dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowskiego

Centrum,Białystok

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W sercu miasta! - to mieszkanie jest dla twojej rodziny! Zapraszamy na prezentację niezwykle atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania w samym sercu miasta. 58m mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowe , urządzone mieszkanie 43m2 w Apartamentowcu dwupokojowe położone na V piętrze z windą przy ul. Sybiraków na osiedlu Piasta. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 45m2 w centrum usytuowane na III piętrze w kamienicy po termomodernizacji 2 pokoje przy ulicy Sienkiewicza. Budynek ocieplony, wyremontowane klatki schodowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

220 000 zł60 m² 3 697,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie ulokowane na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku z 1984r (wielka płyta) o powierzchni 59,50m2. Blok po termoizolacji w 2016r. W skład metrażu wchodzą: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

159 900 zł32 m² 4 965,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 32,20 m2 i składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym,sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

136 000 zł37 m² 3 685,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka*** balkon*** 37 m2 Polecam Państwu przestronną kawalerkę położoną na XI tym piętrze na os. Słoneczny Stok. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon oraz piwnicę. Z okien roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Centrum,Białystok

169 800 zł36 m² 4 664,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie 36,4m2 nowocześnie urządzone ,położone na II- piętrze w bloku z cegły w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Bohaterów Monte Cassino dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Centrum,Białystok

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie przy ul. Bohaterów Getta, blisko al.Piłsudskiego, centrum miasta. Dzięki oddaleniu od głównej ulicy mamy więcej ciszy w samym centrum miasta. Lokalizacja idealna. Dużym plusem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

304 500 zł52 m² 5 855,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej o powierzchni 52 m2 w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Sybiraków przy ul. Andrukiewicza. Budynek z 2005r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Centrum,Białystok

179 000 zł33 m² 5 359,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Marii Konopnickiej, w zacisznej części osiedla położonego na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Nowe Miasto,Białystok

369 000 zł97 m² 3 804,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalne 2 poziomowe 97m w poszukiwanej lokalizacji Nowe Miasto przy ul. Rzymowskiego! Polecamy Państwu komfortowe 2-poziomowe z bardzo niewielkimi skosami mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Atłasowa

Wysoki Stoczek,Białystok

188 900 zł42 m² 4 551,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, w bardzo dobrym stanie na kameralnym osiedlu. Bardzo dobra cena Polecamy Państwu słoneczne , zadbane 41,5 m2 mieszkanie 2-pokojowe z cegły 2013 rok przy ulicy Atłasowej na os. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 40m2 usytuowane na parterze 2-pokojowe gotowe do wprowadzenia położone w Centrum przy ul. Żabiej Blok z cegły Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w 4-piętrowym bloku w pożądanej lokalizacji bojary. Blok przeszedł gruntowny remont. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

235 900 zł52 m² 4 493,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto o powierzchni 52,6m2 Mieszkanie składa się z ładnego dużego pokoju, 2 sypialni ,kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

225 000 zł50 m² 4 482,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na trzecim piętrze w kamienicy usytuowanej w centrum miasta przy ulicy Malmeda. Kamienica została w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Białystok

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu słoneczne mieszkanie w Centrum miasta 55m 2 na pierwszym piętrze 3-pokojowe z windą w niskim 4 piętrowym bloku Mieszkanie składa się: duży Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ryska

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

208 000 zł38 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację komfortowego dwupokojowego i zarazem nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38m2 usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z cegły(2013r) położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Getta

Centrum,Białystok

159 000 zł40 m² 4 025,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu Kawalerkę 39,5m2 położoną na II piętrze w bloku trzypiętrowym z dużym balkonem w centrum przy ul.Bohaterów Getta Na powierzchnię mieszkania składa się : pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

197 000 zł60 m² 3 283,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację 60m 3 pokojowego mieszkania na IV piętrze w niskim 4p bloku z cegły z dużym balkonem w centrum przy ul. Proletariackiej. Jest to Centrum ale umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żubrów

Dojlidy,Białystok

285 000 zł52 m² 5 533,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszanie przy ul. Żubrów, w niskim 2-piętrowym, nowiutkim bloku z 2016 roku. Mieszkanie usytuowane na parterze, rogowe. Miejsce idealne dla tych, którzy nie odnajdują się w nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

110 000 zł28 m² 3 895,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku z windą. Budynek ocieplony, nowa elewacja. Lokal doskonale doświetlony, pokój kształtny umożliwiający atrakcyjną aranżację. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

295 000 zł66 m² 4 439,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe*** nowe*** Polecam Państwu mieszkanie położone w bloku z 2009 r. wyposażonego w nowoczesną windę. Lokal znajduje się na III piętrze. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 43m2 słoneczne, dwustronne, do wprowadzenia 2 pokojowe Mieszkanie na parterze w bloku z cegły w poszukiwanej lokalizacji na Nowym Mieście blisko Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie na osiedlu Sybiraków. Mieszkanie o powierzchni 52m składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni oraz łazienki razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

132 900 zł33 m² 4 027,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny Stok; dwa Pokoje; duży Balkon; piękna Panorama Miasta. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow.33 m2 mieszczące się na 7 piętrze bloku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

210 000 zł51 m² 4 125,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 na cichym osiedlu Piasta. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

219 000 zł54 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Żabiej w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na najbardziej pożądanym - I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 4-pokojowe 62m2 mieszkanie usytuowane na czwartym i ostatnim piętrze bloku na poszukiwanym osiedlu Piasta przy ul. Św. Wojciecha w bloku z niskiej płyty. Blok przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bojary-Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

505 000 zł114 m² 4 429,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu piękny i przestronny apartament o powierzchni 114m położony jest na 2 piętrze 5 piętrowego nowego bloku z cegły w centrum miasta os. Bojary Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagumienna

Białostoczek,Białystok

214 000 zł61 m² 3 531,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,60m w poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum os. Białostoczek. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

230 000 zł51 m² 4 492,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,2m2 na osiedlu Piasta przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w niskim bloku z docieplonej cegły z 1994roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Sienkiewicza przy ulicy Fabrycznej. Na powierzchni 48 m2 znajdują się : 2 oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum. Usytuowane jest na I piętrze w odnowionym bloku z cegły. Na powierzchni 54 m2 znajdują się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta w programie 0% prowizji od strony kupującej! Zdjęcia zamieszczone do oferty pochodzą z wcześniejszych realizacji. Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację atrakcyjnego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

325 000 zł102 m² 3 186,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupoziomowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 102 m² w niskim bloku z płyty. Mieszkanie znajduje się na drugim oraz trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

250 900 zł62 m² 4 046,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super Lokalizacja.I Piętro.3 Oddzielne Pokoje. Do zamieszkania bez nakładów finansowych. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow. 62 m2 mieszczące się przy ul.Sienkiewicza. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie o powierzchni 48m składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

199 900 zł59 m² 3 388,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny Stok. 3 pokoje. Bardzo Słoneczne. Piękny Ogródek. Okazja Cenowa 3.3 tyś zł za m2. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow.59 mieszczące się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

238 000 zł73 m² 3 260,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania o pow.73m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku czteropiętrowym po termomodernizacji, 4 słoneczne pokoje w Centrum przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe miasto 4 pokoje 60 M2 do remontu Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w poszukiwanej lokalizacji na Nowym Mieście przy ul.Wiejskiejna I piętrze Zadbana cicha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij