dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

699 000 zł59 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,13 m przy ul. Jana Pawła II. Lokalizacja: mieszkanie oferuje spokojną atmosferę osiedla. Infrastruktura wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronny apartament z pięknym widokiem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się na 10 piętrze w 15 piętrowym apartamentowcu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warzywna

Wygoda,Białystok

1 900 zł54 m² 35,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do skorzystania z wynajmu przestronnego w pełni wyposażonego mieszkania przy ul. Warzywnej 1b na osiedlu Wygoda. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na ulicy Żeromskiego 1 B w Białymstoku. Mieszkanie i miejsce postojowe dostępne do wynajęcia od 1 sierpnia 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego Huzar

Bacieczki,Białystok

559 000 zł43 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*nowe 3 pokoje*bacieczki tbs 2025*bez pcc I prowizji! Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Bacieczki tbs w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Nowa Wygoda,Białystok

719 000 zł57 m² 12 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | wysoki standard | komórka lokatorska| 2020 r. | nowa Wygoda Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze w budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg real estate zaprasza na prezentację 2-pokojowego pięknego mieszkania o pow. 42 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej 17 w Apartamentach Jagiellońskich. Lokal mieści się na 10 (z 10).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na drugim piętrze przy ulicy Trawiastej w Białymstoku. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wygoda,Białystok

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m2 w całości zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Antoniuk,Białystok

595 000 zł68 m² 8 728,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,17 m , położone na 4. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku apartamentowo-handlowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

625 000 zł42 m² 15 049,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m2 w Białymstoku przy ul. Krętej 48. Lokal mieści się na 6 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Wygoda,Białystok

659 000 zł59 m² 11 205,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urokliwe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Wygoda,Białystok

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55.01 m2, położone na III piętrze w niskim bloku, przy 42 Pułku Piechoty. Ostatni budynek na inwestycji , numer 74e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

2 000 zł68 m² 29,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 68,17 m Piętro: 4/8 (z windą) Cena najmu: 2000 zł/miesiąc + czynsz administracyjny (ok. 550 zł) Opłaty zimą: ok. 880 zł/miesiąc Opis mieszkania: przestronne, jasne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stołeczna

Przydworcowe,Białystok

739 000 zł78 m² 9 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stołecznej, zaledwie 2 minuty spacerem od ul. Lipowej. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 43 m2 w doskonałej lokalizacji Apartamentów Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Nowe Miasto,Białystok

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Magazynowa, nowe Miasto, białystok Dostępne od stycznia 2026 r. Do wynajęcia nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

288 000 zł31 m² 9 210,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Białystok

529 000 zł44 m² 11 968,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja - Dwupokojowe mieszkanie na zielonych obrzeżach Białegostoku - komfort, spokój i nowoczesny styl życia - a wokół świetny dojazd, komunikacja miejska! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

375 000 zł31 m² 12 057,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1m położone na wysokim parterze w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 r. Budynek wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w nowym budownictwie, zlokalizowanego przy al. 1000-Lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

2 300 zł56 m² 41,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,91 m2, położonego na I piętrze w VIII piętrowym bloku z windą Lokalizacja: ul. Kręta 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Modernhouse ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70m, położone w eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Antoniuk,Białystok

750 000 zł77 m² 9 746,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 76,95 m na 4. piętrze w bloku z 2012 r. (z windą), na osiedlu Wysoki Stoczek. Osiedle jest zamknięte, z czystą klatką i spokojnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stołeczna

Przydworcowe,Białystok

815 000 zł75 m² 10 866 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2011 roku, wybudowanego z cegły. Budynek jest ogrodzony, otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m z ogródkiem 23,82 m, położone na parterze niskiego bloku z 2013 roku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Antoniuk,Białystok

585 000 zł49 m² 11 861,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | Oddzielna kuchnia | Balkon | Komórka lokatorska | Pow. 49,32m2 | os. Antoniuk Polecam nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,32m , zlokalizowane na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Centrum,Białystok

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie? To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na III piętrze w nowym budownictwie przy ul. Transportowej. Mieszkanie jest dostępne od stycznia 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jaroszówka,Białystok

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce nad miastem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem marzeń Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy coś, co zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Przedstawiamy nową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Nowa Wygoda,Białystok

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w znakomitej lokalizacji osiedla Nowa Wygoda ul. 42 pułku Piechoty w Białymstoku. Nowe osiedle niskiej zabudowy bloków cieszące się ogromną popularnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

2 200 zł46 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,85 na V piętrze nowego 6-cio piętrowego apartamentowca przy ul.Kopernika 2 w Białymstoku składające się z 2 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

769 000 zł73 m² 10 476,80 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować piękne, przestronne mieszkanie, zlokalizowane na ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego, na os. Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Tysiąclecia,Białystok

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze prestiżowego budynku z 2010 r. przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowskiego

Centrum,Białystok

1 399 000 zł100 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja w centrum - apartamenty sosnowa Nowoczesny budynek z końcówki 2024r. O nieruchomości: przestronny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 99,71m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**atrakcyjna Kawalerka - ul. Transportowa 2 B - Nowe Miasto ** Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 na osiedlu Nowe Miasto. Kawalerka położona w 7 piętrowym w nowszym bloku (na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wygoda,Białystok

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na I piętrze apartamentowca z 2022 roku, położonego przy ul. 42 Pułku Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

565 000 zł37 m² 15 163,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania 2-pokojowy wyposażony apartament zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 21 (apartamenty jagiellońskie siedziba Jagiellonii) o pow 37,26m2 w centrum Białegostoku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Centrum,Białystok

370 000 zł33 m² 11 178,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku! Mieszkanie znajduje się w bloku z 2012 roku na 2 piętrze, na ulicy Żytniej. Na mieszkanie składa się: -szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na ivp. w nowszym bloku z windą na os. Białostoczek - al. 1000 - lecia P. P. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

615 000 zł68 m² 9 105,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super okazja! obniżka ceny! 615.000 Śliczne, przestrzenne mieszkanie przy ul. Andrukiewicza, pow. 67 m2, III piętro, w apartamentowcu z windą z 2010 roku -budynek z cegły. VI.