dowolna

Kawalerki Białystok - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie? To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 588 zł43,76 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł72 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Inwestycja w ścisłym centrum Polecam Państwu atrakcyjną nieruchomość przy ulicy Alei Piłsudskiego w ścisłym Centrum Białegostoku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Antoniukowskiej, blisko centrum. Układ i wyposażenie: salon oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem przedpokój z garderobą Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł35 m² 13 171,43 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, stylowe mieszkanie z dużym balkonem Białystok, ul. Knyszyńska | ok. 35 m | 6 piętro To piękne mieszkanie może być Twoje! Jeżeli szukasz inwestycji pod wynajem lub mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania o pow. 39,5 m2 znajdującego się w samym sercu Białymstoku, na ul. Rynek Kościuszki 17. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 na ul. Zwierzynieckiej 15, położone na parterze w 4 piętrowym bloku Przestrzeń mieszkalną stanowi: - salon, - wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sienkiewicza,Białystok

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

459 000 zł66 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem ogłoszenia jest 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Bema,Białystok

359 000 zł39 m² 9 252,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecamy lokal na parterze niskiego bloku przy ul Pogodnej 27 B w Białymstoku. Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny, który przeszedł kompleksowy, generalny remont w 2023 r. i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Antoniuk,Białystok

279 000 zł25 m² 11 204,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja- na sprzedaż kawalerka , która - choć ma 25 m - wie, jak dobrze wykorzystać każdy centymetr! Znajduje się na parterze przy ul. Antoniukowskiej 52, więc zapomnij o noszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Centrum,Białystok

350 000 zł22 m² 16 271,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalna i stylowo urządzona kawalerka o powierzchni 23 m , położona w samym sercu Białegostoku przy ul. Piotrkowskiej. To świetna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż, oferuję słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

339 900 zł32 m² 10 523,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wygoda,Białystok

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w spokojnej części Białegostoku - na cenionym osiedlu Wygoda. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

280 000 zł28 m² 9 880,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

1 950 zł27 m² 71,93 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe, komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary, w świeżo oddanym apartamentowcu przy ul. Kraszewskiego. Lokal dostępny od zaraz. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 500 zł23 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 23,10 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Centrum,Białystok

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Antoniuk,Białystok

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

352 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , Białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum * Kawalerka do wynajęcia Polecamy do wynajęcia kawalerkę o metrażu 36,82 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy przy ul. Sienkiewicza 5. Nieruchomość posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

385 000 zł37 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położone w samym Centrum 1 pokojowe mieszkanie idealne dla singla/pary, jak i na inwestycję! Polecamy 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 37 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

930 000 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trójpak inwestycyjny 3 kawalerki w Białymstoku na Wysokim Stoczku Idealne pod wynajem! Wyjątkowa okazja zakupu 3 mieszkań o łącznej powierzchni 93m Czynsz administracyjny łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Centrum,Białystok

399 000 zł40 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam wyremontowane, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Grochowej. Słoneczne mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Piasta II,Białystok

1 290 zł17 m² 75,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Białystok,podlaskie

268 000 zł27 m² 10 075,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Tylko u nas! Oferta na pełną wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,6 m , położona na 3. piętrze w niskim czteropiętrowym bloku przy ul. Boboli w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

259 000 zł22 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - proszę pośredników o nie zawracanie głowy. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 22 m . Znajduje się na czwartym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka położona na os. Nowe miasto ul. Pułaskiego Mieszkanie ma powierzchnię 36,36m2 i składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, kuchni, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka położona w pobliżu większości uczelni wyższych w Białymstoku - os. Bema. - pow. ok. 40m2 , parter w budynku mieszkalnym zaadoptowanym na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Piaski,Białystok

540 000 zł70 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 mieszkan na osiedlu Piaski.( kawalerka i 2pokojowe) Aktualnie mieszkanie jest 4-pokojowe ale zostało stworzone z dwoch odrębnych mieszkań na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Białystok

Centrum,Białystok

299 000 zł28 m² 10 755,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 27,8 m2 z bloku z cegły w centrum Białegostoku. (ul.M.C-Skłodowskiej 10). Blisko sklepy, szpital, wyższe uczelnie, przedszkole, pałac Branickich. Jest piwnica i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

429 000 zł62 m² 6 886,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery kąty na Piasta - więcej miejsca niż masz pomysłów! Masz już dość kawalerki, w której kot i pranie walczą o przestrzeń? A może Twoja rodzina rośnie szybciej niż liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

347 590 zł29 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecamy przytulną, ustawną kawalerkę przy ul. Spacerowej na os. Bojary. Mieszkanie zlokalizowanie na V piętrze bloku z windą. Budynek wykonany z cegły, co zapewnia trwałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania o pow. 29,5 mkw. położonego na IX piętrze w budynku przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone. Posiada balkon. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Centrum,Białystok

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w niskim, ocieplonym bloku czteropiętrowym w centrum Białegostoku przy ul. Akademickiej. Lokal znajduje.