dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziesięciny,Białystok

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku Spółdzielni Rodzina Kolejowa. Lokal spółdzielczo-własnościowy, bez Księgi Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

510 000 zł49 m² 10 500,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,57 m przy ul. Atłasowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Piłsudskiego 22 sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 3 pokojowe, które składa się z przedpokoju, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

719 000 zł63 m² 11 425,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klimatyczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Bojarach idealne dla osób szukających komfortu, wygody i doskonałej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania: 62,93 m Piętro: 2/3 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

410 000 zł57 m² 7 142,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji zapewnia spokój od zgiełku miasta, dzięki licznym parkom, otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

409 000 zł54 m² 7 539,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Meg real estate poleca Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku, przy ulicy Broniewskiego. Nieruchomość o powierzchni 54,25 m2 położona na parterze bloku, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Piasta,Białystok

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki w pakiecie. - wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. - mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Antoniuk,Białystok

750 000 zł77 m² 9 746,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 76,95 m na 4. piętrze w bloku z 2012 r. (z windą), na osiedlu Wysoki Stoczek. Osiedle jest zamknięte, z czystą klatką i spokojnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej lokalizacji nowe miasto ul. Pogodna, bezpośrednio od właściciela. Wydzielona strefa dzienna i nocna. Atuty nieruchomości: * świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

688 000 zł63 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w Białymstoku, ul. Kisiela - nowoczesne i gotowe do zamieszkania dla rodziny lub pracującej pary. Przestronne, funkcjonalne i nowoczesne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśna Dolina,Białystok

475 000 zł57 m² 8 377,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,7 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku, przy ulicy Szarych Szeregów - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60m znajdującego się na osiedlu Nowe Miasto, przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Antoniukowskiej. Bardzo dobra propozycja dla rodzin, jak i osób starszych ze względu na niskie, wygodne piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Depowa

Bema,Białystok

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52 m2 w Białymstoku - ul. Depowa, os. Bema. Lokal mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

675 000 zł55 m² 12 252,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

635 000 zł52 m² 12 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam ofertę wygodnego 3-pokojowego mieszkania położonego na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej w Białymstoku. Mieszkanie położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

697 000 zł68 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 48m2. Lokal położony na super V piętrze bloku Xpiętrowego z windą, budynek po termomodernizacji przy ul. Broniewskiego os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

658 000 zł78 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzeń, komfort i zieleń za oknem - 78,2 m do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów, ma świetny układ i znajduje się w doskonałej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

735 000 zł54 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54m2, położonego na osiedlu Przydworcowe, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroszówka,Białystok

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m2.Położonego na parterze w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym bloku. Idealne dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie - budynek przy ulicy Ciepłej. Lokal mieszkalny zainteresuje osoby, poszukujące komfortu w Centrum miasta, z dostępem do licznych usług, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zamieszkaj w przestronnym, 4-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, w prestiżowej lokalizacji - osiedle Bojary. Okolica sprzyja rekreacji i spacerom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starosielce,Białystok

431 000 zł48 m² 8 888,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

455 000 zł48 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na pożądanym osiedlu Przydworcowym w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,5 m z zamykanym garażem, położone na osiedlu Piasta, w niewielkiej odległości od centrum. Budynek z 2000 roku posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta II,Białystok

530 000 zł55 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż świetne trzypokojowe mieszkanie w popularnej lokalizacji - dzielnica Piasta II. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Białostoczku - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Przydworcowe,Białystok

500 000 zł56 m² 8 992,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły z 1966 roku. Budynek znajduje się przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż Mieszkanie na osiedlu Antoniuk na Ul.Wierzbowej o powierzchni 56m2 w bloku z cegły, w skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje w tym 2 sypialnie - Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bema,Białystok

590 000 zł58 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białostoczek,Białystok

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2, położone na osiedlu Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu, - 2 sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Zawady,Białystok

497 700 zł63 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezczynszowe W zabudowie szeregowej, osiedle Zawady Prezentujemy Państwu nowy kompleks 6 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włókiennicza

Centrum,Białystok

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,3 m na ostatnim piętrze w bloku z cegły. Lokalizacja * Świetna infrastruktura w okolicy szkoły, przedszkola, apteka, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 2 piętrze nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

477 000 zł43 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe już w styczniu! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesny design i doskonałą lokalizację? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Skorupy,Białystok

740 000 zł64 m² 11 653,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, nowoczesny styl wykończenia w jasnych kolorach sprawia że wnętrze jest jasne i przestronne, klimatyzacja.