dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

34 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe bardzo ładne i zadbane mieszkanie w popularnej i poszukiwanej lokalizacji Piasta z cegły (w pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum,liceum, przedszkola, poczta, opieka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja w ścisłym centrum Białegostoku w sąsiedztwie uczelni, szkół, szpitali. Mieszkanie bardzo jasne i ustawne. Aneks kuchenny połączony z jadalnią. Drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

196 000 zł36 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie czyste, zadbane do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

212 000 zł48 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Słoneczne, położone w atrakcyjnej części miasta Mieszkanie 48m2 3pok. IV piętro dwa balkony przy ul.M.C. Skłodowskiej w czteropiętrowym bloku z cegły.Ściany w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w ładnej lokalizacji, dobrze skomunikowane, widne. Wokół brak innych wysokich zabudowań (tylko domki i drzewa). Z balkonu widok na las. Nowoczesna aranżacja wnętrza. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

268 000 zł72 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Z korytarza wejścia do 3 niezależnych pokoi i kuchni. Oddzielnie łazienka i toaleta wykończone glazurą i terakotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Białystok, ul. Zwierzyniecka. Powierzchnia 30,50 m2. II piętro, 1 pokój z wnęką, 1 łazienka, kuchnia zamknięta. Balkon. Piwnica. Do całkowitego remontu. Nowe okna oraz nowa elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

315 000 zł66 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w 2-klatkowym bloku z cegły, po remoncie: nowe okna, drzwi wewnętrzne z futrynami, nowe grzejniki, przebudowana łazienka z oknem, oddzielna toaleta, nowe instalacje, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone przy przedszkolu, żłobku, w pobliżu szkoły, sklepy. Mieszkanie z przechodnim pokojem, umeblowane, wyremontowane- po odświeżeniu do zamieszkania. W pokojach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

150 000 zł36 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 1 pok.,w centrum Bialegostoku,na ul.Grottgera,wspolnota,duzo zeleni,obok galeria Biala,Real,super punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie w Białymstoku przy Lipowej 35,4 m2, na parterze w 2 piętrowej kamienicy z cegły z 2 klatkami schodowymi, pokój ok. 20 m2, parkiet dębowy, widna kuchnia ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w Białymstoku 33m2 na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I. Blok 4-piętrowy z płyty (1981r.) 1-sze piętro, do remontu. Atrakcyjna lokalizacja, dogodny dojazd do/z centrum miasta. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ukośna

Antoniuk,Białystok

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bezpośrenio sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w dobrej lokalizacji. Mieszkanie do remontu. Kuchnia widna, wejście z dużego pokoju. Z dużego pokoju można zrobić salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Piaski,Białystok

348 000 zł54 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

nowoczesny budynek z 2001 roku, doskonala lokalizacja w centrum miasta,bliskosc parku Planty, mozliwosc sprzedazy mieszkania wraz z meblami. Bezposrednio!  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

360 000 zł71 m² 5 070,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w obrębie wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Szerokiej, otoczone zadbaną zielenią i ogrodzone- z domofonem i bramą na pilot. Mieszkanie 71,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sklada sie z duzego pokoju, dosyc duzego korytarza, przestronnej lazienki i sporej kuchni. Mieszkanie znajduje sie na 4 pietrze. Lokalizacja - swietna. Centrum miesta (obok Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie własnościowe , bardzo dobra lokalizacja , wyposażone do zamieszkania od zaraz , czynsz przy dwóch osobach ok. 180/m-c ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cena mieszania wraz z garażem murowanym z 1997r. 6 metrów od boku. Blok punktowiec, mieszkanie środkowe. Kuchnia zabudowana, łazienka z wanną i prysznicem. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

100 000 zł20 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 20m/kw cegła blok ocieplony przy ulicy Zwierzynieckiej.Mieszkanie w dobrej lokalizacji , blisko centrum, poliechniki białostockiej.W pobliżu przystanek MPK , przedszkole , szkoła,basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

465 000 zł48 m² 9 647,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny lub pod wynajem. Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 4 pokoi: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

449 000 zł50 m² 8 956,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,13 m , położone w samym centrum Białegostoku, przy alei Piłsudskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

229 000 zł24 m² 9 744,68 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko W biurze premium nieruchomości! oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,5 m położona na 11. piętrze budynku z windą (do 10. piętra). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

469 000 zł62 m² 7 516,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe 62,40 m Białystok ul. Towarowa , parter Szukasz gotowego M dla rodziny albo mieszkania, które świetnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

519 000 zł48 m² 10 745 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Słoneczny Stok o powierzchni 48,3 m2. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane. Blisko bloku znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

609 000 zł55 m² 11 072 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 6 piętrze w 9 piętrowym nowoczesnym budynku, który znajduje się przy ul. Knyszyńskiej 8a. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

484 000 zł60 m² 8 080,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Jest to komfortowe dwupokojowe mieszkanie, natomiast z łatwością można wydzielić 3 pokój. Na powierzchnię 59,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

435 000 zł47 m² 9 334,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Wygoda przy ul. Trawiastej. Na powierzchnię 46,60 składa się: - korytarz z pojemną szafą w zabudowie, - aneks kuchenny z przestronnym salonem, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bacieczki,Białystok

785 000 zł64 m² 12 231,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane na os. Bacieczki. Na powierzchnię 64,18 m składa się: - korytarz z pojemną szafą w zabudowie, - otwarta kuchnia, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

529 000 zł73 m² 7 272,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego, dzięki temu będzie ono świetną inwestycją pod wynajem lub dla rodzin z dziećmi. Na powierzchnię 72,74 m składa się; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

860 000 zł114 m² 7 563,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane na atrakcyjnym osiedlu Nowe Miasto. Będzie to idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi. w najbliższej okolicy znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

399 000 zł41 m² 9 670,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje czekają na wykończenie Z ogromną przyjemnością zapraszam do jasnego mieszkania przy ul. Broniewskiego w Białymstoku. Lokal znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Białystok

290 000 zł29 m² 10 104,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie zlokalizowane blisko centrum miasta. Na powierzchnię 28,7 m składa się: - korytarz, - kuchnia, - salon z wyodrębnioną powierzchnią do spania oraz jadalnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Skorupy,Białystok

499 000 zł49 m² 10 221,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Skorupy przy ul. Warmińskiej. Na powierzchnię 48,82 składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z jadalnią i salonem, w którym znajduje się wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

459 000 zł41 m² 11 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. Grochowej. Na powierzchnię 41,47 m2 składa się: - korytarz, - oddzielna duża kuchnia, - 2 oddzielne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Piastowskiej. Na powierzchnię 48,20 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 3 pokoje, - łazienka, - balkon, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

415 000 zł36 m² 11 460,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładnie wykończone, ciepłe i tanie w utrzymaniu mieszkanie w centrum miasta z unikatowym widokiem na Białystok. Idealne do zamieszkania lub pod wynajem (doskonała lokalizacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

599 000 zł67 m² 8 912,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta przy ul. Nowy Świat. Jest to przestronne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , na co składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

369 000 zł64 m² 5 765,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie zlokalizowane na os. Zielone Wzgórza Na powierzchnię 64,00 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - 3 pokoje, - do mieszkania przynależy balkon.