dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

449 000 zł62,40 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,90 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego na 5 piętrze 10-piętrowego bloku przy ul. Upalna w Białymstoku. Na powierzchnię 62,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja na stały pasywny dochód. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m w doskonałej lokalizacji - najlepsze miejsce dla studentów Politechniki Białostockiej,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,43 m² 9 850,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nie przeocz tej oferty!. Nowe Miasto_35,42 m2_2 osobne pokoje_duży balkon. Pożądana lokalizacja (os. Nowe Miasto! ul. Św. Jerzego! ), metraż, położenie i stan mieszkania na sprzedaż!. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na osiedlu Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,90 m² 9 856,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez planowania kosztownego remontu? Ta oferta przy ul. Upalnej 52 w Białymstoku, na osiedlu Słoneczny Stok, może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł71,93 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 72 m | Nowe Miasto | ul. Pułaskiego | najem krótkoterminowy | cena promocyjna Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,10 m² 10 289,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1m , położone na parterze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza w Białymstoku. Mieszkanie jest praktycznie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38,10 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku. Układ mieszkania: 2 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,40 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez udziału pośredników mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Białostoczek przy ul. Sokólskiej idealne dla rodziny. Mieszkanie ma 60,4 m i znajduje się w niedużym 3-klatkowym bloku na 4.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,10 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*Białostoczek ul.Radzymińska *60 m 2 * Zapraszamy Państwa do zakupu przestronnego mieszkania o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł63 m² 6 460,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Upalnej, położone na 5. piętrze w bloku z lat 80. z windą. Lokal o powierzchni 63 m oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piaski,Białystok

412 000 zł57,80 m² 7 128,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok Centrum miasta. Ulica Waszyngtona, to doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,20 m² 7 624,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,2 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na parterze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,90 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku po termoizolacji, w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Mieszkanie polecane szczególnie osobom, które często podróżują przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

** Mieszkanie 60 m2 * 4 pokoje * Waszyngtona ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piaski przy ul. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Zielonych Wzgórzach z balkonem i zielenią za oknem. Szukasz miejsca, w którym naprawdę można poczuć się jak w domu? Mamy coś dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Studziennej (osiedle Wysoki Stoczek). W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł66 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. To na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Bo tutaj codzienność zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 66m2 459 000 , na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł51,30 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na osiedlu Zielone Wzgórza szuka nowego właściciela. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,30 m² 8 092,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

*** rezerwacja*** *3 pokoje*dwustronne*w pełni wyposażone*idealne dla rodziny* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,60 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Białystok, ul. Łąkowa, os. Bojary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,80 m² 7 636,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

** Mieszkanie 3 pokoje * Legionowa ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje * parter Z ogródkiem * blisko centrum Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze , na granicy Centrum, osiedle Bojary. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,10 m² 6 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na II piętrze z dużym balkonem. Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu 69-metrowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Nieruchomość znajduje się na wygodnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,80 m² 8 177,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 59,8m2 położone w Białymstoku przy ulicy Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł69,60 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wynajmij mieszkanie - białystok,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,90 m² 9 777,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego położonego na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku. Okolica spokojna i zadbana, starannie utrzymana przestrzeń wokół bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (oraz parkingiem dla mieszkańców za zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,40 m² 6 988,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zdjęcia z wizualizacji Biuro sprzedaży Developergo ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2, ulokowane na 1 piętrze.