dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

289 000 zł37 m² 7 874,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

R e Z E R W A C J A os. Młodych, ul. Gruntowa, 2 pokoje, 36,7 mkw Polecamy do zakupu 2 pokojowe, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

295 000 zł44 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 44,4 m2 położone na osiedlu Antoniuk przy ulicy Antoniukowskiej. Świetnie usytuowane, 3 pokojowe mieszczące się na 2 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

295 000 zł31 m² 9 394,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Układ: mieszkanie składa się z salonu z dużym balkonem, sypialni, łazienki i kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym remoncie, wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

349 000 zł53 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe ,piękne mieszkanie 52,60m2 na osiedlu Leśna Dolina. Gotowe do wprowadzenia, mieszkanie położone jest na 3 piętrze niskiego trzypiętrowego bloku z 2004r Przestrzeń, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

425 000 zł44 m² 9 700,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe dwa pokoje Słoneczne Tarasy nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Wysoki Stoczek, przy Al. Jana Pawła II. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zielone Wzgórza,Białystok

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Meg Real Estate prezentuje komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na sprzedaż w inwestycji Słoneczne Tarasy w Białymstoku. Lokal mieści się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

439 000 zł83 m² 5 282,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy funkcjonalne i przytulne czteropokojowe mieszkanie na osiedlu Bojary. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł26 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok. Nieruchomość o pow. 26 m2 przy ul. Wierzbowej w inwestycji 'wierzbowa Park'. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Białystok,podlaskie

364 000 zł63 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie położone na VIII pietrze w wieżowcu przy Al. Solidarności. Z okien mieszkania roztacza się bardzo ładny widok na miasto. Mieszkanie jest jasne i przytulne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

320 000 zł51 m² 6 311,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis Stan- do remontu, okna pcv. Układ- mieszkanie dwustronne, składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Powierzchnia 50,7 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

334 000 zł63 m² 5 310,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na osiedlu Słoneczny stok - do własnej aranżacji Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Słoneczny stok. Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Bezpośrednio od Klienta - Bez prowizji od kupującego. Zapraszam do obejrzenia przytulnego mieszkania położonego przy ulicy Antoniukowskiej 17a. Dwa oddzielne pokoje Oddzielna kuchnia dwu stronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Białystok

245 000 zł31 m² 7 865,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Polecamy mieszkanie 1-pokojowe w Białegostoku przy ul. Pogodnej. Lokal o powierzchni 31,15 m2 znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 65 m2 o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń położone na IV piętrze w niskim bloku. Mieszkanie dwustronne z dużym balkonem typu loggia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

365 000 zł58 m² 6 325,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia od zaraz lub do odświeżenia - Osiedle Piasta Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Piasta. Cicha okolica z dobrą infrastrukturą, pozwalająca na szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,5m2 w Białymstoku, na os. Centrum. Lokal (zachodni) mieści się na parterze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Białystok,podlaskie

329 000 zł44 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44mkw, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z cegły z 2000r., zlokalizowane na ul. Jodłowej w Ignatkach. Same Ignatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Piasta I,Białystok

315 000 zł63 m² 5 016 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,80mkw, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym po termomodernizacji przy ulicy Towarowej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

389 000 zł70 m² 5 589 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,6 mkw znajdujące się na I piętrze w bloku przy ulicy Legionowej, os. Piaski Mieszkanie jest do remontu. Atutem jego jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

405 000 zł52 m² 7 729,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** kawalerka *** os.WYSOKI STOCZEK *** *** PARTER z DUŻYM BALKONEM *** Oferujemy funkcjonalne zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

365 000 zł60 m² 6 033,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny, przy ulicy Gajowej 62. Nieruchomość o powierzchni 60,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

349 000 zł47 m² 7 426 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Dolina Cisów. Mieszkanie jest dwustronne i słoneczne. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Białystok

291 000 zł52 m² 5 606,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Słoneczny stok - do własnej aranżacji Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Słoneczny stok. Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

309 000 zł45 m² 6 867 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie w centrum przy ulicy Sienkiewicza dobrze skomunikowane. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe. Mieszkanie do remontu. Na podłogach ułożony jest parkiet na korytarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

215 000 zł32 m² 6 656,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecamy Państwu mieszkanie w zlokalizowane na III piętrze w bloku z ocieplonej płyty z 1977r. w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

349 000 zł48 m² 7 196 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ulicy Nowogródzkiej. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Białystok

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie do odświeżenia z dużym balkonem - cicha i spokojna okolica w Białymstoku Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Słoneczny stok. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

460 000 zł56 m² 8 288,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

*** M3 obok politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto w okolicach Politechniki Białostockiej. Mieszkanie idealne jako pierwsze mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z pięknym widokiem. Położone na IV piętrze na osiedlu Wysoki Stoczek. Budynek z 1986 roku z płyty po termomodernizacji. Czynsz ok 450 zł/m-c. 3 pokoje , metraż 48m2 oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie. Nieruchomość idealna dla pary lub singla. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w segmencie szeregówek na osiedlu Wygoda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

453 000 zł48 m² 9 398,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Propozycja apartamentu 3 pokojowego na pożądanym osiedlu Nowe Miasto , o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie wykończone i urządzone. Gotowe do wprowadzenia. Doskonałe dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

269 900 zł43 m² 6 294,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 w Białymstoku, na os. Bema. Lokal południowo-zachodni i północno-wschodzi mieści się na 1 (z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku z płyty na os. Białostoczek. Mieszkanie dwustronne, blok po termomodernizacji. Osobne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dwustronne,słoneczne,ustawne,ciepłe,z balkonem na I pietrze w IV piętrowym bloku. Sporej wielkości piwnica.Blok po termomodernizacji,okna po wymianie/plastikowe/,podłogi w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Układ: mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i toalety, przedpokoju. Z salonu można przejść na duży i przestronny balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Mickiewicza,Białystok

290 000 zł47 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rewelacyjnie położone mieszkanie, obok Galerii Alfa i Białej, blisko do Wydziału Prawa, parku Planty oraz Akcentu zoo. W pobliżu przychodnie zdrowia, szpitale, apteki, ryneczek, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

395 000 zł46 m² 8 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 45,5 metrów kwadratowych. Znajduję się na II piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe, środkowe, blok ocieplony. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

363 080 zł63 m² 5 763,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie blisko centrum - Św. Wojciecha - ciepłe i funkcjonalne! Polecam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m, znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

449 995 zł45 m² 9 999,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*** 2 pokoje *** nowe budownictwo *** *** taras 35m2 *** Polecamy przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku z 2021 roku na os.Wygoda w Białymstoku. Osiedle przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Układ: mieszkanie (49m2) składa się z dużego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania wchodzi w skład piwnica. Stan: do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę o pow. 27m2 w Białymstoku, przy ul. Fabrycznej (os. Sienkiewicza). Lokal mieści się na 1 (z 4) piętrze bloku z cegły. Składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij