dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 272 ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 60,10 m | 3 pokoje | ul. Legionowa | 11 piętro Cena: 399 000 zł (6 638 zł/m ) Powierzchnia: 60,10 m Liczba pokoi: 3 (w tym 1 przejściowy z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (oraz parkingiem dla mieszkańców za zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł75,95 m² 11 007,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, komfortowe mieszkanie położone w sąsiedztwie ścisłego Centrum Białegostoku w jednej z najbardziej cenionych dzielnic - Nowe Miasto! Ulica Pogodna - słoneczne, jasne, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,64 m² 11 169,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda w sąsiedztwie lasu! Polecamy Państwu wygodne 3-pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym i spójnym stylu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł55,60 m² 10 773,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Białegostoku osiedle Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 000 zł118,22 m² 13 001,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy państwu apartament usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w centrum miasta na starych Bojarach. Na powierzchnie 118,22 mkw. składają się przestronny living room.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,69 m² 9 613,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate zaprasza na prezentację przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 56,69 m , położonego na 3. piętrze bloku z 2009 roku. Zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,35 m² 8 426,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Białegostoku w bloku przy ul. Malmeda. Najważniejsze cechy mieszkania: powierzchnia: 47,35 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł70,51 m² 11 331,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* 4-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem*nowa inwestycja kaktusowa* bez podatku pcc* Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego (w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,50 m² 9 893,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestrzeń, światło i wygoda - idealne mieszkanie dla rodziny na lubianym osiedlu w Białymstoku Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,20 m² 15 308,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,2 m2, usytuowanego na 8 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jurowieckiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 162 zł60,25 m² 16 649,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł69 m² 7 942,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru! Kameralne Osiedle kaktusowa - zlokalizowane przy ulicy Kaktusowej, w urokliwej dzielnicy miasta - Dojlidy Górne. Nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,73 m² 12 960,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, przy ul.Waryńskiego 31. Na ok.38 m2 znajdziemy salon z aneksem, sypialnię, łazienkę z wc. Wnętrze wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł40,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,08 m² 10 272,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania 1 pokojowego z oddzielną kuchnią znajdującego się na parterze w budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,70 m² 15 259,94 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam państwu wykończoną nieruchomość znajdującą się w nowoczesnym Apartamentowcu nieopodal centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni około 32m2 zlokalizowane na 4 piętrze 12 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Żabia, w samym sercu Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,60 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na III w bloku z cegły. budynek jest z 1995 roku. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Piasta ul. B. Chrobrego. Powierzchnia mieszkania - 61,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,72 m² 15 250,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32,72 m , położone na II piętrze przy ulicy Kraszewskiego 45b. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,10 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*Białostoczek ul.Radzymińska *60 m 2 * Zapraszamy Państwa do zakupu przestronnego mieszkania o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł97,59 m² 14 243,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 97.59m2 przy ulicy Warszawskiej. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. *Salon z balkonem połączony z częścią jadalnianą i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,80 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy w zielonej części miasta Leśna Dolina Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133,80 m (około 150 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,40 m² 8 450,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne 3 pokoje 48,4m | Stan do wprowadzenia | Cicha okolica Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra). To.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

** Mieszkanie 2 pokoje * Szarych Szeregów ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Leśna Dolina przy ul. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł48,14 m² 8 496,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,50 m² 7 752,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na cichym i spokojnym osiedlu Białostoczek przy ulicy Sokólskiej. To idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,40 m² 10 435,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Luksusowe 3 pokoje z panoramą miasta - 11. piętr, zachodnia wystawa okien. Szukasz wnętrza, które łączy nowoczesny design z widokiem, który zapiera dech w piersiach? To mieszkanie na 11.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,46 m² 11 457,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,24 m² 11 794,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą | ul. Żubrów | Białystok Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,24 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

755 400 zł63,02 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na Nowym Mieście przy ul. Feliksa Filipowicza gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,02m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,85 m w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Słoneczne Tarasy. Atuty mieszkania: * II piętro * Blok z 2016 roku. * przytulny taras 27.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł68 m² 9 998,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Agencja nieruchomości ab Grand poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd spacerkiem dojdziesz wszędzie: na uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie o metrażu 37,31 m2 przy ulicy Angielskiej oraz ul. M.Kopernika w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57,70 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, luksusowo wykończone mieszkanie w sercu Białegostoku Jurowiecka 22 Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,20 m² 10 995,85 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Krętej w Białymstoku. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,80 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Parter I 3 pok dla rodziny przy bazarku I Gajowa Przestronne, przytulne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny II. Mieszkanie.