dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

320 000 zł8 421 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji. Mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich, ul. Jurowiecka - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

379 000 zł48 m² 7 927,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

***jeśli szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z 2021 roku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

223 000 zł32 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedane!sprzedam bezpośrednio mieszkanie na ulicy orzeszkowej!oferuje do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na 3piętrze (nad mieszkaniem znajduje się suszarnia ,nikt nie hałasuje ,nie tupie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

529 000 zł50 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,41 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej. Lokal mieści się na 7 (z 10) piętrze apartamentowca z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego można przejść na duży balkon, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Piwnica o powierzchni 2,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

371 000 zł64 m² 5 766,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe M6 A o powierzchni 64,34 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

299 000 zł61 m² 4 912,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe mieszkanie na lubianym, cichym osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 60.87m2 znajduje się na parterze w niskim bloku przy ul. Dubois. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

268 000 zł37 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na "osiedlu Przydworcowe " z widokiem na panoramę miasta. Wokół doskonale rozwinięta infrastruktura, bezpośredni dostęp do komunikacji mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

310 000 zł60 m² 5 201,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy bardzo spokojnej ul.Towarowej na osiedlu Kraszewskiego z dala od głównej drogi. Umiejscowione jest w takiej lokalizacji, że wszędzie mamy blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (52 m2) w budynku z cegły z 1997r. w atrakcyjnej części Nowego Miasta. Nieruchomość położona w sąsiedztwie przedszkola, nieopodal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

422 000 zł70 m² 5 997,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Proponujemy 3 - pokojowy lokal mieszkalny nr M42 o powierzchni 70,36 m2 znajdujący się na I V piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja - bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu Słoneczne Tarasy przy alei Jana Pawła II, blisko centrum Białegostoku, idealny dojazd. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

330 000 zł51 m² 6 498,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Bez podatku pcc. Stan deweloperski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania. Na powierzchnię 50,78m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

330 000 zł59 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku. Nieruchomość znajduje się w kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie położone jest na drugim(ostatnim piętrze). Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Piasta I,Białystok

319 000 zł37 m² 8 622 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Piasta w nowym budownictwie - ul.Sudeckiej Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, jedna sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

389 000 zł51 m² 7 677,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Wygoda przy ul. 42 Pułku Piechoty 72. Miejsce spokojne, w otoczeniu lasu i ogródków działkowych. Nieruchomość usytuowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam mam na sprzedaż mieszkanie 51 m. Aneks kuchenny i dwa pokoje. Mieszkanie w wakacje 2020r. zostało odświeżone, również wymieniona została zmywarka i płyta gazowa. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

315 999 zł42 m² 7 576,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bardzo ładne, po generalnym remoncie, wykończone w zgodzie z obowiązującymi trendami mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym Centrum. Mieszkanie o powierzchni około 42 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe z klimatem mieszkanie położone przy ul. Mieszka I 11 Atuty nieruchomości: - dwustronny rozkład - bardzo dobrej jakości wyposażenie - komfortowa, przestronna łazienka z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

380 000 zł60 m² 6 354,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi- jeden z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

210 000 zł32 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Piasta w Białymstoku. Dwupokojowe mieszkanie położone jest na czwartym piętrze. Na powierzchnię 32, 5 m2 składa się: - sypialnia - pokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Piaski,Białystok

277 500 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem ze zdumiewającym widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Nowe Miasto,Białystok

318 000 zł68 m² 4 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszam do współpracy Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży, w pełni wyposażonego mieszkania, zlokalizowanego na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

348 000 zł48 m² 7 219,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu komfortowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni 48,2 m2 na osiedlu Piasta. Mieszkanie przestronne, bardzo funkcjonalnie, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piasta. Lokal mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku pcc. Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2, 3-pokojowe przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Lokal znajduje się na I piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

382 000 zł52 m² 7 278 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu ofertę 3- pokojowego mieszkania na osiedlu Wygoda- osiedle nowych bloków z dobrze ukształtowana infrastrukturą. Przestrzeń mieszkalną pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

359 000 zł49 m² 7 383,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, ciche 2-pokojowe mieszkanie (48,62m2) na nowym osiedlu, na ulicy Kujawskiej. Do mieszkania przynależy urokliwy, ogrodzony ogródek (31,77m2) do wyłącznej dyspozycji właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

307 000 zł44 m² 6 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na trzecim piętrze niskiego bloku z białej cegły na osiedlu Mickiewicza. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Dużym plusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

275 000 zł48 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się nieopodal centrum Białegostoku na osiedlu Piasta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Ma powierzchnię 48,5 mkw i składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Białystok

399 000 zł62 m² 6 449,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy mieszkanie 4 - pokojowe nr M52 o powierzchni 61,87 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Harmony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

179 500 zł22 m² 8 279,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie. Na powierzchnię 21,68 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie usytuowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puchalskiego

Bagnówka,Białystok

314 000 zł61 m² 5 134,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy W zabudowie szeregowej*** Bez podatku pcc! Bez prowizji kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sienkiewicza,Białystok

290 000 zł60 m² 4 841,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Sienkiewicza. Okolica cicha i spokojna, w towarzystwie niskiej zabudowy mieszkalnej, luźno rozłożonej w sąsiedztwie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

314 000 zł61 m² 5 134,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe M8 B o powierzchni 61,16 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

312 000 zł42 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę2-pokojowego mieszkania na osiedlu Antoniuk. Bardzo dobra lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi przedpokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

379 000 zł49 m² 7 658,11 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W tym mieszkaniu pierwsze skrzypce gra taras! Z zachwytem prezentuję niebanalne mieszkanie przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To skierowane na południowy-zachód jasne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacieczki

Leśna Dolina,Białystok

259 000 zł45 m² 5 768,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m . Do mieszkania przynależy duży balkon o pow. ok. 10,60 m kw., na który można wejść z obu pokoi. Mieszkanie usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

379 000 zł51 m² 7 372,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

283 000 zł60 m² 4 708,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, duże i jasne mieszkanie przy ulicy Radzymińskiej. Salon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Blisko sklepy, szkoły, apteka, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Skorupy

Skorupy,Białystok

799 000 zł96 m² 8 355,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Polecam nowy komfortowy czteropokojowy apartament o powierzchni 95,63m2 znajdujący się na osiedlu Skorupy przy ul. Leśnej. Apartament dwupoziomowy usytuowany jest na pierwszym i drugim.