dowolna

Mieszkania Białystok ul. Aleja Józefa Piłsudskiego

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

248 000 zł51 m² 4 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu komfortowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4- tym piętrze w bloku z cegły w ścisłym centrum miasta. Lokal dwustronny, słoneczny po kapitalnym remoncie. Nowa stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

217 990 zł50 m² 4 359,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum parter wyremontowane Polecam Państwu mieszkanie w centrum miasta położona przy Alei Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Metraż mieszkania wynosi 50m 2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie W centrum do własnej aranżacji Składa się przedpokoju, 2 pokoi (jeden obecnie połączony z kuchnią), kuchni - posiada osobne wejście z przedpokoju (obecnie połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

168 000 zł48 m² 3 514,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2, składające się z dwóch pokoi i kuchni, korytarza, łazienki z wc i balkonu, położone na III piętrze w bloku ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecamy przestronne 2 pokojowe mieszkanie, położone w samym centrum miasta przy ul. J. Piłsudskiego. Lokal o powierzchni 49,7m2, znajduje się na V pietrze w X piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

264 000 zł49 m² 5 344,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

II piętro - po remoncie - centrum Białegostoku Znajduje się na II piętrze w IV piętrowym w ocieplonym budynku mieszkalnym z cegły z nowa elewacją. Mieszkanie z dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

169 500 zł52 m² 3 228,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta w budynku usytuowanym u zbiegu ulic Al. Piłsudskiego i Włókienniczej. Atutem tej lokalizacji jest przede wszystkim łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 zlokalizowanego w bloku przy Alei Piłsudskiego. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, VI piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

205 000 zł49 m² 4 149,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu ofertę komfortowego mieszkania znajdującego się w budynku, oddanym do użytku w 1985 roku. Budynek ten znajduje się przy ulicy Piłsudskiego w Centrum Białegostoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

218 000 zł50 m² 4 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w centrum Białegostoku. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze, bloku z cegły po termomodernizacji. Składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka, położona na IV piętrze (ostatnim ) w bloku ze starszej cegły. Nowa stolarka okienna pcv, wnętrze do odświeżenia, częściowego remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

114 000 zł25 m² 4 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** mieszkanie W sercu miasta, do własnej aranżacji*** Polecamy Państwu jednopokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku. Okolica szczególnie atrakcyjna za względu na dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne, samodzielne, ciche i rozkładowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Czteropiętrowy blok z cegły, domofon, 50 m2, dwa pokoje, duża kuchnia, umeblowane, pralka, tv Sat, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

169 500 zł52 m² 3 228,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta w budynku usytuowanym u zbiegu ulic Al. Piłsudskiego i Włuóienniczej. Atutem tej lokalizacji jest przede wszystkim łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

116 000 zł25 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w samym Centrum Białegostoku przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, 4 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

183 900 zł49 m² 3 753,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Aleja Piłsudskiego .Dwa Pokoje. II Piętro. Cegła 3.6 tys zł za m2 OKAZJA. Mam do zaoferowania mieszkanie dwustronne o pow 49 m2 w samym centrum miasta. W skład wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy, do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy Alei Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość położona jest na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy, do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym centrum Białegostoku. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w bloku z cegły, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

101 900 zł19 m² 5 363,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

*** piłsudskiego * kawalerka * 19 M2 * dla studenta * 101.900 ZŁ ŚCISŁE CENTRUM * IDEALNE DLA STUDENTA LUB SINGLA NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 1- POKOJOWE O POWIERZCHNI 19M2 NA I PIĘTRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

309 000 zł76 m² 4 065,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

- śródmieście - 76 m2 - 3 pokoje - Polecam Państwu bardzo ładne i eleganckie mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Białystoku. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

115 900 zł25 m² 4 571,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa do obejrzenia przestronnej kawalerki, która znajduje się w budynku z cegły przy alei Piłsudskiego, z której rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

48m2 - ścisłe centrum miasta! - niski blok - III piętro - Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na trzecim piętrze docieplonego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

116 900 zł25 m² 4 676 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Kawalerka. Centrum Piłsudskiego. Po Remoncie. Witam Państwa mam do zaoferowania kawalerkę o pow 25m2 w samym centrum miasta. Jest po generalnym remoncie .Wymieniona hydraulika ,elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

115 990 zł25 m² 4 575,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

*** ścisłe centrum * Kawalerka * Generalny remont * okazja! Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania 1-pokojowego o powierzchni 25,35m2 położonej na ostatnim 7 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

189 900 zł59 m² 3 218,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Aleja Piłsudskiego. 3 pokoje. 59m2. 3100zł za m2. Cegła Okazja. Mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

119 000 zł22 m² 5 409,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

1 pokój, pow.: 20,2m2, Al. Piłsudskiego tylko 119 000 zł Posiadamy w sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym centrum , na ostatnim piętrze 6-piętrowego bloku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

103 000 zł19 m² 5 508,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka w Centrum miasta Przedstawiamy Państwu ofertę kawalerki o powierzchni 18,7 m2. Mieszkanie usytuowane jest w na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku. Blok jest po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

102 900 zł19 m² 5 415,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Aleja Piłsudskiego. Kawalerka. 2 piętro. Witam Państwa mam do zaoferowania kawalerkę o pow 19 m2 w samym centrum miasta. Nieruchomość wymaga remontu. Idealnie nadaje się pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki zlokalizowanej w ścisłym centrum Białegostoku, przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość położona jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

196 000 zł49 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w samym centrum Białegostoku przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w bloku z cegły. Powierzchnia 49m została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w centrum Białegostoku. Umeblowane, tv, internet, lodówka, pralka, blok z cegły, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

138 000 zł36 m² 3 801,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Proponujemy Państwu przestrzenne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w centrum Białegostoku przy Aleji Piłsudskiego. Budynek z cegły w dobrym stanie technicznym. Lokal zadbany ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

140 000 zł36 m² 3 856,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

235 000 zł53 m² 4 409,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu miasta. Lokum usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku ze starszej cegły. Przestronne lokum po gruntownym remoncie: wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

209 000 zł51 m² 4 122,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Doskonałe pod wynajem*** 2 osobne pokoje*** piłsudskiego Polecam Państwu mieszkanie położone w samym centrum miasta, mieści się ono na I-szym piętrze w niskim bloku ze starszej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, śródmieście, 48 m2, cegła, pięknie wykończone Polecamy Państwu nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku ze starej cegły. Pokoje i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone na parterze,świetnie nadające sie na biuro, pokój dzienny: duży,bardzo jasny(stolarka okienna nowa,dobrej marki robiona na zamówienie z drzewa bez sęków),parkiet jesionowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

215 000 zł52 m² 4 134,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie po częściowym remoncie. Niski blok po termoizoalcji. 52m2, salon z przejściem do pokoju dla dzieci, sypialnia, oddzielna kuchnia łazienka razem z wc. Wymieniona stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

129 900 zł36 m² 3 578,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Duża kawalerka*** centrum*** piłsudskiego Polecam Państwu mieszkanie położone w niskim bloku z cegły przy ul. Piłsudskiego. Składa sie na nie duży , ustawny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

168 000 zł46 m² 3 652,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum, ul. Piłsudskiego 46m2 dwa pokoje 168.000zł Mieszkanie o powierzchni 46m2 składające się z dwóch dość dużych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Rozkład pomieszczeń wygodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

195 000 zł48 m² 4 090,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

***super oferta na wyłączność!last minute*** Proponujemy państwu mieszkanie po generalnym remoncie robione dla siebie w bloku po termomodernizacji w centrum Białegostoku na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Białystok, Aleja Józefa Piłsudskiego