Mieszkanie
42 Pułku Piechoty, Wygoda, Białystok, podlaskie
- 538 000 zł
- 41,44 m²
- 12 982,63 zł/m²
Maciej Gajdzińsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie
42 Pułku Piechoty, Wygoda, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
538 000 zł 41,44 m² 12 982,63 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/3
2
2010
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 538 000 zł (12 982,63 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 41,44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Gajdziński Nieruchomości, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: 8
Lokalizacja
- Adres: 42 Pułku Piechoty, Wygoda, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m². 42 Pułku Piechoty, Os. Wygoda, Białystok
Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1. piętrze w niskim 3-piętrowym bloku na osiedlu Wygoda w Białymstoku.
To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta. (...)