dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Leśna Dolina,Białystok

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem Mieszkanie : # Dostępne od zaraz# #1 piętro, 3 pokoje, duży balkon# Jeśli poszukujesz miejsca z bogatą infrastrukturą, szybkim Połączeniem z Centrum, sąsiadującego ze szkołą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

2 600 zł66 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem nowe, prestiżowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,70 m2, przy ul. Prowiantowej w Białymstoku. Lokal mieści się na 6(z 8) piętrze apartamentowca z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

499 000 zł59 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*rezerwacja* *atrakcyjna cena za przestronne mieszkanie* Olchowik nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 na osiedlu bojary. Lokalizacja: centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

819 000 zł73 m² 11 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wygodne mieszkanie zlokalizowane na ul. Sybiraków os. Piasta (blisko centrum miasta). Powierzchnia mieszkania wynosi 73,48 m . Rozkład mieszkania: - korytarz, - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wygoda,Białystok

569 000 zł72 m² 7 913,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie zwlekaj* wysoka jakość wykończenia za taka cenę, takie oferty zdarzają się rzadko! zapraszam na prezentacje! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarna

Centrum,Białystok

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 1 Polecam nowy apartament, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Na powierzchnię 53m2, składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, komfortowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 w Białymstoku, przy ul. Orzeszkowej (os. Mickiewicza). Lokal mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze, gotowego do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

490 000 zł60 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja inwestycyjna! 3 kawalerki w pakiecie. (1 mieszkanie dwupokojowe i 2 kawalerki) Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

338 000 zł60 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Polecam, dwustronne, wygodne, 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, położone na IV piętrze niskiego bloku, po termomodernizacji. Wokół bloku znajdują się liczne parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białostoczek,Białystok

512 900 zł75 m² 6 838,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bez podatku pcc! okazja: bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w budynku o zabudowie grupowej z 2022 roku przy spokojnej ulicy na Osiedlu Białostoczek, blisko centrum Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Białystok

1 400 zł59 m² 23,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy mieszkanie na wynajem położone na I piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na os. Słoneczny Stok. Na powierzchnię 58,9m2 składają się: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł60 m² 5 668,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

***szukasz mieszkania na popularnym osiedlu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

499 000 zł49 m² 10 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie o wygodnym układzie Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania wykończonego w dobrym guście. Na powierzchnię 49,03m 2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułkowa

Sienkiewicza,Białystok

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 47m2 położone na I piętrze w budynku z cegły na osiedlu Sienkiewicza przy ulicy Pułkowej. Mieszkanie składa się z 3 odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

388 999 zł65 m² 5 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64m2 w Białymstoku, na os. Zielone Wzgórza. Lokal mieści się na 1 z 9 pięter w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

395 000 zł60 m² 6 528,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej. Nieruchomość o powierzchni 60,5m2 składa się z trzech przestronnych pokoi (jeden z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

332 000 zł46 m² 7 233,12 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Przydworcowym, w wieżowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Mieszkanie ma powierzchnię 45,9 m2 i składa się z: - 2 oddzielnych sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Szukasz wyjątkowego mieszkania W spokojnej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiatrakowa

Białystok,podlaskie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, duży przedpokoj, balkon, garaż w podziemiach, parking, winda wynajem 2300zl+czynsz650(kaucja   od zaraz możliwość wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł60 m² 5 621,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wygodne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny, przy ulicy Hallera 34. Nieruchomość o powierzchni 60,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

480 000 zł59 m² 8 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m zlokalizowane na os. Wygoda. Rozkład: - korytarz, - aneks kuchenny, - salon, - 2 pokoje, - łazienka, - balkon, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiatrakowa

Antoniuk,Białystok

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, duży przedpokoj, balkon, garaż w podziemiach, parking, balkon, winda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

495 000 zł72 m² 6 837,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na os. Białostoczek. Mieszkanie ma powierzchnie 72,40 m , na której znajduje się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - 3 pokoje, - łazienka, - balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu mieszkanie w centrum miasta przy ul.Legionowa. Na powierzchnię 58m2 składają się 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i wc oraz korytarz. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

*** 3 niezależne pokoje *** *** os.WYSOKI STOCZEK *** III PIĘTRO *** Polecamy przytulne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim w budynku 4-piętrowym na os. Wysoki Stoczek w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Zielone Wzgórza,Białystok

500 zł8 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla dziewczyny (najlepiej uczącej się) w mieszkaniu 3 pokojowym (pozostałe pokoje są zamieszkałe przez uczące się dziewczynę) na osiedlu Zielone Wzgórze, ul. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

415 000 zł55 m² 7 531,76 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** stan deweloperski *** *** antoniuk *** Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim położone na czwartym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadbane, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 mkw na osiedlu Nowe Miasto położone przy ul. Transportowej. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu, niskich budynków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

369 900 zł42 m² 8 807,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie jest aktualnie remontowane, zdjęcia przedstawiają standard wykończenia w jakim będzie wykonany remont. Planowane zakończenie prac remontowych to druga połowa lipca 2022 roku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Skorupy,Białystok

899 000 zł82 m² 10 963,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** przestronne mieszkanie W nowym budownictwie Z pięknym tarasem*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na nowym osiedlu przy ul Plażowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

700 000 zł96 m² 7 253,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*** sienkiewicza - kamienica *** *** 2 miejsca postojowe *** *** klimatyzacja *** Oferujemy do sprzedania atrakcyjny apartament 3-pokojowy zlokalizowany w kamienicy z 2012 roku na os. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 3 osobne pokoje *** ***w podwyższonym standardzie *** Polecam nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na os.Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowska

Sienkiewicza,Białystok

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość mieści się na 1 piętrze niskiego bloku na ulicy Wasilkowskiej na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. Na powierzchnię 49m2 składają się 3 pokoje , kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 743,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** 3 pokoje *** os.SYBIRAKÓW *** 2018 r. *** *** Z miejscem parkingowym *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na piątym piętrze w nowczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

2 200 zł72 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta dla bardzo wymagającego i odpowiedzialnego Najemcy - komfortowe, przestronne mieszkanie - 72 m2 (3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby i 2 loggie) położone na II piętrze (cichobieżna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 743,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Idealna lokalizacja w Centrum Białegostoku ul. Mickiewicza! Teren ogrodzony, miejsce parkingowe. Zapraszam do obejrzenia i kontaktu. Mieszkanie ma dostęp do poddasza - możliwa adaptacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla studentów. Są to trzy oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia. Przestronne 65m2, umeblowane i wyposażone ( lodówka, pralka, telewizor). Świetny dojazd do Centrum, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

720 000 zł96 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elegancki, niepowtarzalny apartament znajduje się przy historycznej ulicy miasta, w generalnie odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy. Przestronny, wygodny o powierzchni ponad 96m2 na.