dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

469 995 zł39,59 m² 11 871,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojwego mieszkania o powierzchni 39,59 m , położonego na 7 piętrze bloku przy ulicy Andrukiewicza w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39,90 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie os. Piasta, ul. Mieszka I idealne pod wynajem po remoncie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, zlokalizowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

648 000 zł56,40 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m z salonem i aneksem kuchennym oraz praktyczną pralnią, położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,34 m² 14 765,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Prezentujemy mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.Puchalskiego w Białymstoku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,70 m² 7 821,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1993 roku przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Białostoczek blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 44 m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47,70 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa lokalizacja - centrum - malmeda - blisko Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 465.000 zł Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł49 m² 10 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

49 m | po remoncie | do wprowadzenia | os. Bema | 3 piętro | piwnica | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m po remoncie , położone w Białymstoku na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

539 995 zł51 m² 10 588,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na parterze w bloku przy ulicy Stromej Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m , usytuowane na parterze budynku z wielkiej płyty położonego przy ul. Nowosielskiej , os. Starosielce. Lokal do remontu, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małe mieszkanie - duży potencjał Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

696 800 zł57,78 m² 12 059,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, wykończone mieszkanie z tarasem. Narożne mieszkanie w Białymstoku, os. Bema - ul. Depowa 9g - najnowszy blok. Usytuowane na parterze w niskim bloku z 2023 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł83,50 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Bojary w Białymstoku 83 m zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

898 932 zł65,14 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowo wybudowanym budynku mieszkalny przy ul. Choroszczańskiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętra i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł57,40 m² 6 968,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł62,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - Osiedle Kawaleryjskie, ul. Kręta, białystok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lipowej w Białymstoku o powierzchni 52 m znajdujące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,31 m² 12 039,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Modernhouse przedstawia mieszkania na sprzedaż znajdujące się na osiedlu Bema przy ulicy Depowej. Nieruchomość znajduję się w bloku z 2022 roku na parterze. To mieszkanie ma 57,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł35,54 m² 13 418,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,54 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą w inwestycji Czysta Premium przy ul. Czystej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32,27 m² 13 634,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie - Dojlidy, białystok Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Nowowarszawskiej w Białymstoku - w dynamicznie rozwijającej się części miasta. To doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,22 m² 14 381,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Centrum przy ul. Waryńskiego Szukasz komfortowego, kompaktowego mieszkania, w którym każdy metr jest świetnie wykorzystany? Ta oferta to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

983 235 zł59,59 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4 pokoje w sercu Białegostoku - Butikowa Kamienica Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73,57 m² 15 631,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,57 m , położone na 5 piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 995 zł46 m² 14 130,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,6 m , położonego na 4 piętrze bloku z windą przy ulicy Ciepłej 38 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

37 m komfortu w centrum miasta - osiedle Przydworcowe Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,31 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,90 m² 9 366,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na osiedlu Bojary. Mieszkanie dostępne w eko Kredycie. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 oddzielne pokoje, - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 132 zł58,62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł25 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41 m² 11 195,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** stan deweloperski ** posiadamy identyczne mieszkanie również na V piętrze ** ** 2 pokoje ** Apartament ** Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,01 m² 10 997,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Fabrycznej w Białymstoku o powierzchni 47,4 m , znajdujące się na 1 piętrze, z balkonem, piwnicą i dodatkową komórką na.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł35 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowegomieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponuję do sprzedaży nowe wykończone mieszkanie w bloku z 2026 roku z windą. O lokalu: - 63,86 mkw. - 3 pokoje - piętro 9/12 - łazienka z wc i kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,90 m² 9 522,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji al. Konstytucji 3 Maja 32 Powierzchnia: 41,90 m Piętro: 1 z 4 Liczba pokoi: 2 (sypialnia, salon,) oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł26,63 m² 12 767,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 1- pokojowe nr A20 o powierzchni 26,63 m2 zlokalizowane na III w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna przyszłość ".

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,90 m² 7 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, wygodne, funkcjonalne mieszkanie w cenionej i lubianej lokalizacji na os. Nowe Miasto, niedaleko lasu, terenów zielonych, ścieżek rowerowych, stadionu piłkarskiego. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł102,40 m² 6 435,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Białegostoku na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 64 m | 7. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł57,90 m² 10 172,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ulica Bohaterów Monte Cassino. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na parterze w budynku 4-piętrowym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 887 zł79,86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026