dowolna

Lokale użytkowe Białystok – na sprzedaż i na wynajem w Białymstoku

457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

457 ogłoszeń

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**duża przestrzeń**własny parking** dodatkowa przestrzeń magazynowa** Zapraszamy na prezentację przestrzennego lokalu w świetnej lokalizacji. Nowo powstające bloki, szybki dojazd do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

5 434 000 zł494 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białystok. 500 m2, lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Yoga Shala, centrum Wellness lub Biura. Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Prezentujemy na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

26 zł/m²800 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny, wolnostojący budynek o powierzchni 800m2, pod działalność- usługi, produkcja, magazyn, sport, rekreacja i inne. Budynek znajduje się w Białymstoku na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

19,94 zł/m²175 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu powierzchni 175m2.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²20 m² 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** lokal W biurowcu *** miejsca parkingowe*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

24,67 zł/m²150 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

29,72 zł/m²360 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, w budynku z wysokim standardem, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 90m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul.Sienkiewicza 49, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne i inne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

31,80 zł/m²250 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy świetną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²300 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal usługowy w odrestaurowanej kamienicy | Centrum Białegostoku | ul. Nowy Świat Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 59,60.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25,20 m² 9 126,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży Lokalu idealnie przystosowanego do prowadzenia działalności z branży medycznej ul. Ogrodowa 19, białystok Powierzchnia: 25,20 m Piętro: I/II Budynek z 2000 roku Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²190 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu halę przeznaczoną na produkcję, magazyn lub usługę zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,70 m² 7 704,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Centrum, prestiżowy biurowiec. Przestronny, funkcjonalny i prestiżowy lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądż handlową-usługową w centrum Białegostoku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²860 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale w Białymstoku. Od 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 600 zł47,76 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 680 zł54,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł245 m² 8 979,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

47,05 zł/m²170 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością przedstawiam w naszej ofercie do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 170 m2. Zlokalizowany na parterze budynku przy ulicy Hetmańskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł345 m² 8 956,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam duży lokal w prestiżowym centrum miasta. Nowoczesny budynek. Piękne duże witryny. Wyjątkowa oferta na białostockim rynku nieruchomość. Wielkość i uniwersalność tej nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²300 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Powierzchnia ok 300 metrów dodatkowo dostępny duży taras. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²240 m² 11 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy o powierzchni 240 m2. Prezentowana powierzchnia znajduje się w kamienicy o charakterze komercyjnym. Do dyspozycji przyszłego Najemcy jest.

Szczegóły ogłoszenia

87,44 zł/m²44,60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, położony przy ul. Ryskiej w miejscowości Białystok na osiedlu Bojary. Na powierzchni 44,60 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²111,90 m² 8 393 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal, świetna lokalizacja. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem imponujący lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej kamienicy w centrum Białegostoku. W przypadku potrzeby mniejszej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Dostępna powierzchnia: minimum 400 m na piętrze z opcją wynajęcia większego metrażu. Możesz wynająć tyle ile potrzebujesz. Lokal o uniwersalnym charakterze idealna baza do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokale w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia komfortowy gabinet o powierzchni 30 m , położony na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Białegostoku. Lokal jest w pełni klimatyzowany, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²424 m² 21 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację lokalu do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa o łącznej wielkości 424 m , zlokalizowana w Białystok przy ul. Choroszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w samym centrum Białegostoku - pod działalność biurową Zapraszamy na oględziny lokalu na wynajem zlokalizowanego przy ul. Św. Mikołaja. Jest płożony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

14,44 zł/m²450 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

38,18 zł/m²110 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Świetne biuro w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²262 m² 14 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro w o powierzchni 262 m2. Lokal biurowy usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku usługowym. Układ dwustronny z centralnym korytarzem. Pomieszczenia biurowe o powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

47,27 zł/m²27,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²85,50 m² 4 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal.