dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

599 000 zł60,70 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termoizolacji. Mieści się na ulicy Skorupskiej (osiedle Piasta), zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

434 960 zł36,33 m² 11 972,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania w Białymstoku apartamenty, mieszkania i lokale usługowe w kameralnym 4 piętrowym bloku z windą. Stan deweloperski. Kondygnacja podziemna: garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł47,46 m² 11 483,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 47,46 m , położona przy ul. Oleńki na kameralnym osiedlu Zawady w Białymstoku miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a cisza naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 751 zł67,83 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i balkonami Białystok, lokal 11b Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Cena brutto: 630 751 zł Cena za m : 9 299.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł47,80 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Parter I 3 pok dla rodziny przy bazarku I Gajowa Przestronne, przytulne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny II. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,90 m² 11 022,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,79 m² 12 400,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. aleja Jana Pawła II. Mieszkanie 33,79 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,10 m² 9 542,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

. Mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej w Białymstoku lokalizacji - bardzo blisko Centrum, przy ulicy Św. Wojciecha, uczelni wyższych, galerii handlowych, komunikacyjnie ważnych ulic. . _os.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,70 m² 8 964,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

** Piaski * Do remontu* 2 pokoje * 1 piętro ** Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w Białymstoku, oś. Piaski przy ul. Wesołej. Nieruchomość o powierzchni 36.7 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,40 m² 9 911,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne , funkcjonalne mieszkanie szuka właściciela! spiesz się zanim ceny znowu pójdą W górę! Oferujemy na sprzedaż nowe , nigdy nie zamieszkałe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł54,90 m² 7 832,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,90 m przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Polecam 3 oddzielne pokoje, duży salon z możliwością podziału na 2 mniejsze, osobna kuchnia, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne niskie bloki wśród zieleni na nowym osiedlu pośród zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań i apartamentów przy ul. Niemeńskiej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,90 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 360 zł27,72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta, 15 minut do centrum. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,60 m² 10 206,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,6m , mieszczące się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Niskiej w Białymstoku. Trzypiętrowy budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - można w nim zamieszkać od zaraz. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,50 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | Nowe Miasto | duży balkon | cegła | 349 000 zł Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wiejskiej w Białymstoku, na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł34 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Piasta Polecam Państwu 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piasta, przy ul. Towarowej. Usytuowane na 11. piętrze w wieżowcu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,04 m² 14 038,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,66 m² 11 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie 53,66 m2 w lubianej części Białegostoku - na Bojarach, przy ul. Sobieskiego w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0 % prowizji od Kupującego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezczynszowe w Białymstoku w dobrej cenie i znakomitej lokalizacji. Dojazd do Centrum w kilka minut. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,65 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

**3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone, przy Al. Jana Pawła II** * powierzchnia nieruchomości 75,65 m2 * 3 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie | 82 m | nowe miasto | ul. Transportowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł17,10 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 17,1 m na osiedlu Białostoczek. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17,1 m , położone na 11. piętrze w bloku przy ul. Białostoczek w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,10 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone zadbane mieszkanie z tarasem, położone w Białymstoku na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z cegły z przestronną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

639 000 zł96 m² 6 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkania bezczynszowe w zabudowie jednorodzinnej w Białymstoku. Nowoczesność i funkcjonalność. Najnowsze technologie. Bardzo dobra lokalizacja. Do Centrum 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł76,60 m² 8 798,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w rezerwacji!. . Wygodne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Nowe miasto_garaż_piwnica Polecamy uwadze wyjątkowe mieszkanie przy ulicy.