dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Przydworcowe,Białystok

689 000 zł68 m² 10 333,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie wykończone i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie W Apartamentach Branickiego o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na 7 piętrze 13- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Nowe Miasto,Białystok

815 670 zł101 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko W biurze nieruchomości in-home nowe spojrzenie na architektutrę, inwestycja na osiedlu nowe miasto! Czy architektura powinna być piękna? A może należy zadać inne pytanie? Dlaczego tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

889 000 zł77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 położone w nowym budynku z 2021 roku, w samym centrum Białegostoku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnika

Zielone Wzgórza,Białystok

2 800 zł71 m² 39,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,33m2 w Białymstoku, przy ul. Rybnika (os. Zielone Wzgórza). Lokal mieści się na 1 piętrze 1-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzywna

Wygoda,Białystok

489 000 zł39 m² 12 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 39,15 m2 z pięknym ogromnym tarasem, które zlokalizowane jest na Osiedlu Wygoda na ulicy Warzywnej. Na powierzchnię mieszkania składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Dojlidy,Białystok

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 28 m2, położone na 2 piętrze przy ul. Filipowicza. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - salon połączony z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

950 000 zł70 m² 13 669,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w pięknym mieszkaniu na 6 piętrze. W pakiecie z mieszkaniem zapewniamy piękne zachody słońca. Nie czekaj z obejrzeniem mieszkania, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,00 m , znajdujące się na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

689 000 zł68 m² 10 207,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament z pięknym widokiem położony na VII piętrze XIII piętrowego nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z salonem ,dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

715 000 zł58 m² 12 281 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gustownie urządzone mieszkanie gotowe do zamieszkania. Idealna propozycja dla rodziny. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie ma powierzchnię 58,22 m . Usytuowane jest na 2 piętrze w 15-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

495 000 zł43 m² 11 397,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, ul. 1000 -lecia Państwa Polskiego, osiedle Białostoczek. Nieruchomość położona jest na czternastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piasta II,Białystok

689 000 zł68 m² 10 199,80 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze 13-piętrowego apartamentowca z 2012 roku na osiedlu Piasta II z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Białystok

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Nowy apartament w Centrum przy ul Czarnej 2! Na powierzchnię 45m2, składają się dwie w pełni umeblowane sypialnie (12,4 m2 i 18,3 m2), oddzielna kuchnia otwarta na hol (10,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Centrum,Białystok

607 000 zł56 m² 10 862,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,88m2 położone na VII piętrze apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Knyszyńskiej w Białymstoku. Opisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

2 600 zł64 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 w Białymstoku, przy ul. Jana Pawła II. Lokal mieści się na 4 (z 8) piętrze nowego bloku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukowa

Centrum,Białystok

699 000 zł56 m² 12 437,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie o powierzchni 56,20 m zlokalizowane przy ul. Brukowej w Białymstoku. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dogodną lokalizację z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bezpośrednio nowe, umeblowane nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym.Kameralne nowoczesne osiedle,cicho,do Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Jaroszówka,Białystok

655 000 zł68 m² 9 611,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam przestronny 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 68,15m2 położony na I piętrze kameralnego budynku wśród zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciepła

Centrum,Białystok

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 35 m2, położone na 3 piętrze w apartamentowcu , przy ulicy Ciepła 36. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w wysokim standardzie, funkcjonalne 3 pokojowe, usytuowane na III piętrze w bloku III piętrowym z windą - Nowy blok przy ul. Warszawskiej 64 A Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

420 000 zł28 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Białegostoku ul Ciepła, miejsce dobrze skomunikowane z miastem. Prestiżowy i elegancki budynek, współczesna architektura z zielonym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 43m2 bezpośrednio od właściciela,dostępne od 01-01-2024. Mieszkanie bardzo ładne w pełni umeblowane.Składa się z pokoju dziennego:kanapa skórzana Rogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

679 000 zł73 m² 9 288,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*** nie zwlekaj, te pięknie mieszkanie może być twoje jeszcze W tym roku* umów się na spotkanie jeszcze dziś Polecam atrakcyjną inwestycję - mieszkanie w zabudowie szeregowej na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Dziesięciny II,Białystok

565 000 zł56 m² 10 074,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący zwolniony z podatku pcc! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Dziesięciny II przy ulicy gen. Józefa Hallera. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Centrum,Białystok

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe dwustronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona blisko Politechniki Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ciepła

Centrum,Białystok

356 900 zł26 m² 13 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na nowoczesnym i przytulnym wnętrzu ? Chcesz być niezależny/a i mieć swój kąt ? Liczysz na dobrą i świetnie skomunikowaną lokalizację ? Chcesz mieszkać w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

398 000 zł33 m² 12 060,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. 33m2, w nowym apartamentowcu z 2019.r., mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Apartamentowiec jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

685 000 zł58 m² 11 769,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m2, zlokalizowane na siódmym piętrze w bloku z windą przy Alei Jana Pawła II w Białymstoku, stanowi doskonałą propozycję dla przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Bojary,Białystok

1 600 zł60 m² 26,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1 piętrze, 2-pokojowe, garderoba z małym oknem (może być wykorzystana np. jako sypialnia) + piwnica. Podłogi w pokojach wyłożone mozaiką dębową, a w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Antoniuk,Białystok

669 000 zł62 m² 10 862,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,59m2 położone na VIII piętrze budynku apartamentowego zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

2 500 zł56 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 2-poziomowy segment położony w kompleksie szeregowym na os. Bagnówka (ul. J. Puchalskiego). Rozkład: parter - salon poł. z kuchnią, spiżarnia, wc, przedpokój. I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

445 000 zł33 m² 13 608,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie położone na 4 piętrze w apartamentowcu z 2023 roku na osiedlu Sienkiewicza, niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Depowa

Bema,Białystok

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41m2 w Białymstoku, przy ul. Depowej na osiedlu Bema. Lokal mieści się na parterze 2-piętrowego bloku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Sienkiewicza,Białystok

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 37 m2 n a osiedlu Sienkiewicza położone nieopodal ul. Wąskiej. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

539 000 zł42 m² 12 956,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu inwestycję w Centrum Miasta - Apartamenty Jagielońskie Mieszkania, które nie tylko łączą komfort miejskiego życia, ale także oferują funkcjonalność, oraz przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

545 000 zł46 m² 11 951,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Zachodniej. Na powierzchnię 45,6 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, z którego można wyjść na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

750 000 zł68 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy do sprzedaży gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 68m2 znajdujące się na popularnym osiedlu Białostoczek przy ul. Kombatantów 18, nieopodal centrum miasta. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wygoda,Białystok

534 000 zł59 m² 9 005,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Trawiastej w dzielnicy Wygoda. Położone jest na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku z cegły z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

489 000 zł44 m² 11 241,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 w apartamentowcu położonego przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego z unikatowym widokiem na panoramę miasta (14-piętro)! Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

3 490 zł120 m² 29,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia komfortowy, kompletnie wyposażony apartament w Kleosinie pod Białymstokiem. Lokal znajduje się na I piętrze budynku przy głównej ulicy, w ciągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Centrum,Białystok

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia luksusowy apartament z przepięknym tarasem, miejscem postojowym w parkingu podziemnym i komórka lokatorską w cenie. Apartament znajduje się na szóstym piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij