dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanko do wynajęcia, 2-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv I agd , znajdujace się na osiedlu Piasta w Białymstoku, cena 800 + opłaty. Kontakt: 531.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiatrakowa

Antoniuk,Białystok

144 300 zł38 m² 3 797,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokoje , Antoniuk, 38 m2, tylko 144 300 zł Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu. Pokoje i kuchnia są oddzielne, układ mieszkania funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

164 000 zł39 m² 4 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2- pokojowe, wyszyńskiego, parter z ogródkiem / 39 m2 tylko 164.000 zł Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku z płyty. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkania po remoncie w bloku położonym przy ulicy Broniewskiego. Zagospodarowane pokoje oraz kuchnia, łazienka połączona razem z wc. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

175 000 zł39 m² 4 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z cegły. W pokojach na podłogach mozaika drewnina, ściany tapetowane. Kuchnia z szafkami w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Nowy Świat o pow. 45m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liniarskiego

Centrum,Białystok

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nie interesują mnie oferty Agencji Nieruchomości. Duże mieszkanie trzypokojowe usytuowane na wysokim parterze, w centrum przy ulicy Liniarskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł48 m² 3 945,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na berlinga stan dobry Posiadamy w ofercie mieszkanie dwupokojowe położone w niskim bloku z płyty na III-cim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, układ pomieszczeń bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pok. 33m2 z miejscem garazowym podziemnym w apartamentowcu na krętej/wiejskiej. Nowe, umeblowane. Cena 1000zł + czynsz (na dzień dzisiejszy ok 260zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

245 000 zł58 m² 4 224,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Powierzchnia: 52,5 m2 Liczba pokoi: 2 pokoje + garderoba, kuchnia, łazienka Piętro: 1 Rok budowy: 2005 Miejscowość: białystok Dzielnica: leśna Dolina Ulica: boboli Powierzchnia piwnicy: 6m (okno) Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Dojlidy,Białystok

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Leśna 2 pokoje 36m2 cena: 145.000zł Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 położone w IV piętrowym bloku przy ul. Leśnej. Budynek wykonany z cegły, z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

dobra_lokalizacja_mpk:5,28_blisko_sklep,rynek,przystanek_spokojna_okolica_b
lisko_do_centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Mickiewicza,Białystok

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze na ul. Konopnickiej. Mieszkanie przeszło generalny remont, jest w pełni umeblowane. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

195 000 zł45 m² 4 380,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje, śródmieście, 44,5 m2, cegła, pięknie wykończone Polecamy Państwu piękne 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Pokoje i kuchnia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Antoniuk,Białystok

199 000 zł47 m² 4 270,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie w ocieplonym bloku z cegły przy ulicy Gruntowej. Mieszkanie składa się z: - salonu ( ściany malowane + tapeta, panele) z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

nowa cena nowa cena! Polecamy Państwu mieszkanie położone na III piętrze w bloku z 1999 r. Zlokalizowane na cichym, pełnym zieleni osiedlu z doskonale rozwinięta infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

154 000 zł24 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej odległości od Akademii Medycznej, wydziału Ekonomii. Oddzielna, sypialnia i salon z balkonem i aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pozioma

Skorupy-Pieczurki,Białystok

400 zł11 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia pokoj /11m2/ w nowym,kompletnie wyposazonym mieszkaniu 2-pokojowym/w drugim pokoju para studentow/cena 400 zl+liczniki/ok30-40 zl/,kaucja.Dobra komunikacja,przystanek pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

184 000 zł43 m² 4 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Serdecznie polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina Lokal o powierzchni 43 m2 usytuowany na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

206 000 zł51 m² 4 039,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecamy państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze pięciopiętrowego budynku z cegły w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Antoniuk,Białystok

176 000 zł35 m² 4 971,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Narewska 2 pokoje 35,4m2 ładnie urządzone Polecamy! Atrakcyjna oferta! Dwa pokoje, kuchnia w formie aneksu oraz łazienka rozłożone na 35,4m2. Mieszkanie o niewielkim metrażu, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

218 000 zł52 m² 4 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

nowe okna pcv, łazienka i wc oddzielnie (glazura i terakota), zabudowany przedpokój, zabudowa w małym pokoju i w kuchni, blisko szkoła i przedszkole, b.dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacieczki

Leśna Dolina,Białystok

100 zł49 m² 2,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

190 000 zł44 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Serdecznie polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny II. Nieruchomość o powierzchni 43,7 m2 położona na III piętrze w budynku z cegły oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Dziesięciny, położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie w stanie dobrym, wymagające ewentualnie odświeżenia, dwustronne. Pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie oczekuje na miłych lokatorów. Dokonała lokalizacja w dobre cenie. Salon z dużym oknem i wyjściem na balkon, w oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

152 000 zł40 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W centrum miasta w pobliżu sklepy,przystanek autobusowy,plac zabaw. "cena do negocjacji"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Zielone Wzgórza,Białystok

189 000 zł52 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Proponujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lawendowej. Znajduje się ono w ocieplonym bloku wykonanym w technologii wielkopłytowej. W lokalu znajdziemy: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

229 000 zł42 m² 5 478,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie dwupokojowe usytuowana na ostatniej kondygnacji w bloku trzypiętrowym z cegły z 1994 roku. W pokojach zabudowy meblowe typu Komandor na podłodze drewniany parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

255 000 zł43 m² 5 971,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Doskonała lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na ul. Pogodnej na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. W jego skład wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

179 000 zł43 m² 4 182,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecamy ładne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z nowej cegły. Mieszkanie dwustronne, przestrzenne, ciekawie zaaranżowane. Z holu o powierzchni 4,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Bema,Białystok

230 000 zł45 m² 5 104,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam bezpośrednio 43,33 m2, 2 pokoje, 2 piętro, budynek 3 piętrowy, rok budowy 1997 (balkon, piwnica) (wspólnota), klimatyczne, słoneczne, mieszkanie z nowszej cegły w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

176 000 zł48 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na ul. Sikorskiego. Znajduje się ono na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z płyty. Lokal ma powierzchnię 48 m2. Składa się z: - przestronnego salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

147 000 zł39 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2- pokoje, III piętro , Antoniuk, tylko 147.000 zł Posiadamy w sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ul. Broniewskiego. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

164 000 zł46 m² 3 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z cegły po termomodernizacji. Lokal składa się z przestrzennego salonu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary-Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

297 000 zł53 m² 5 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy Państwu do sprzedaży wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku z cegły. Lokal w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie położone w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Młodych,Białystok

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie po remoncie w okazyjnej cenie. Mieszkanie w bloku z cegły po termoizolacji. Na podłogach parkiet, ściany wygładzone i pomalowane. W kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 50 m2, znajdujące się na III przedostatnim piętrze bloku przy ul. Słowackiego na atrakcyjnym osiedlu Mickiewicza. Budynek wykonany z cegły w 1960 roku, zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

184 000 zł42 m² 4 429,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Serdecznie polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze w IV piętrowym budynku z cegły zlokalizowanym na osiedlu Dziesięciny. W salonie usytuowanym od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnoliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Zielone Wzgórza. Znajduje się ono w ocieplonym bloku wykonanym w technologii wielkopłytowej. Budynek usytuowany jest z zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszamy na pokaz funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z płyty po termoizolacji. Lokal dwustronny, środkowy, z dużym.