dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu mieszanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg Real Estete zaprasza na prezentację 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 46 m2 na wynajem w Centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w Apartamentach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Usytuowane jest w zadbanym, czterokondygnacyjnym bloku z wielkiej płyty, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł35,24 m² 13 620,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*2 pokoje - nowy blok z windą - Centrum* Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym bloku przy ulicy Sukiennej 8. Lokal mieszkalny o powierzchni 35,24 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

334 000 zł34,22 m² 9 760,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena 334.000 ZŁ CENA REGULARNA 359.000 ZŁ RABAT 25.000 ZŁ Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F1 o powierzchni 34,22m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,66 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji ul. Choroszczańska Białystok, blok z 2024 roku 3 pokoje, garaż podziemny (podwójne miejsce) Mieszkanie znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł43,89 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m , położone na 1 piętrze kamienicy z historią przy ul. Malmeda w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m2 znajdującego się na parterze budynku przy ulicy Władysława Bełzy na osiedlu Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł64 m² 13 890,63 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu bojary, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł32,30 m² 10 371,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Waszyngtona, na popularnym osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow ok 32 mkw, znajdujące się na VIII piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57,68 m² 9 986,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 29 B o powierzchni 57,68 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57,86 m² 7 241,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,50m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Lipowej na osiedlu Centrum. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

399 997 zł48,30 m² 8 281,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,30 m2 w Białymstoku, przy ul. Włókienniczej w centrum miasta. Lokal południowo-zachodni mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

382 500 zł55 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 55 m , 3 pokoje, 2 piętro, ul. Hanki Ordonówny (antoniuk). Mieszkanie do remontu idealne, aby urządzić je po swojemu, dokładnie pod swój gust i potrzeby. balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** prestiżowa okolica *** *** apartamentowiec Z windą *** Oferujemy do wynajęcia ekskluzywny w pełni wyposażony apartament zlokalizowany w Centrum Białegostoku w nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,46 m² 13 324,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 52,46m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy Pułaskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń mieszkalną składa się salon z balkonem, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł60,30 m² 7 363,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja - Centrum, blisko Parku i Uniwersytetu w Białymstoku oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 444.000 zł Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł69,60 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wynajmij mieszkanie - białystok,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,40 m² 28,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1400zł + opłaty licznikowe (elektryka, gaz oraz woda), czynsz + kaucja zwrotna. Dodatkowo jednorazowo opłata dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,33 m² 9 878,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek! Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł90 m² 27,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,60 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super propozycja dla osób poszukujących miejsca w cichej a zarazem cenionej lokalizacji w Białymstoku! Osiedle Mickiewicza, ulica konopnickiej - mieszkanie dostępne od zaraz! Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

930 zł10 m² 93 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniach 2- i 3-pokojowych. Możesz wynająć jeden, dwa lub trzy pokoje w ramach jednego mieszkania. Apartamenty mieszczą się na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł52,63 m² 9 785,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie położone przy ul. Nowy Świat, w samym centrum Białegostoku. To propozycja dla osób, które cenią miejskie życie, wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (oraz parkingiem dla mieszkańców za zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,20 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,40 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,20 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48.20 m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 60,10 m | 3 pokoje | ul. Legionowa | 11 piętro Cena: 399 000 zł (6 638 zł/m ) Powierzchnia: 60,10 m Liczba pokoi: 3 (w tym 1 przejściowy z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51,95 m² 12 512,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 4 A o powierzchni 51,95 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,20 m² 11 094,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,20 m na cenionym osiedlu Bojary w Białymstoku. Bradzo blisko centrum miasta. Układ mieszkania: korytarz oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

673 080 zł56,09 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,09 m , zlokalizowanego w sercu Białegostoku, przy ul. Młynowej - w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,30 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia - Białystok, zielone Wzgórza, ul. Rumiankowa. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza w Białymstoku.