dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Nowe Miasto

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

495 000 zł41,06 m² 12 055,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Św. Jerzego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m2 jest położone na parterze w trzypiętrowy bloku. Blok z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** nowe miasto ** parter + ogródek ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku IV piętrowym z 1980r. przy ulicy Wiejskiej osiedle Nowe Miasto. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

42,93 zł/m²580 m² 24 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

747 344 zł71,86 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71,86 m2 przy ul. Składowej w Białymstoku. Lokal znajduje się na parterze, gotowy do wprowadzenia. Cena netto 10400 zł za m2 Więcej informacji pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 799 m² 1 111,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***działka inwestycyjna nowe miasto, ul. Zachodnia*** Zapraszam do zapoznania się z terenem inwestycyjnym, znajdującym się w Białymstoku, na osiedlu nowe miasto, przy ul. Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł57,80 m² 7 785,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! 450 000zł! Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę przemyślanego i funkcjonalnie rozplanowanego mieszkania 2-pokojowego położonego w Białymstoku na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

24,50 zł/m²570 m² 13 965 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - magazyn z dokiem rozładunkowym zlokalizowany w strefie ekonomicznej w Ignatkach. Lokalizacja: ignatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 628 zł81,53 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Składowej w Białymstoku, powierzchnia 81,53 m2, parter, stan deweloperski. Cena netto 7600 zł za m2 Więcej informacji pod nr   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w poszukiwanej lokalizacji. Szukasz lokalu z dużym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem, chcesz prowadzić zakład usługowy, biuro, rozpoczynasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w nowoczesnym budynku położonym na os. Nowe miasto. Mieszkanie położone jest na X piętrze z widokiem na piękną panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w tym antresola w nowoczesnym bloku z cegły z 2008r. przy ul. Wiejskiej w sąsiedztwie Politechniki. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 niezależne pokoje | osobna kuchnia | duży balkon | winda | Nowe Miasto | od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 64,9 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²2 000 m² 53 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

49,44 zł/m²180 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,50 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | Nowe Miasto | duży balkon | cegła | 349 000 zł Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wiejskiej w Białymstoku, na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,10 m² 9 120,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta z wyłącznością w naszym biurze. Polecam Państwu lokal mieszkalny z 2000 roku położony na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej wraz z miejscem postojowym w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu ofertę przepięknego apartamentu znajdującego się w prestiżowym budynku oddanym do użytku w 2019 roku, zlokalizowanym w Białymstoku przy ulicy Wiadukt 7, na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W podwyższonym standardzie *** *** W pełni wyposażony *** *** 2 łazienki +siłownia *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym na os.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł44,05 m² 11 348,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** apartament W pełni wyposażony *** *** podwyższony standard *** *** Z miejscem parkingowym *** Oferujemy do wynajmu komfortowo apartament 3-pokojowy zlokalizowany w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,38 m z 41 metrowym tarasem zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Ultra Sonata w Białymstoku. Lokal wyróżnia się standardem premium ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,10 m² 12 652,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m , położone na 10. piętrze w inwestycji Apartamenty Wiejska przy ul. Krętej 2 w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31,40 m² 12 898,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie - lokalizacja Nowe Miasto - rok bud.1994 - blok z cegły - 2 klatki w bloku - pow.31m2 - czynsz tylko 330 zł. - pełna własność z kw - 2 pokoje - 1 piętro z 3.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,53 m² 15 049,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* szukasz mieszkania w bardzo dobrym standardzie i blisko centrum - ta oferta jest dla Ciebie * Przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

574 500 zł66,50 m² 8 639,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ładne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²396 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** ogrzewana powierzchnia usługowa *** *** Z windą towarową *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego bloku z 2011 roku, przy ul. Wiadukt w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie | 82 m | nowe miasto | ul. Transportowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,93 m² 8 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia