dowolna

Mieszkania Białystok – oferty mieszkań na Podlasiu

1 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 543 ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 550 zł37 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,90 m² 6 279,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m zlokalizowane w bardzo pożądanej dzielnicy - Słoneczny Stok. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze od podstaw, bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W podwyższonym standardzie *** *** W pełni wyposażony *** *** 2 łazienki +siłownia *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł64,06 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard wykończenia bez podatku pcc! apartamenty zwycięstwa Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł53,66 m² 11 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie 53,66 m2 w lubianej części Białegostoku - na Bojarach, przy ul. Sobieskiego w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0 % prowizji od Kupującego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł70 m² 8 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

**3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Mickiewicza, białystok - prywatny parking** Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,11 m² 11 994,85 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Branickiego czekają i zapraszają. Zapraszamy na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum ul. Orzeszkowej 17. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,21 m² 12 218,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,21 m przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Mieszkanie: lokal położony jest na parterze i został.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł44,91 m² 11 133,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,20 m² 17 164,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 58,20 m . Rozkład: - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł44,05 m² 11 348,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz korzystać z udogodnień życia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe , bez założonej księgi wieczystej, położone w wieżowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5 w Białymstoku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł96 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowe, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Skorupy, w nowo powstającym budynku podzielonym na dwa lokale (dół i góra). Sprzedawany lokal jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,72 m² 11 518,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz mieszkanie z rynku pierwotnego - prosto od dewelopera. Kupując je, nie płacisz żadnej prowizji ani 2% pcc, który przy tej kwocie na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł46 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super produkt inwestycyjny! Polecamy mieszkanie pod inwestycję przy ulicy Czarnej 2, zlokalizowanej blisko Opery Podlaskiej, w nowym apartamentowcu. Aktualnie w lokalach trwają umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Mickiewicza, obok Galerii Alfa, 3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka prysznic, łączny metraż to 6 0 m2, piętro 3, mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,80 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***śliczne klimatyczne mieszkanie na wynajem *** Polecam Państwu umeblowane, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 przygotowane pod nowego najemcę, nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 29,04 m2 położone na wysokim parterze kameralnego 3- piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** apartament W pełni wyposażony *** *** podwyższony standard *** *** Z miejscem parkingowym *** Oferujemy do wynajmu komfortowo apartament 3-pokojowy zlokalizowany w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Antoniuk,Białystok

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1450zł + opłaty licznikowe(w tym elektryka,woda) + czynsz + kaucja zwrotna (1500 zł.). Dodatkowo jednorazowo opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,38 m z 41 metrowym tarasem zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Ultra Sonata w Białymstoku. Lokal wyróżnia się standardem premium ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,69 m² 13 087,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dobra inwestycja w Centrum Polecam Państwu 3 -pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. W. Szymborskiej. Elegancki i prestiżowy kompleks mieszkalny powstał w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,10 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku, w kameralnej zabudowie z cegły przy ul. Suraskiej 2. Lokal znajduje się na 2. piętrze i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł81,25 m² 5 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 81,25 m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Skorupy przy ul. Wczasowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czeka na pierwszego lokatora Przestronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na osiedlu Piaski. Mieszkanie położone na III piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,10 m² 12 652,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m , położone na 10. piętrze w inwestycji Apartamenty Wiejska przy ul. Krętej 2 w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 kawalerki w pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym bloku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31,40 m² 12 898,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie - lokalizacja Nowe Miasto - rok bud.1994 - blok z cegły - 2 klatki w bloku - pow.31m2 - czynsz tylko 330 zł. - pełna własność z kw - 2 pokoje - 1 piętro z 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji zielone pietrasze przy ul. Pużaka realizowanej przez dewelopera z 15-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł26 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Wierzbowej w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa przestronne mieszkanie - niezależna kawalerka, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, rocha 5.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,53 m² 15 049,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* szukasz mieszkania w bardzo dobrym standardzie i blisko centrum - ta oferta jest dla Ciebie * Przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 651 zł71,78 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.