dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

263 ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł69,60 m² 9 410,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Świetna lokalizacja: usk / dsk /.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł60,50 m² 7 190,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł60,50 m² 7 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz przestronnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, zlokalizowane na popularnym osiedlu Piasta przy ul. Chrobrego. Lokal znajduje się na 3 piętrze z 4. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł17,10 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 17,1 m na osiedlu Białostoczek. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17,1 m , położone na 11. piętrze w bloku przy ul. Białostoczek w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

** Mieszkanie 60 m2 * 4 pokoje * Waszyngtona ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piaski przy ul. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,90 m² 6 279,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m zlokalizowane w bardzo pożądanej dzielnicy - Słoneczny Stok. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze od podstaw, bez.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,12 m² 7 468,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na najwyższym, trzecim piętrze budynku z 1986 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł32,30 m² 9 907,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Waszyngtona, na popularnym osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow ok 32 mkw, znajdujące się na VIII piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

398 999 zł52,30 m² 7 629,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia - Białystok, zielone Wzgórza, ul. Rumiankowa. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,20 m² 9 232,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie znajduje się blisko wielu udogodnień ułatwiających codzienne życie. Blisko dworca pks, pkp oraz licznych przystanków autobusowych. Blisko trzech marketów, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,80 m² 9 506,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m zlokalizowane w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł66 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. To na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Bo tutaj codzienność zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,50 m² 9 893,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestrzeń, światło i wygoda - idealne mieszkanie dla rodziny na lubianym osiedlu w Białymstoku Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,80 m² 8 177,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 59,8m2 położone w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealne pod flip lub dla osób chcących urządzić wnętrze według własnego projektu. Mieszknie położone przy ul. Upalna 96 Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,43 m² 9 850,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nie przeocz tej oferty!. Nowe Miasto_35,42 m2_2 osobne pokoje_duży balkon. Pożądana lokalizacja (os. Nowe Miasto! ul. Św. Jerzego! ), metraż, położenie i stan mieszkania na sprzedaż!. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na II piętrze z dużym balkonem. Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu 69-metrowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Nieruchomość znajduje się na wygodnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,40 m² 6 988,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zdjęcia z wizualizacji Biuro sprzedaży Developergo ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2, ulokowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł51,30 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na osiedlu Zielone Wzgórza szuka nowego właściciela. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,90 m² 7 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Atrakcyjne, wygodne, funkcjonalne mieszkanie w cenionej i lubianej lokalizacji na os. Nowe Miasto, niedaleko lasu, terenów zielonych, ścieżek rowerowych, stadionu piłkarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Waszyngtona, os. Piaski - pow. 60m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wc; - x piętro , winda, balkon, piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,20 m² 7 624,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,2 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na parterze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,90 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku po termoizolacji, w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Mieszkanie polecane szczególnie osobom, które często podróżują przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35 m² 13 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 2 samodzielne pokoje inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,40 m² 8 524,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1992roku na osiedlu Bojary w Białymstoku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opis ***przytulne mieszkanie na 4 piętrze z Balkonem*** ul Konwaliowa Najważniejsze informacje: -39m2 -mieszkanie po remoncie - 2 pokoje - kuchnia - 4 piętro - Rok budowy:1989 - balkon + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Białymstoku, na osiedlu Antoniuk , przy ulicy Aleja Solidarności 6. Powierzchnię użytkową ( 39,40 m2 ) stanowią: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,4 m w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej, położone na parterze w niskim bloku największym atutem jest funkcjonalny układ 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł73,60 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta premium kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie komfort i wygodę na co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,20 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m , położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,50 m² 8 330,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, spokój i świetna lokalizacja Polecamy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Upalnej 82 , na cenionym przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,85 m² 7 097,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie 61,85 m - osiedle nowe miasto Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł84,30 m² 7 295,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

** Rodzinne mieszkanie Palmowa * 5 pokoi 84,3m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł59,80 m² 8 662,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80.