dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bojary

Bojary,Białystok

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Białegostoku na osiedlu Bojary. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne jest od Marca 2022. Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 na wynajem w Białymstoku przy ul. P.R. Kaczorowskiego 7. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka w samym sercu Białegostoku. Pokój z aneksem, łazienka z prysznicem, klimatyzacja i balkon. Dodatkowo parking pod blokiem. Świetna lokalizacja, wszystko blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

299 000 zł37 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Gruntowej. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z hallem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

246 000 zł32 m² 7 593 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 32,40m2 położone na trzeci piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Bema,Białystok

359 000 zł40 m² 9 088,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (i wyjściem na balkon), dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

425 000 zł66 m² 6 449,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne mieszkanie, dwustronne w poszukiwanej okolicy os. Zielone Wzgórza, z dużym potencjałem. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchnię 61,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Leśna Dolina,Białystok

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w jednej z bardziej pożądanych dzielnic w Białymstoku - Słoneczny Stok. Budynek jest całkowicie odnowiony - wszystkie prace zostały zakończone w grudniu 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

335 000 zł43 m² 7 718,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - nowa cegła (1997 r.) - garaż - WYSOKI STOCZEK OFERTA ZAREZERWOWANA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ładne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w niskim bloku z cegły. Na powierzchni 37,4 m2 znajdują się 2 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie 5 lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bacieczki,Białystok

377 000 zł42 m² 8 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne mieszkanie w spokojnej okolicy na Osiedlu tbs Bacieczki przy ulicy ken, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

355 000 zł35 m² 10 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr 1a o powierzchni 35,44m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park " na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

437 658 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A8 o powierzchni 47,06 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

505 000 zł59 m² 8 559,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*** przestronne mieszkanie W okolicach centrum *** Polecamy atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego nieopodal centrum na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Blok posiada docieplenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

386 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A12 o powierzchni 38,60 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

386 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A5 o powierzchni 38,60 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park " na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Białystok

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

** przy szpitalach ** 2 niezależne pokoje** balkon Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na os. Piaski znajdujące się nieopodal szpitali i Pałacu Branickich. Jest ono położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

463 000 zł63 m² 7 313,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro " nieruchomości" ma do zaoferowania nieruchomość położoną w fantastycznej lokalizacji, zaścianki- nieopodal osiedla Dojlidy, która jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

309 000 zł48 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 48,2 mkw położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji, na os. Wysoki Stoczek. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

1 100 zł46 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość mieści się na Malmeda 12. Mieszkanie jest dwustronne i posiada 2 oddzielne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

* okazja* inwestycja W mieszkanie * centrum * doskonałe na wynajem* Dla czego warto wziąć pod uwagę zakup właśnie tego mieszkania? Otóż ze względu na posiadanie wielu atutów, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

379 000 zł58 m² 6 557,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość przeszła generalny remont kilka lat temu, wymieniono instalację elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Piasta I,Białystok

299 000 zł40 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Piasta w 11sto piętrowym wieżowcu wyposażonym w windę. Mieszkanie mieści się na 10 piętrze. Dzięki ekspozycji na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

379 000 zł48 m² 7 830,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy na Osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Hugo Kołłątaja, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Piasta,Białystok

243 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu na osiedlu Piasta przy ul. Chrobrego w cichej i bezpiecznej okolicy, bardzo blisko centrum. Blok jest po termomodernizacji a klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonogórskiej o powierzchni 50m2 na 4 piętrze 8-piętrowego wieżowca z wielkiej płyty z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

599 400 zł66 m² 9 027 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66mkw, znajdujące się na parterze w dwupiętrowym bloku z cegły. Na nieruchomość składają się: trzy przestronne pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

340 000 zł42 m² 8 056,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przestronne dobrze zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, osiedle Centrum ul. Elizy Orzeszkowej. Blok po termomodernizacji! Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Mickiewicza,Białystok

950 zł15 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem na ulicy Parkowej. W pełni wyposażone, wprowadzasz się i mieszkasz. Zalety mieszkania: - doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziesięciny

Dziesięciny I,Białystok

345 000 zł48 m² 7 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48mkw położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z płyty przy ul. Dziesięciny. Na mieszkanie składają się: - dwa pokoje sypialne - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Piasta,Białystok

320 000 zł48 m² 6 598 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*cena do negocjacji!* Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5 m2 mieszczące się na parterze w bloku znajdującego się na osiedlu Piasta, ul. Chrobrego Mieszkanie ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

465 000 zł47 m² 9 957,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w ścisłym centrum Białegostoku przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość o powierzchni 46,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

324 000 zł50 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

mieszkanie do remontu, super lokalizacja, blisko mpk , dworzec pkp, teren ogrodzony parking prywatny, cegła, wysokość ponad 3m , mały kameralny budynek, polecamy , cena donegocjacji Radek - opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

349 000 zł49 m² 7 181,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kleosin - dwupokojowe mieszkanie. 500 metrów od granicy Białegostoku! Serdecznie zapraszam do dwupokojowego mieszkania w Kleosinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku. Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynowa

Centrum,Białystok

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Meg Real Estate prezentuje, nowe 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51 m2 w Centrum Białegostoku. Lokal mieści się na 7 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2021 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Centrum,Białystok

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie przy ul.Grochowej 4a. Słoneczne i czyste, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Białystok

327 000 zł36 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym remoncie. Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Białystok

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 niezależne pokoje *** blisko politechniki *** *** W pełni wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na os.Tysiąclecia w Białymstoku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

538 000 zł46 m² 11 645 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Meg Real Estate prezentuje komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 na sprzedaż w inwestycji Apartamentów Jagiellońskich w Białymstoku. Lokal mieści się na 7 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij