dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Mickiewicza,Białystok

950 zł12 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem na ulicy Parkowej. Świetne miejsce blisko najważniejszych uczelni. Zalety mieszkania: - doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

429 000 zł84 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,5m przy ul. Rumiankowej (os. Zielone Wzgórza). W skład mieszkania wchodzą: duży salon 25m , przestronna kuchnia połączona z jadalnią 20m , dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

1 600 zł52 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Częstochowskiej, w kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta ze świetną komunikacją a jednocześnie bardzo cicho. Kamienica "od środka" wyremontowana:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Młodych,Białystok

466 000 zł47 m² 9 902,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup mieszkania od wiarygodnego dewelopera Nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie -niska zabudowa -ogrody przynależne do mieszkań na parterze -balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Leśna Dolina,Białystok

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niska

Młodych,Białystok

484 484 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niska

Młodych,Białystok

362 840 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Młodych,Białystok

466 000 zł47 m² 9 902,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

259 000 zł39 m² 6 641 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**okazja*inwestycja*świetna*lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 39mkw znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanego na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niska

Młodych,Białystok

506 961 zł56 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Leśna Dolina,Białystok

517 000 zł53 m² 9 690,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niska

Młodych,Białystok

355 000 zł35 m² 10 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

1 300 zł52 m² 24,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum, parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! rezerwacja! Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

466 000 zł47 m² 9 902,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr B11 o powierzchni 47,06 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Vena Park ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży zachwycający, nowoczesny i ponadczasowy, dwupokojowy apartament usytuowany na 2 piętrze w 6-piętrowym kameralnym bloku z 2021 r., położonym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Białystok,podlaskie

350 000 zł49 m² 7 142,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*mieszkanie blisko centrum* 3 pok.*SUPER UKŁAD*POLECAM Prezentujemy ofertę mieszkania położone blisko Centrum Miasta przy ulicy Al. Solidarności w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

425 000 zł61 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie do wprowadzenia, 3 pokoje, 61m2, 1 piętro, balkon Nieruchomość położona jest na 1 piętrze niskiego bloku na os. Zielone Wzgórza. Powierzchnia mieszkania to 61,3 m2 i dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielone Wzgórza,Białystok

415 000 zł61 m² 6 769,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2 w spokojnej okolicy na Osiedlu Zielone Wzgórza, odświeżone, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

279 000 zł36 m² 7 815 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7mkw znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na ul. Gajowej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

379 000 zł58 m² 6 557,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość ma powierzchnię 57,80 mkw i mieści się na parterze w 11 piętrowym bloku. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Centrum,Białystok

390 000 zł58 m² 6 712,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe (możliwość założenia kw) o pow. 58,1m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w 4 piętrowym budynku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** po generalnym remoncie *** *** 2 pokoje *** *** idealne na start *** Polecam nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą na os.Antoniuk w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

319 000 zł40 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**atrakcyjne mieszkanie**mieszka I** Pragnę przedstawić Państwu, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie na os. Piasta (ul. Mieszka I) w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

1 900 zł46 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowym budownictwie, ul. Transportowa, sonata Park dostępne od 01.05.2022r. W pobliżu przystanki mpk linii: 2,8, 11, 17, 27. Wraz z mieszkaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Antoniuk,Białystok

379 000 zł43 m² 8 834,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 2 pokoje *** *** blisko centrum *** Polecam nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabia

Centrum,Białystok

286 000 zł31 m² 9 114 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38m2 na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, składa się z 2 pokoi, półotwartej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta I

Piasta I,Białystok

410 000 zł44 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Piasta. Cicha okolica z dobrą infrastrukturą, pozwalająca na szybki dojazd do centrum oraz poza miasto to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

339 000 zł37 m² 9 211,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Gruntowej w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

395 000 zł60 m² 6 572,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie słoneczne, dwustronne z windą w poszukiwanej okolicy os. Białystoczek do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Zielone Wzgórza,Białystok

415 000 zł50 m² 8 217,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy ul. Różanej (osiedle Zielone Wzgórza). Nieruchomość przeszła w ostatnich dwóch latach generalny remont w wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się ulicy Jurowieckiej. W pobliżu sklep, galeria Jurowiecka, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta I

Piasta I,Białystok

1 600 zł35 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem świetne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie przy ul. Chrobrego - pożądana okolica blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

850 000 zł68 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Expert Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić: luksusowy, trzypokojowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Białymstoku - Apartamenty Branickiego opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy do sprzedaży bardzo fajne 3-pokojowe zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny, zlokalizowane na popularnym osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Osiedle o bardzo rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

291 000 zł32 m² 9 037,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do wprowadzenia od zaraz - Osiedle Piasta Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Piasta. Cicha okolica z dobrą infrastrukturą, pozwalająca na szybki dojazd do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

490 000 zł53 m² 9 280,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, ustawne i funkcjonalne w wysokim standardzie wykończenia mieszkanie. Kuchnia oddzielona od przestrzeni dziennej, z oknem. Na uwagę zasługuje miejsce na przechowywanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

359 000 zł34 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u Nas Osiedle Przydworcowe - dobre i wygodne miejsce do zamieszkania blisko Centrum miasta, znakomity dojazd, dobra inwestycja pod wynajem, wysoki standard, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z klimatyzacją w centrum miasta! Doskonała lokalizacja, zapewnia bezstresowe, wygodne i aktywne korzystanie z uroków miasta (restauracje, puby, opera, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Centrum,Białystok

789 000 zł64 m² 12 425,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu Ekskluzywny 63 metrowy Apartament w Centrum dla Konesera Bez podatku pcc 2%! Mieszkanie wykończone przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Nowoczesna Kamienica znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysockiego

Jaroszówka,Białystok

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 2 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 75 m2 w Białymstoku na ul. Wysockiego. Lokal mieści się na parterze w wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

280 000 zł29 m² 9 556,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie z wymianą instalacją wodno-kanalizacyjną i elektrycznej. Mieszkanie o powierzchni 29,30m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym; łazienki.