dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary-Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

169 000 zł47 m² 3 565,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

- 2 niezależne pokoje - 47m2 - do wejścia - bojary -niski blok - Słoneczne mieszkanie na popularnym osiedlu Bojary, zlokalizowanym blisko centrum Białegostoku. Na osiedlu pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***** przytulne mieszkanie do wynajęcia na ul.UPALNEJ ***** ZAPRASZAMY ***** Polecamy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Słoneczny Stok przy ul.Upalnej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Białostoczek,Białystok

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Proponujemy Państwu dwustronne mieszkanie położone na spokojnym Osiedlu Białostoczek. Lokal znajduje się w kompleksie budynków z 2005 roku. Obecni właściciele pozostawiają nabywcy zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecamy mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane w centrum miasta przy Al. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (ściany malowane, drewniany parkiet), - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

206 731 zł42 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

M29 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Proponuję Państwu mieszkanie dwupokojowe o powiechrzni 49m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły z lat sześćdziesiatych. Mieszkanie jest po remoncie, wymieniono okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

165 000 zł38 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokoje II piętro 38,50 m2 W mieszkaniu mamy dwa pokoje; oddzielną, widną kuchnię, łazienkę z wc. Do wszystkich pokoi wejście z korytarza. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na dzielnicy Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku trzy- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

153 000 zł39 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu mieszkanie położone na parterze w budynku z cegły po termomodernizacji. przestronna kawalerka z możliwością przebudowania na salon z aneksem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- 2 pokoje - II piętro - 48m2 - niski blok - po modernizacji- mieszkanie na osiedlu Dziesięciny w niskim bloku po termomodernizacji. Blok usytuowany z dala od ruchliwej ulicy, położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Skorupy-Pieczurki,Białystok

150 000 zł36 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Skorupy. Lokum usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termoizolacji. Tradycyjny układ mieszkania, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Sienkiewicza,Białystok

168 000 zł39 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie na os. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 39m2 usytuowany jest na parterze czterokondygnacyjnego bloku przy ul. Poleskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Młodych,Białystok

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Młodych. Wszystkie pokoje i kuchnia oddzielne, nowoczesne wykończenie. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

267 000 zł52 m² 5 164,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne mieszkanie 2 pokojowe z otwartą kuchnią na salon. Duże pokoje. Ładna łazienka z deszczownicą i wanna z hydromasażem wodno - powietrznym. Okna od strony południowo wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

238 000 zł45 m² 5 288,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-I piętro - 2 pokoje - do wprowadzenia - Mieszkanie na osiedlu Bacieczki. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 2005 roku. Mieszkanie składa salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

260 000 zł43 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje II piętro Nowa Cegła 43 m2 do wprowadzenia Na mieszkanie składają się 2 niezależne pokoje, półotwarta kuchnia, łazienka z wc. Do wszystkich pomieszczeń wejście z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

149 900 zł32 m² 4 626,54 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję Państwu mieszkanie o powierzchni 32 m2, dwupokojowe, położone na piątym piętrze w wysokim bloku z lat osiemdzieiatych, na osiedlu Białostoczek. W mieszkaniu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

169 000 zł38 m² 4 389,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Białystok,podlaskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje I piętro centrum cegła Polecam 2 pokojowe mieszkanie na I pietrze IV piętrowego bloku z cegły w okolicy ul. Mickiewicza o powierzchni 37 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

233 000 zł53 m² 4 429,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie na os. Leśna Dolina. Lokal o powierzchni 52,6m2 usytuowany jest na parterze czteropiętrowego bloku z 2003 roku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na osiedlu Piasta. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie *.* 2 POKOJE *.* UL.ZIELONOGÓRSKA *.* TANIO Usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Zielone Wzgórza. Lokal posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dla osób lubiących przestrzeń do ciekawej aranzacji!. Dwupokojowe mieszkanie o niestandardowym metrażu aż 58m2, ul. Waszyngtona. Blok iiipietrowy z cegły, ocieplony. Salon z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

152 000 zł32 m² 4 691,36 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

141 000 zł36 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**niski czynsz**do remontu**2 pokoje**polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej. Lokal o powierzchni 36m2 znajduje się na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

173 000 zł45 m² 3 844,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Białegostoku. Mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

155 000 zł36 m² 4 341,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na V piętrze w wieżowcu z płyty po termoizolacji. W mieszkaniu jest widna kuchnia z nową zabudową. Zostaje okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta 2- pokojowego lokalu mieszkalnego położonego na I piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Mickiewicza. Mieszkanie ma powierzchnię 36m2. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Białystok,podlaskie

1 250 zł40 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ogrodowej 7 (skrzyżowanie Ogrodowej i Sienkiewicza) o pow. 40m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w monitorowanym nowym bloku z cegły (koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proponuję Państwu mieszkanie 44m2, dwupokojowe, na trzecim piętrze w bloku z cegły położone na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe, zabudowy typu komandor, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

235 000 zł46 m² 5 086,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 58m2, na drugim piętrze położone na osiedlu Bacieczki w nowym bloku z cegły wybudowanym w 2004 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Serdecznie polecamy Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na poddaszu w bloku w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie o pow. użytkowej 35 m2, natomiast po podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

330 000 zł56 m² 5 923,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego znajdującego się w bloku wybudowanym w 2004 roku przy ulicy Ks. Stanisława Andrukiewicza- dzielnica Piasta I. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Białystok

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe W centrum od zaraz! Mieszkanie dwupokojowe, do lekkiego odświeżenia.Usytuowane na 6-tym piętrze w IX-piętrowym wieżowcu z cegły. Salon przejściem do sypialni, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Tysiąclecia,Białystok

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam Państwu mieszknie 2-pokojowe położone na II pietrze w niskim III piętrowym bloku. Lokal zlokalizowany jest bardzo blisko centrum miasta, w spokojnej okolicy, w pobliżu parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

176 000 zł43 m² 4 093,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecamy! Dwupokojowe mieszkanie w jednym z nielicznych bloków z cegły przy osiedlu Piasta. Blok po ociepleniu, odnowione klatki. Mieszkanie dwustronne, środkowe, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przędzalniana

Bacieczki,Białystok

173 000 zł46 m² 3 793,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Fasty. Lokal dwustronny i środkowy, bez balkonu. Mieszkanie po częściowym remoncie, do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

325 000 zł56 m² 5 833,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

223 000 zł42 m² 5 347,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Video z prezentacją mieszkania: Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,7m2 położone w Białymstoku na osiedlu Białostoczek. Blok.