dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokólska

Białostoczek,Białystok

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne ,na drugim piętrze w bardzo spokojnej dzielnicy .Dobra lokalizacja. Opłaty: 1900 zł najem + czynsz 700 + prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

575 000 zł39 m² 14 687,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** komfortowy apartament W centrum *** *** apartamenty jagielońskie *** *** gotowe do wydania *** Polecamy atrakcyjny a partament 2-pokojowy położony na trzecim piętrze w budynku windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włókiennicza

Centrum,Białystok

355 000 zł50 m² 7 092,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam mieszkanie 50 m w centrum Białegostoku! Cena ofertowa do negocjacji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Włókienniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

439 000 zł39 m² 11 305,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji - Apartamenty Jagiellońskie - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w centrum miasta. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Wąskiej 4 w Białymstoku. Bardzo dobrze doświetlone, o dogodnym rozkładzie. Blisko Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przydworcowe,Białystok

1 900 zł39 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku przy ulicy Kopernika nr 2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowskiego

Centrum,Białystok

414 000 zł38 m² 10 851,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 38,15 m2 znajdujące się w kameralnym budynku wielomieszkaniowym przy ul. Kalinowskiego w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

429 900 zł33 m² 13 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje *** *** centrum - os.PIASKI *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w budynku z płyty z windą w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetne mieszkanie dla singla/pary! Al. Jana Pawła II, blok 61. Okolica charakteryzuję się dobrą infrastrukturą. Blisko lidl, apteka, przychodnia, przystanki mpk. Na około mnóstwo zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Mickiewicza,Białystok

2 150 zł52 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

***pierwsze Piętro *** 2 pokoje *** 52 m2 ***mickiewicza*** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam słoneczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

334 000 zł45 m² 7 405,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

*** mieszkanie do własnej aranżacji *** *** os.ANTONIUK *** *** DOSTĘPNE OD ZARAZ *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bema *** 2 oddzielne pokoje *** 47,5 m2 *** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie z zabudowanym balkonem na sprzedaż - ul. Upalna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

409 000 zł39 m² 10 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze, do odświeżenia. Duża słoneczna sypialnia z możliwością aranżacji miejsca do pracy lub pokoju dziecięcego, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowskiego

Centrum,Białystok

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje luksusowe mieszkanie w sercu Białegostoku. Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy wysmakowaną elegancję, nowoczesny design i komfort na najwyższym poziomie? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja: świetna lokalizacja, nowe miasto Dojazd do centrum zajmie 8 minut autem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Młodych,Białystok

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** 2 pokoje *** *** blisko dworca *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

374 000 zł48 m² 7 840,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wykończonego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,70m2, znajdującego się na IV piętrze niskiego bloku z płyty. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

2 000 zł45 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w jednym z najbardziej atrakcyjnych apartamentowców na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisiela

Nowe Miasto,Białystok

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Nieruchomość usytuowana jest w cichej, spokojnej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

399 000 zł44 m² 9 006,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam zadbane i przytulne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Leśna Dolina ul.Św. Andrzeja Boboli. Atuty mieszkania: -parter ,blok 4 piętrowy z cegły z 1999r ,położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

419 000 zł38 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - doskonałe dla rodziny lub pod wynajem! Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bojary,Białystok

499 000 zł35 m² 14 438,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nietuzinkowego mieszkania o powierzchni 34,56 m , znajdującego się na osiedlu Nowe Bojary, przy ul. Kraszewskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Tysiąclecia,Białystok

425 000 zł46 m² 9 320,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

*** 2 niezależne pokoje *** *** umeblowane *** *** przy politechnice *** Polecam przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

575 000 zł54 m² 10 624,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,12 m2 przy ul. Waryńskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym sercu Białegostoku. Infrastruktura wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w luksusowych Apartamentach Jagiellońskich ul. Jurowiecka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum, w prestiżowych Apartamentach Jagiellońskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Bojary,Białystok

519 000 zł45 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla singla lub pary. Nieruchomość o powierzchni 45m2 położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2012 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

329 000 zł32 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na drugim piętrze przy ul. Rumiankowej w Białymstoku. Mieszkanie ostatni remont przeszło w 2020 roku. Posiada oddzielną sypialnię oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

319 000 zł41 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 41m2 do remontu, zlokalizowane na 4 piętrze w spokojnej okolicy Białegostoku przy ulicy Broniewskiego. Na nieruchomości się składa: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

379 000 zł33 m² 11 467 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w ścisłym Centrum miasta. Adres Nowy Świat zobowiązuje - tu znajdziemy klimat starych kamienic, w zaledwie kilka minut znajdziemy się na tętniącej życiem ulicy Lipowej. Oddalenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w 5-io piętrowym , nowym bloku na os. Białostoczek (ul. Bełzy). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Mieszkanie nowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

389 000 zł48 m² 8 155,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** 2 niezależne pokoje *** *** centrum *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Białegostoku na 2-gim piętrze w niskim bloku ze starszej cegły. Blok ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

429 900 zł33 m² 13 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Bojary,Białystok

1 600 zł48 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej części Białegostoku, tuż przy centrum. Stąd blisko na wyższe uczelnie, do urzędów. A jednocześnie miejsce jest zaciszne. Osiedle zamknięte. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Bojary,Białystok

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, przy ul. Jana III Sobieskiego 26a w Białystoku. *Nieruchomość* Powierzchnia 35m2. Piętro 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Al. Jana Pawła II, białystok Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł52 m² 8 073,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie zlokalizowane na os. Słoneczny Stok przy ul. Skrajnej. Ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,90 m . Rozkład pomieszczeń: korytarz, duża kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słoneczny Stok,Białystok

539 000 zł38 m² 14 010,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli chcesz mieszkać w sercu miasta i zarazem cieszyć się widokiem lasu to zapraszamy do obejrzenia słonecznego, ciepłego i świeżo wykończonego mieszkania w unikatowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Białymstoku - Idealne dla rodziny lub pary!. Lokalizacja: białystok, leśna Dolina-spokojna i zielona okolica. Na drugim piętrze w niskim bloku. Powierzchnia: 46 m2, 2 oddzielne.