dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

2 300 zł62,30 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni użytkowej 62,30m na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,80 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul Zwierzyniecka w Białymstoku, osiedle Tysiąclecia Mieszkanie z klimatyzacją i balkonem Idealne dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,10 m² 8 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku. Miejsce jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Białystok,podlaskie

504 000 zł69 m² 7 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta. 15 minut do centrum Białegostoku. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł57,60 m² 10 399,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Gotowe do wejścia, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 17, na 2-gim piętrze. Nieruchomość przeszła generalny remont, wykończona w standardzie nowoczesnym. Zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,36 m² 14 207,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie blisko centrum miasta gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,36m2 m , zlokalizowane na 7 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,86 m² 7 436,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, przy ul.Lipowej. Na ok.62 m2 znajdziemy trzy osobne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Do każdego z pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piaski,Białystok

412 000 zł57,80 m² 7 128,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok Centrum miasta. Ulica Waszyngtona, to doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,96 m² 9 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny na parterze, ponad 60M2 na jednym poziomie: - duży salon z aneksem kuchennym, - łazienka - korytarz - 2 oddzielne pokoje z możliwością połączenia i uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł52,44 m² 9 706,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Białegostoku Lipowa 16 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Lipowej 16, na pierwszym piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł54,91 m² 11 600,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Zamenhofa 21 w Białymstoku, w klimatycznej kamienicy z lat 50. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

524 500 zł44,50 m² 11 786,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż stylowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Sukiennej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze (z windą) w apartamentowcu przy ulicy Jurowiecka 13,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49 m² 14 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł54,54 m² 10 304,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

_wygodne_funkcjonalne_ mieszkanie o powierzchni 54,54 m2 (+ piwnica o pow. ok. 3 m2) na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Transportowej. . Budynek z 2010r. Na terenie osiedla liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

** Mieszkanie 60 m2 * 4 pokoje * Waszyngtona ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piaski przy ul. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł54,32 m² 10 474,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wielkomiejskie uroki ścisłego Centrum a jednocześnie spokój i cisza zaułków? To możliwe w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Nowy Świat 14!. Oferujemy na sprzedaż to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Zielonych Wzgórzach z balkonem i zielenią za oknem. Szukasz miejsca, w którym naprawdę można poczuć się jak w domu? Mamy coś dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł61,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na os. Bema ul. Pogodna | 61,5 m | IV piętro | Balkon | Parking Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,89 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 62m2 na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Mickiewicza. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -korytarz -kuchnia -dwa pokoje sypialne -łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł47,37 m² 8 803,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E7 o powierzchni 47,37 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł31,40 m² 10 350,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 31,40m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy Słoneczny Stok. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój dzienny z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,90 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

4-pokojowe mieszkanie przy ul. Chrobrego | 57,9 m | Gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na IV piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ścisłe centrum ** stan do wejścia ** cegła ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,32 m² 13 275,04 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego apartamentowca z 2015 roku, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,40 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,04 m² 14 038,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

**3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Mickiewicza, białystok - prywatny parking** Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,50 m² 7 752,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na cichym i spokojnym osiedlu Białostoczek przy ulicy Sokólskiej. To idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,04 m² 10 896,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Alei Piłsudskiego 24 - w samym centrum miasta, położona na 4 piętrze (bez windy), w klimatycznej kamienicy, z odnowioną elewacją i po termomodernizacji. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,30 m² 8 092,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

*** rezerwacja*** *3 pokoje*dwustronne*w pełni wyposażone*idealne dla rodziny* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 000 zł86 m² 9 453,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena obejmuje mieszkanie wykończone pod klucz! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania w sercu spokojnej i zielonej części Białegostok u, na pograniczu Jaroszówki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,30 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

** Mieszkanie 32m2 ** 2 pokoje ** Wyszyńskiego ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Przydworcowym przy ul.