Budynek użytkowy Białystok

Nowe Miasto, Białystok, podlaskie

  • 9 258 zł
  • 487 m²
  • 19,01 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Sidorowicz

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Białystok

Nowe Miasto, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

9 258 zł

487 m²

19,01 zł/m²

Budynek użytkowy Białystok

Zaktualizowane: 8 maja 2026

9 258 zł 487 m² 19,01 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 258 zł (19,01 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Budynek: 487 m², 6 pomieszczeń
  •   rok budowy: 1970
  •   winda
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 20 000 zł
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 635970

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, zlokalizowana na I piętrze budynku z windą towarową. Magazyn składa się z dwóch hal o wysokości ok. 4m i łącznej wielkości ok. 433 m2. Dodatkowo dostępne są trzy pomieszczenia biurowo-socjalne o łącznej powierzchni ok. 54 m2, oraz łazienka. (...)

Agent

Jacek Sidorowicz

575 677...

575 677 996

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 677...

575 677 996

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości