dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Nowe Miasto,Białystok

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, oferuję niespełna 3 letnie umeblowane, wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie (35m),znajdujące się na I piętrze przy ul. Magazynowej, osiedle Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

740 995 zł62 m² 11 951,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia na rynku pierwotnym w bardzo atrakcyjnej cenie. Zostało starannie zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament w bloku wierzbowa Park na drugim piętrze, dwie oddzielne sypialnie, aneks kuchenny z salonem , duża łazienka , balkon .Cena 2400 + opłaty, kaucja za jeden miesiąc. Wolne Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

549 000 zł47 m² 11 582,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam ofertę wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego w poszukiwanej lokalizacji przy ulicy Krętej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

799 000 zł85 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne M4 z dwoma tarasami blisko Centrum Tylko teraz cena 799 000 zł (oferta ważna do 31 października 2024r.) Odkryj wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, położone na parterze na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Meg Real Estate zaprasza na prezentację pięknie wykończonego, stylowego, 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Jana Pawła II w Białymstoku. Lokal o powierzchni 45m2 usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w Apartamentach Jagiellonskich (etap IV). Mieszkanie znajduje sie na 8 piętrze. Bardzo dogodna lokalizacja, ładnie wykończone klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sienkiewicza,Białystok

493 000 zł34 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Jurowieckiej, apartamenty Jagiellońskie. Na powierzchni 34m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skorupy,Białystok

720 000 zł58 m² 12 521,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z tarasem i ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 58m2 wraz z tarasem 22m2 Rozkład pokoi wygląda następująco: -aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja1 rezerwacja! rezerwacja! Rewelacyjnie położone mieszkanie obok Galerii Alfa, blisko Wydziału Prawa, akademii Medycznej, parku Planty oraz Akcentu zoo. W pobliżu przychodnie zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Białystok

2 200 zł56 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 55,58 m kw, położonego na IV piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz wymarzonego mieszkania w samym sercu miasta? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

609 000 zł60 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne pod inwestycje! Adres: białystok, ul. Słonimska Rok budowy: 2020 Piętro: 2 z 3 Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 4 oddzielne, zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

669 000 zł60 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wejścia! Oferta: -Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze -powierzchnia: 60 m2 -rok budowy: 2008 (najnowszy blok na osiedlu!) -budownictwo: cegła (jedyna taka na osiedlu!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

899 000 zł77 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 położone w nowym budynku z 2021 roku, w samym centrum Białegostoku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bema,Białystok

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowe nowe dwupokojowe mieszkanie na ul. Depowej. Mieszkanie o powierzchni 42.7m2 znajduje się na 3 piętrze. Budynek oddany w 2022.Znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Białystok

2 000 zł44 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 43,88 m kw, położonego na III piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

669 999 zł52 m² 12 845,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Bojary przy ul. Łąkowej. Na powierzchnię 52,16 m2 składa się: - korytarz, - otwarta kuchnia, - salonem, w którym znajduje się wyjście na balkon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

699 000 zł53 m² 13 114,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Sybiraków. Na powierzchnię 53,30 m składa się: - aneks kuchenny z jadalnią, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Antoniuk,Białystok

595 000 zł50 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży biura In-Home, piękne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na bardzo atrakcyjnym osiedlu Antoniuk przy ulicy Świętokrzyskiej. Nieruchomość o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości moryls, zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nowego 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

710 000 zł65 m² 10 534,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,70 m2, usytuowanego w bardzo przyjemnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na osiedlu z dobre rozbudowaną infrastrukturą. W okolicy znajdują się liczne sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, bary oraz Politechnika Białostocka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Jaroszówka,Białystok

460 000 zł59 m² 7 770,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania bezczynszowego położonego w trzylokalowym budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego blisko centrum miasta osiedle Pietrasze ul. Zgoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bojary,Białystok

2 000 zł35 m² 57,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,62 m kw, położonego na VIII piętrze w IX piętrowym bloku z windą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bema,Białystok

890 000 zł63 m² 14 176,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli poszukujesz nieruchomości w najwyższym standardzie wykończenia oraz doskonałej lokalizacji, przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

630 000 zł56 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przytulnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego przy ulicy 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. To urokliwe mieszkanie o powierzchni 55,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

429 000 zł32 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** wykończone Z agd *** *** M.PARKINGOWE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Młodych,Białystok

1 700 zł27 m² 63,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w nowym bloku przy ul. Marczukowskiej 30 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 26,64m2 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

559 000 zł43 m² 13 115,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2023 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

749 000 zł76 m² 9 793,41 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 76,48m2 w Białymstoku, przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego. Lokal 2-stronny, północny i południowy mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

839 000 zł85 m² 9 917,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne M4 z dwoma tarasami blisko Centrum Odkryj wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, położone na parterze na prestiżowym Zielonym Osiedlu Skorupy w Białymstoku. To idealne miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Białystok

775 000 zł56 m² 13 719,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz komfortowego i stylowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żyzna

Białystok,podlaskie

699 000 zł67 m² 10 425,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie bliskość natury wpływa na atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

** Mieszkanie z ogródkiem ** 62 m2 plus 27m2 ogródek ** duży, funkcjonalny w dobrej lokalizacji ** ul. Hetmańska** Mieszkanie dwustronne, 3-pokojowe o pow. 62 m2 w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sybiraków

Piasta I,Białystok

669 000 zł59 m² 11 432 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do oferty wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,52 m M3, piwnicy 2.76 m oraz dużego balkonu, zlokalizowanego na osiedlu Piasta I przy ul. Sybiraków w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

699 000 zł65 m² 10 813,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze z 2012 roku, wybudowanego w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Na 64,64 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 188,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,87 m , znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Centrum,Białystok

707 000 zł64 m² 11 012,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam apartament w samym centrum miasta. Drugie piętro, w bloku z 2015r. z windą. W skład 64,20m2 wchodzi sypialnia, przestronny salon z aneksem kuchennym, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Sienkiewicza,Białystok

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 w Białymstoku, na os. Sienkiewicza. Lokal mieści się na 7 piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Białystok

3 000 zł58 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich przy ul. Jurowieckiej 15. Apartament położony jest na 7 piętrze w budynku z 2021 r. z oknami wychodzącymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij