dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Białystok - Sprzedaż i wynajem

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

499 000 zł58 m² 8 544,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwustronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 58,40 m , usytuowane na 7 piętrze. Ta nieruchomość to doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, rozkładowego mieszkania położonego przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku, usytuowanego na 2 piętrze 11-piętrowego bloku. Na metraż 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

569 000 zł74 m² 7 668,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m2 położone na czwartym piętrze na osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Upalnej. W nieruchomości przeprowadzono kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bojary,Białystok

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na osiedle Bojary, do mieszkania przy ul. Dalekiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne z ekspozycją okien na północny wschód i południowy zachód. Położonej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Piaski,Białystok

529 000 zł52 m² 10 126,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w topowej lokalizacji przy ul. Wiejskiej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z 1994r. (cegła) Posiada dwa nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** mieszkanie do własnej aranżacji *** *** os.ANTONIUK *** *** DOSTĘPNE OD ZARAZ *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

519 000 zł56 m² 9 234,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj w sercu Nowego Miasta! Polecamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

429 000 zł49 m² 8 827,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Sienkiewicza. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta I,Białystok

499 000 zł63 m² 7 958,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m z balkonem i dodatkową piwnicą, zlokalizowane przy ulicy Towarowej 14, na Osiedlu Piasta I. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

549 000 zł47 m² 11 656 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie 47 m - ul. Mickiewicza, białystok Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecamy zadbane i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w poszukiwanej lokalizacji, na osiedlu Piasta. Dzielnica o bardzo rozwiniętej infrastrukturze, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

409 000 zł39 m² 10 433,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wygodnie na osiedlu Piasta! Dwupokojowe, przytulne mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 39 m2, położony w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Piasta I,Białystok

499 000 zł74 m² 6 716,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Bez prowizji I bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela dostępne od zaraz. Ciche i słoneczne osiedle uznawane za bezpieczne, spokojne miejsce do życia dla osób ceniących wygodę. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 40,60 m Nowe Miasto, białystok Parametry: - powierzchnia użytkowa: 40,60 m (po podłodze więcej odliczono skosy zgodnie z normą) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

415 000 zł58 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul. Św. Wojciecha. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | 55 m | Ostatnie piętro | Cegła 2004 Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane na III (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta I,Białystok

419 000 zł48 m² 8 657,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje, jeden balkon i cała masa możliwości - Białystok, ul. Mieszka I Jeśli szukasz mieszkania, które nie kosztuje jak pałac, ale ma królewską lokalizację (mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

275 000 zł26 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone na parterze w niskim bloku w cichym centrum miasta. Na metraż 27,5 m2 składa się duży pokój z balkonem, oddzielna kuchnia łazienka z wc oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

380 000 zł48 m² 7 966,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

? na Sprzedaż - Mieszkanie na Cichym, zielonym Osiedlu ? Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na niskim piętrze w kameralnym, zielonym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

335 000 zł26 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 26 m2, usytuowane na 5 piętrze w Centrum Białegostoku przy Alei Piłsudskiego. Idealne zarówno dla osób szukających swojego miejsca, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku przy ulicy Witosa. Największym atutem mieszkania jest duża przestrzeń i funkcjonalny rozkład z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

335 000 zł26 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy nieruchomość położoną w ścisłym centrum Białegostoku przy ulicy Piłsudskiego. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,9m2 położona na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny II,Białystok

369 000 zł60 m² 6 160,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! rezerwacja! Polecam 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze, w niskim IV-o piętrowym, docieplonym budynku przy ulicy Jarzębinowej, na osiedlu Dziesięciny II. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

523 000 zł68 m² 7 679,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Piękne i przestronne 68 m na białostoczku - wygodne mieszkanie dla Całej rodziny! Doskonała lokalizacja: ulica Radzymińska na osiedlu Białostoczek W bezpośrednim sąsiedztwie: placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Piastowskiej w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,9 m2 przy ul. Storczykowej. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Storczykowej położone jest w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaski,Białystok

490 000 zł60 m² 8 222,59 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na 2. piętrze przy ulicy Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

539 000 zł52 m² 10 385,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku z cegły na lubianym osiedlu Młodych w Białymstoku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

419 000 zł54 m² 7 736,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

499 000 zł52 m² 9 651,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Te przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane jest na os. Leśna Dolina przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie ma 51,70 m powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia całkowita wraz ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skorupy,Białystok

329 000 zł37 m² 8 989,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Sowlańska, os. Skorupy To mieszkanie ma ogromny potencjał aranżacyjny - na dołączonych wizualizacjach widać, jak małym nakładem (odświeżenie ścian, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

przedam mieszkanie 53m, oddzielna kuchnia, 3 pokoje nieprzechodnie, 4 piętro w bloku z lat 96-97, do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica, wyposażenie do uzgodnienia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Słoneczny Stok,Białystok

349 000 zł52 m² 6 724,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie zlokalizowane na os. Słoneczny Stok przy ul. Skrajnej. Ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,90 m . Rozkład pomieszczeń: korytarz, duża kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skorupy,Białystok

549 000 zł59 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu mieszkanie, w którym komfort spotyka się ze stylem. Przestronne, jasne wnętrze z pięknym widokiem na zieleń gotowe, by stać się nowym domem. ul. Leśna, białystok - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

430 000 zł48 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 mkw usytuowane na osiedlu Antoniuk, położone przy ul. Ukośnej w rejonie ulicy Wiatrakowej oraz Narewskiej. Miejsce idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

469 000 zł62 m² 7 543,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej. Na powierzchnię 62,17 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2 pokoje, - salon z wejściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mickiewicza,Białystok

519 000 zł56 m² 9 251,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie polecamy przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na jednym z najlepszych osiedli Białegostoku- os. Mickiewicza. Mieszkanie ma powierzchnię 56,10m2 i składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaski,Białystok

435 000 zł33 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niedużego, ale komfortowego mieszkania o powierzchni około 33 m , położonego na parterze w 9-piętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij