dowolna

Mieszkania Białystok ul. Piastowska

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

363 702 zł48,50 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 48.5m2 | 4 PIĘTRO | PIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

409 652 zł48,20 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 48.2m2 | 3 PIĘTRO | PIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł48,10 m² 9 313,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w bloku położonego przy ul. Piastowskiej w Białymstoku Na 48,10m 2 składają się 3 niezależne pokoje- jeden z balkonem, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,4 m w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej, położone na parterze w niskim bloku największym atutem jest funkcjonalny układ 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł32,50 m² 9 169,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,03 m² 9 198,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,60 m² 10 399,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Gotowe do wejścia, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 17, na 2-gim piętrze. Nieruchomość przeszła generalny remont, wykończona w standardzie nowoczesnym. Zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58,50 m² 7 606,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym salonem, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

357 000 zł48 m² 7 417,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeśli ta nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Pista przy ul. Piastowskiej. Na powierzchnię 37,90 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - duży pokój z wyjściem na balkon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Z klauzulą wyłączności. Rezerwacja do 08.05.2026 r. Oferuję 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Piasta przy ulicy Piastowskiej. Zadbane otoczenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Białymstoku na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z odnowioną i dobrze utrzymaną klatką schodową, w budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie dwupokojowe do wynajmu, położone na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej ( położenie budynku bliżej ulicy Warszawskiej). Bardzo dobry standard - kilkuletnie urządzenia agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu jasne, 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w dzielnicy Piasta II. Znajduje się na drugim piętrze i jest gotowe pod własną aranżację! Nieprzechodnie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

399 000 zł43 m² 9 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w popularnej dzielnicy Piasta II przy ulicy Piastowskiej. Na powierzchni 43 m2 znajdują się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

339 000 zł41 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuje państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na osiedlu Piasta. Układ: - oddzielna kuchnia, - dwa pokoje, - korytarz, - łazienka, pojemna piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta I,Białystok

447 000 zł48 m² 9 293,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,1 m, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Piastowska Najbardziej pożądane 1. piętro - idealne rozwiązanie dla seniorów, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

1 000 zł48 m² 20,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Piasta ul.Piastowska Na powierzchnię 48,22 m2 składa się - 3 pokoje , - oddzielna kuchnia , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piasta,Białystok

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Okazja inwestycyjna - mieszkanie 4 - pokojowe do remontu, piasta, białystok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m2, położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku z 1970roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

335 000 zł42 m² 7 997,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na parterze - Osiedle Piasta, białystok. Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i na niskim piętrze - to ta oferta jest specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Piastowskiej w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Piastowskiej w Białymstoku, na 4 piętrze. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

1 900 zł59 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 58,52 m2 przy ul. Piastowska na osiedlu Piasta II. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Piastowska oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

449 000 zł58 m² 8 246,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę nieruchomości w ramach wyłącznej umowy sprzedaży, która stanowi doskonałą propozycję dla tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta I,Białystok

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Zostały wymienione instalacje hydrauliczne oraz elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

385 000 zł39 m² 9 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39 m na 2. piętrze - osiedle Piasta + miejsce parkingowe Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta I,Białystok

386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

375 000 zł48 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na III piętrze niskiego bloku przy ul. Piastowskiej. Lokal składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasta,Białystok

330 000 zł32 m² 10 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, które będzie idealnym wyborem na pierwsze lokum lub inwestycję na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

493 000 zł59 m² 8 424,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,52 m2 przy ul. Piastowska na osiedlu Piasta II. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Piastowska oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

317 000 zł32 m² 9 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

***rezerwacja*** Jeśli szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania na niskim piętrze i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest specjalnie dla Ciebie Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 25 m2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) przy ulicy Piastowskiej, piętro 4. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże 2 - pokojowe mieszkanie (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) przy ulicy Piastowskiej, piętro 4. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Piastowskiej. Na powierzchnię 48 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2 sypialnie, - salon z wyjściem na balkon, - łazienka, -.