Młynowa oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Przydworcowe,Białystok

96,76 zł/m²27 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod usługi kosmetyczne / fryzjerskie | parter, wejście z ulicy Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26,87m , idealnie przygotowany pod działalność kosmetyczną, fryzjerską lub.