dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

239 000 zł24 m² 9 795,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

> kawalerka na ul. Broniewskiego < na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,40m2 usytuowane na II piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Broniewskiego 6C na osiedlu Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

569 000 zł65 m² 8 794,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

!rezerwacja! Jeżeli szukasz przestrzeni i miejsca do wygodnego życia dla swojej rodziny lub jako inwestycji na biznes to zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego i rozkładowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Scaleniowa

Wysoki Stoczek,Białystok

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Blok ocieplony, wymienione okna i drzwi wejściowe antywłamaniowe. W pobliżu przedszkole, żłobek, szkoła oraz dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

550 000 zł72 m² 7 596,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta Sprzedaży Mieszkania 72,4 m w Centrum Miasta Lokalizacja: ul. Waszyngtona 24, centrum Miasta Opis Mieszkania: na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sienkiewicza,Białystok

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy dla Ciebie niesamowitą okazję! Przedstawiamy piękne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ulicy Henryka Sienkiewicza 89, które jest dostępne od zaraz! Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

468 000 zł45 m² 10 448,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi i oddzielnej kuchni. -pokój 10,5 m -pokój 10,5 m -pokój 9 m -łazienka -kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białostoczek,Białystok

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam zapoznanie się z ofertą ciekawego, zadbanego i przytulnego mieszkania znajdującego się na Osiedlu Białostoczek. Mieszkanie o bardzo wygodnym układzie - trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

2 400 zł41 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Lipowa 16. Mieszkanie w stylu paryskiej kamienicy i Art Deco - znajduje się w klimatycznej kamienicy z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

729 000 zł87 m² 8 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

*** I piętro *** budynek Z 2006 roku *** zamknięte osiedle *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na I piętrze, kameralnego III piętrowego bloku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

499 900 zł62 m² 8 108,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam bezpośrednio - brak opłat za pośrednictwo w sprzedaży. Sprzedam dwustronne mieszkanie 3 - pokojowe o wielkości ok 62 m2, na które składa się: pokój 1 pokój 2 pokój 3 oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł30 m² 9 936,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Palmowej 30a w Białymstoku. -Powierzchnia: 30,09 m -rok budowy bloku: 2004 -typ własności: spółdzielcze własnościowe -piętro: 3 z 3 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Białystok

509 000 zł67 m² 7 583,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane na atrakcyjnym osiedlu Nowe Miasto. Będzie to idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi lub pod wynajem. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Centrum,Białystok

459 000 zł33 m² 13 942,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 24.08.2024 OFERTA Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI Polecamy przytulne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 33 m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku " APARTAMENTY KOPERNIK" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Przydworcowe,Białystok

299 000 zł30 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka o powierzchni 30,20 m2, zlokalizowana w samym centrum miasta. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczorowskiego

Centrum,Białystok

554 000 zł45 m² 12 421,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta Z klauzulą wyłączności Polecamy eleganckie mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44,6 m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

595 000 zł52 m² 11 446,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy nieruchomość na osiedlu Młodych przy ulicy Ślusarskiej. Na sprzedaż mieszkanie położone na ostatnim/vii piętrze w apartamentowcu z 2012 roku. Lokal trzypokojowy o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta I,Białystok

447 900 zł39 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Białystok, piastowska, piasta, 2 pokoje, komfortowe! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m2, położone w niskim bloku, przy ulicy Piastowskiej. Przestrzeń mieszkalną stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bema,Białystok

419 000 zł38 m² 11 084,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest wyremontowane dwustronne, słoneczne mieszkanie na parterze w 4-piętrowym bloku, przy ul. J. Bema 95. Lokalizacja nie może być lepsza! Blok położony jest wśród bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wysoki Stoczek,Białystok

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Przestronne, eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 120m2, użytkowej 98,20m2 (skosy). Mieszkanie składa się z: I-poziom: przestronny salon (pow. ok. 30m2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

555 000 zł43 m² 12 937,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone, gotowe do zamieszkania. Komórka lokatorska w cenie mieszkania. Zapraszam, zakup bez podatku pcc! Osiedle Wysoki Stoczek to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

295 000 zł32 m² 9 133,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, idealne na ,pierwsze M" lub jako dochodowy najem. Nie zwlekaj, umów się już dzisiaj na spotkanie! -ul. Białostoczek - 2 pokoje-32,30m2 - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoki Stoczek,Białystok

579 000 zł61 m² 9 552,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam Państwu stylowo wykończony apartament o powierzchni 60 m2 zlokalizowany na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 2011 roku na osiedlu Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

320 000 zł39 m² 8 226,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90 m2 w Centrum Białegostoku przy ul. Proletariackiej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 (z 3) piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

339 000 zł33 m² 10 398,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne dwa pokoje blisko Centrum Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 32,60m 2 , położonego na parterze w 11-piętrowym wieżowcu zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

619 000 zł48 m² 12 963,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzyłeś o tym żeby mieszkać w luksusowym apartamentowcu w niewielkiej odległości od centrum, jeśli tak, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie zwlekaj umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

595 000 zł51 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament - wysoki standard - nowa cegła (2012 r.) - osiedle Młodych - blisko Centrum OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu 3-pokojowy apartament z balkonem. Na powierzchnię 51,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

275 000 zł32 m² 8 694,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Tuwima na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Polecamy nieruchomość dwupokojową o powierzchni 31,63m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

206 000 zł18 m² 11 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu kawalerkę o powierzchni 17,8 mkw na osiedlu Mlodych przy ul. Gruntowej. Miejsce idealne na dochodowy najem. Nieruchomość położona jest III piętrze w niskim ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

600 000 zł46 m² 12 950,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta prywatna, rok budowy 2010. Osiedle przy 1000-Lecia Państwa Polskiego tuż przy wylocie na obwodnicę. Okna wychodzą na stronę południową i wschodnią. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Piasta,Białystok

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy idealną propozycję dla Ciebie. To słoneczne mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone jest na pierwszym piętrze. Przeszło ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

509 000 zł58 m² 8 846,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

***jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Centrum,Białystok

799 000 zł122 m² 6 549,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartament na Sprzedaż w Dolinie Cisów, białystok - Idealne Połączenie Natury i Elegancji Odkryj wyjątkowe mieszkanie w Białymstoku, zlokalizowane w prestiżowej Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

609 000 zł60 m² 10 066 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w apartamentowcu z 2010 roku, przy Al. Jana Pawła II. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

349 000 zł49 m² 7 089,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 49,23m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym w bloku w poszukiwanej okolicy. Lokal do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

519 000 zł60 m² 8 664,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Na powierzchnię 59,90 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z jadalnią, - łazienka, - 2 pokoje, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Zielone Wzgórza,Białystok

449 999 zł59 m² 7 640,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórza, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł51 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie - 2 oddzielne pokoje - 1992 r. - wasilków - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

249 000 zł23 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Kawalerka z dużym balkonem w centrum Z przyjemnością przedstawiam kameralne mieszkanie w centrum Białegostoku, położone przy Alei Józefa Piłsudskiego. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

447 000 zł45 m² 9 979,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

***jeśli szukasz mieszkania do wprowadzenia i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 57,04m2 usytuowane w niskiej zabudowie na jednej z pożądanych dzielnic Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

340 000 zł39 m² 8 677,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja oferta Z klauzulą wyłączności Polecamy przytulne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,18 m2 znajdujące się w budynku przy ulicy Lipowej w ścisłym centrum.