dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny I,Białystok

384 000 zł39 m² 9 884,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji Białystok, ul. Hallera, osiedle Dziesięciny. Lokal znajduje się w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

523 000 zł39 m² 13 410,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,46 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie Apartamenty Sonata przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

1 900 zł47 m² 47,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Jana Pawła, białystok Wynajmę umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 47m. W skład mieszkania wchodzi jeden zamknięty pokój (łożko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Bojary,Białystok

2 000 zł38 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe w nowym budownictwie Oferujemy do wynajęcia kameralne mieszkanie o powierzchni 38,30 m , usytuowane na I piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - II piętro - nowa cegła (2001 r.) - BACIECZKI - Komisji Edukacji Narodowej - ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Rezerwacja Posiadamy klucze! cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

435 000 zł45 m² 9 645,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

*** 2 niezależne pokoje *** *** I piętro *** *** wyposażone *** Oferujemy słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

1 500 zł48 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 48,29 m , położonego na II piętrze w III piętrowym bloku bez windy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

459 000 zł50 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórze w Białymstoku. To idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub pary, szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

1 900 zł40 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,40 m2 w Białymstoku, przy ul. Kaczorowskiego (os. Piaski). Lokal mieści się na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

432 000 zł49 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,6 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku z windą, w samym sercu Białegostoku na ulicy Fabrycznej 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,6 m, zlokalizowanego przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 w Białymstoku, przy ul. Waszyngtona (os. Piaski). Lokal mieści się na parterze 4-piętrowego, nowego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,30 m2, położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku z cegły, przy ulicy Wierzbowej. Przestrzeń mieszkalną stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

1 390 zł32 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świetnie zlokalizowane nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bema 87 w Białystoku. Nieruchomość: powierzchnia 32,3 m2. Piętro 5/10. Do dyspozycji komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronna kawalerka w centrum - idealna propozycja pod wynajem dla singla, lub pary! Zapraszam do zakupu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki w samym sercu miasta, która łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

450 000 zł34 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne/ Do wejścia / Balkon / Garaż / komórka lokatorska/ Apartamentowiec z 2022r Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,28m2, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

575 000 zł40 m² 14 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul. Kręta może być twoje, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie wykończone z najwyższą starannością na wysokiej jakości materiałach. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cementowa

Nowe Miasto,Białystok

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 75m2 znajduje się na prywatnej posesji przy ul.Cementowej z wolnostojącym domem i składa się z: *przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

361 000 zł51 m² 7 134,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

*** 2 niezależne pokoje *** os.SŁONECZNY STOK *** *** BLOK Z WINDĄ *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na os.Słoneczny Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum miasta. - doskonała lokalizacja. - VII piętro z Windą ( Widok na panoramę miasta ). - blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Piasta,Białystok

337 000 zł37 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na osiedlu Piasta, zaledwie 5 minut od centrum miasta. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycję pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Młodych,Białystok

473 500 zł47 m² 9 993,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***zadzwoń to idealne mieszkanie dla Ciebie*** nowa baaardzo atrakcyjna cena! Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 47,38 m2, usytuowanego na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sienkiewicza,Białystok

438 000 zł33 m² 13 129,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 w prestiżowym apartamentowcu Apartamenty Jagiellońskie z 2024 roku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Piaski,Białystok

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2 na wynajem w Białymstoku na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.80 m2 na ul. Chrobrego 3 w 4 piętrowym bloku z cegły. Przestrzeń mieszkalną stanowi: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje *** *** centrum - os.PIASKI *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w budynku z płyty z windą w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości In-Home ma przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze budynku z windą z 2017 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

380 000 zł37 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,69 m przy ul. Tuwima. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Tuwima na osiedlu Antoniuk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam ofertę ładnego mieszkania 2-pokojowego znajdującego się przy ulicy Upalnej na 4-tym piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 51m2,na którą składa się: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Kawaleryjskie,Białystok

549 000 zł52 m² 10 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 52,24 m w super lokalizacji, położone na wysokim parterze bloku przy ul. wiejskiej 62/pogodnej. Nowe budownictwo, blok 1994 rok, cegła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Osobna kuchnia, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mickiewicza,Białystok

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Białymstoku przy ul. Grottgera. To idealna propozycja dla pary pracującej lub osób, poszukujących komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

489 000 zł45 m² 10 939,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości modernhouse prezentuje Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m2, zlokalizowane na świetnie skomunikowanym osiedlu Antoniuk przy ulicy Antoniukowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

445 000 zł38 m² 11 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, usytuowane w samym centrum miasta - zaledwie 5 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

390 000 zł44 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone na 3 piętrze, w bloku z cegły , przy ulicy Boboli. Istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane i wyposażone od zaraz. Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Białegostoku przy ul. Bema. Układ pomieszczeń: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

1 700 zł64 m² 26,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 63,80m2 w Białymstoku, róg ul.Waszyngtona i ul.Akademickiej - os. Piaski. Lokal obustronny, nieprzechodni mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Depowa

Bema,Białystok

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 49 m , ul. Depowa - Białystok, os. Bema Biuro nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w bloku w centrum miasta - al. Piłsudskiego. Mieszkanie w wyższym standardzie, w pełni umeblowane (lodówka, pralka, tv). Osobne pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij