dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Białystok - Sprzedaż i wynajem

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,50 m² 11 075,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Serdecznie polecamy 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na osiedlu Antoniuk Mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,40 m² 8 524,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1992roku na osiedlu Bojary w Białymstoku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38,10 m² 12 309,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł54,54 m² 10 304,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

_wygodne_funkcjonalne_ mieszkanie o powierzchni 54,54 m2 (+ piwnica o pow. ok. 3 m2) na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Transportowej. . Budynek z 2010r. Na terenie osiedla liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze bloku, położonego przy ul. Lipowa w Białymstoku. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard bez podatku pcc! blisko centrum - ul. Ciepła 38! Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji ul. Ciepła blisko Centrum.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 63,86 m - wysoki standard - os. Nowe Bojary Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

564 999 zł64 m² 8 828,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,50 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | Nowe Miasto | duży balkon | cegła | 349 000 zł Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wiejskiej w Białymstoku, na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 260 zł55,56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,76 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej kamienicy z 2015r przy ul. Młynowej 38. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 67,76 m 2 Po przekroczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37,03 m² 10 396,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Kalinowskiego w samym centrum miasta, tuż obok ul. Lipowej. To lokal dla.

Szczegóły ogłoszenia

696 800 zł57,78 m² 12 059,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, wykończone mieszkanie z tarasem. Narożne mieszkanie w Białymstoku, os. Bema - ul. Depowa 9g - najnowszy blok. Usytuowane na parterze w niskim bloku z 2023 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! 495.000zł na 459.000zł! Polecam lokal mieszkalny do własnej aranżacji, znajdujący się przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami Nowa Piastowska, 58,6 m + piwnica. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,6 m z dwiema dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ulica Blokowa na doskonale zurbanizowanym osiedlu Wysoki Stoczek - świetna lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z Centrum i każdą dzielnicą Białegostoku! rewelacyjna oferta dla bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50,20 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku, dzielnica Słoneczny Stok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 50,20 m , położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł46 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super produkt inwestycyjny! Polecamy mieszkanie pod inwestycję przy ulicy Czarnej 2, zlokalizowanej blisko Opery Podlaskiej, w nowym apartamentowcu. Aktualnie w lokalach trwają umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wnętrza, w którym poczujesz przestrzeń i oddech, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (46 mkw) położone na 7. piętrze nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 48,20 m2, położonego na 4 piętrze w niskim bloku, przy ul. Wyszyńskiego, oś. Przydworcowe. Cena podlega negocjacji! Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł31,40 m² 10 350,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 31,40m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy Słoneczny Stok. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój dzienny z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł71 m² 9 704,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Serdecznie polecamy kameralne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Białegostoku osiedlu Bojary. To mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie blisko centrum Polecam Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Bema przy ul. Depowej, na terenie poza ścisłym centrum miasta, ale w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 2gim piętrze, przy ulicy Fabrycznej 20. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - kuchnia ( wyposażona w niezbędny sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,40 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

* 2 pokoje * dwustronne * parking dla mieszkańców Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Nowosielskiej 44. Nieruchomość mieści się na I V piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Przedstawiamy Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze przy ul. Pułkowej w Białymstoku. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł36 m² 12 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2, położone na 1 piętrze, w niskim boku z cegły przy ulicy Grottgera, osiedle Mickiewicza. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

**3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Mickiewicza, białystok - prywatny parking** Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,50 m² 7 752,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na cichym i spokojnym osiedlu Białostoczek przy ulicy Sokólskiej. To idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** M2 blisko politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przydworcowym w okolicach Politechniki Białostockiej. Mieszkanie idealne jako dochodowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta, 15 minut do centrum. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową i ogródkiem.