dowolna

Mieszkania Białystok – oferty mieszkań na Podlasiu

1 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 533 ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 niezależne pokoje | osobna kuchnia | duży balkon | winda | Nowe Miasto | od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z piątym etapem inwestycji Green Garden perła 3 Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Proponujemy mieszkanie m6b o powierzchni 61,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46 m² 11 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe 50-metrowe mieszkanie położone w sercu Białegostoku przy ulicy Lipowej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy. Wnętrze zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 64,9 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,20 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Lokal mieści się w zadbanym bloku z dużymi, wyposażonymi w domofony klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** wyższy standard ** ul.Ciepła ** CENTRUM ** ** Kupujący nie Płaci Podatku PCC - oszczędność ok. 13.000 zł. ** Mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze, 7-piętrowego apartamentu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Białystok, okolice ul. Zwierzynieckiej/mickiewicza. Na sprzedaż 2 z 4 segmentów w stanie deweloperskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł74,65 m² 13 998,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł69 m² 7 942,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***promocja*** -64 000 zł -*do końca sierpnia! Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,35 m , powierzchnia całkowita 50 m , zlokalizowanego przy ul. Młynowej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł68,50 m² 10 802,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 68,5 m ul. Kraszewskiego, białystok niski parter, gotowe do zamieszkania Lokalizacja: białystok, ul. Kraszewskiego Powierzchnia: 68,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 360 zł27,72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,60 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super propozycja dla osób poszukujących miejsca w cichej a zarazem cenionej lokalizacji w Białymstoku! Osiedle Mickiewicza, ulica konopnickiej - mieszkanie dostępne od zaraz! Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł68 m² 10 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Duże wygodne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Wysoki Stoczek. Polecamy do obejrzenia apartament o powierzchni 68 m2 z ogromnym oszklonym balkonem, położony przy al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 500 zł31,23 m² 11 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 31,23 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 298 zł62,05 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 000 zł51,95 m² 9 682,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja - 20.000 zł do 31.12.2025 roku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 2A o powierzchni 51,95 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta, 15 minut do centrum. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie dostępne od zaraz Przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na osiedlu Skorupy. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym, bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,20 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe w nowym budownictwie Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 47,20 m , usytuowane na IV piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,20 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 50 m położone na często poszukiwanej ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Lokal mieści się na 8 piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widok na las | vena park | sikorskiego - 3 pokoje W standardzie premium Nie jest to trochę zieleni między blokami , tylko realna przestrzeń i prywatność, którą docenisz każdego dnia - przy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,50 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | Nowe Miasto | duży balkon | cegła | 349 000 zł Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wiejskiej w Białymstoku, na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,10 m² 9 120,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta z wyłącznością w naszym biurze. Polecam Państwu lokal mieszkalny z 2000 roku położony na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej wraz z miejscem postojowym w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - można w nim zamieszkać od zaraz. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,80 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Dziesięciny. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł35,10 m² 10 968,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta tylko w Biurze Korona Real Estate w nowej niższej cenie 385 000 zł Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 35 m2 wysoki parter. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu ofertę przepięknego apartamentu znajdującego się w prestiżowym budynku oddanym do użytku w 2019 roku, zlokalizowanym w Białymstoku przy ulicy Wiadukt 7, na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł48,20 m² 11 369,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie 3-pokojowe przy ul. Chrobrego w Białymstoku. Lokal o powierzchni 48,20m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł68,70 m² 11 601,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowa lokalizacja - apartament - wysoki standard - nowa cegła (1997 r.) - garaż - STAROBOJARSKA - blisko Centrum, Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku OFERTA.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,80 m² 7 107,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o powierzchni 59,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Ogrodniczki w dzielnicy Wysoki Stoczek. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -dwie osobne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku z windą. O lokalu: - 46,5 mkw. - 3 pokoje - piętro 7/7 - łazienka z wc i kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł34 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Piasta Polecam Państwu 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piasta, przy ul. Towarowej. Usytuowane na 11. piętrze w wieżowcu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piaski,Białystok

459 000 zł60,20 m² 7 624,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2 w znakomitej lokalizacji osiedla Piaski w Białymstoku. Blok 11 piętrowy z płyty z 1976 roku, wjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48,83 m² 12 881,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, urządzone mieszkanie 3-pokojowe na Nowej Wygodzie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowe, nowe i nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,83 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.