dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryska

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, niespełna roczne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Ryskiej 3a w Białymstoku. Urządzone w sposób praktyczny a zarazem elegancki, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kujawska

Skorupy-Pieczurki,Białystok

550 000 zł100 m² 5 472,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mamy dla Państwa do zaproponowania piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 100,5 m2 wraz z garażem, które stanowi odrębną własność osoby fizycznej. Mieszkanie jest zarządzane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

312 500 zł54 m² 5 744,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Serdecznie polecamy Państwu bardzo ładnie, nowocześnie urządzone mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch niezalżnych pokoi i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie; 3- pokojowe o powierzchni 53 m2, usytuowane na II piętrze w bloku z 2012 roku z windą. Blok znajduje się na osiedlu Młodych przy ul. Ślusarskiej. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Ignatki koło Białegostoku, położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2011 roku. Mieszkanie utrzymane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

520 000 zł80 m² 6 491,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne, przestronne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji dla bardzo wymagających klientów; wszystko w najbliższej okolicy- sklepy, przychodnia, szpital, gastronomia, edukacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnika

Słoneczny Stok,Białystok

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowy lokal usługowy z nowym wyposażeniem dla fryzjera, maniukirzystki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na dzielnicy Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku trzy- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupska

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie w zamknietej wspólnocie.Ul. Skorupska, niski blok z cegły z 2007 roku. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupska

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego znajdującego się na dzielnicy Bojary w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

292 000 zł57 m² 5 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dogodna lokalizacja! Proponujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Sienkiewicza,Białystok

215 000 zł43 m² 5 046,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokoje*** nowe budownictwo***chmielna***parter*** 2007 rok. Polecam Państwu mieszkanie z dwupokojowe z zielonym tarasem. Położone jest na parterze w nowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kujawska

Skorupy-Pieczurki,Białystok

650 000 zł100 m² 6 467,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

234 000 zł44 m² 5 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwu-pokojowego mieszkania znajdującego się w Białymstoku- dzielnica Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kujawska

Skorupy-Pieczurki,Białystok

700 000 zł100 m² 6 965,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowana na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 78 m2, usytuowane na ostatnim piętrze w IV piętrowym budynku oddanym do użytku w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe położone w apartmantowcu przy ulicy Nowy Świat. Mieszkanie położone jest na IV piętrze ( dostępna winda) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

335 000 zł65 m² 5 177,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na os. Tbs. Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

136 120 zł33 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Proponujemy Państwu mieszkanie jednopokojowe w stanie deweloperskim, gotowe do oddania. Ostatnie małe mieszkanie w budynku.Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupska

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

329 900 zł57 m² 5 787,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy Państwu pięknie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie (2006r). Przestronne, jasne, w stanie do wprowadzenia, nie wymaga remontu. Kuchnia w zabudowie,zainstalowano dożywotni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

274 000 zł56 m² 4 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

ul. Komisji Edukacji Narodowej 56m2 cegła 2007 iiip Trzypokojowe mieszkanie (56m2) położone na III, ostatnim piętrze w nowym, zadbanym bloku. Nieruchomość powstała w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

2 500 zł77 m² 32,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

kontakt Mieszkanie składa się z czterech pokoi - trzech sypialni i dużego salonu z aneksem kuchennym. Każda z sypialni jest w pełni umeblowana - łóżko( w jednej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włókiennicza

Centrum,Białystok

350 500 zł82 m² 4 274,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 82 m2 w tym użytkowej 61 m2, położone na ostatnim piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki i funkcjonalny lokal mieszkalny w nowoczesnym apartamentowcu gwarantującym wygodę swoim mieszkańcom. Budynek powstał w 2010 roku - na parterze znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o pow. 44m2 położone na II piętrze w bloku z nowej cegły na osiedlu Bacieczki przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, mieszkanie składa się z 2 niezaleznych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki i funkcjonalny lokal mieszkalny w nowoczesnym apartamentowcu gwarantującym wygodę swoim mieszkańcom.Budynek powstał w 2010 roku - na parterze znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

365 000 zł64 m² 5 703,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne*.*3 POKOJE*.* NOWE MIASTO Posiadamy w ofercie komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na oś. Nowe Miasto. Lokal położony jest na III piętrze / III piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie w bloku Jazbud Antoniukowska 60 (drugi blok od ulicy, więc nie dociera hałas z ulicy). Rok budowy 2011, świeżo po remoncie i używane od 2012r czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokoje na nowym mieście*.* II PIĘTRO *.* DUŻY BALKON *.* CEGŁA Polecam Państwu niezwykle przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

248 000 zł42 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Antoniuk,Białystok

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z garażem! Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą przytulnego dwupokojowego mieszkania w nowym budynku o wysokim standardzie. Na 46 m2 powierzchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

289 000 zł74 m² 3 899,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okazja klimatyczny nowy apartament *** cegła 2013 *** nowe miasto *** tylko 3899 zł / m2 ** Kupując dzięki nam oszczędzisz 2% podatku pcc ** Posiadamy w ofercie apartament ponad

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Antoniuk,Białystok

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie*.*2 POKOJE*.* UL.ŚWIĘTOKRZYSKA *.* ŁADNE*.* NOWOCZESNE Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe położone w nowym budownictwie przy ulicy Świętokrzyskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

289 000 zł58 m² 4 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

1 500 zł59 m² 25,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajmu mieszkanie 3-pokojowe w centrum Białegostoku na os. Sienkiewicza. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Antoniuk,Białystok

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy Państwu śliczne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku oddanym do użytku w 2010 roku. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia zamknięta. Wyposażone i wykończone ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie (38m2) na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z nowej cegły na osiedlu Białostoczek (al. 1000-lecia pp). Mieszkanie mieści się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 950 zł66 m² 29,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania o pow. 65,54m2 położonego w apartamantowcu przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Bojary. Lokal mieszkalny położony jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

423 000 zł83 m² 5 096,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Antoniukowskiej Miszkanie o powierzchni 83 m2, usytuowane na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2008 r. Składa się z 3 pokoi,.