dowolna

Lokale użytkowe Białystok – na sprzedaż i na wynajem w Białymstoku

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Warsztat - Produkcja - Stolarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

38,37 zł/m²104 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

45,41 zł/m²220 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 2 0 0 m 2 (z możliwością rozdzielenia na dwa lokale po 100 m 2 ) , zlokalizowany w sercu Białegostoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

26 zł/m²800 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny, wolnostojący budynek o powierzchni 800m2, pod działalność- usługi, produkcja, magazyn, sport, rekreacja i inne. Budynek znajduje się w Białymstoku na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²51,40 m² 2 827 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowa *** *** lokal do adaptacji pod najemcę 100-500m2*** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu powierzchnię biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²96 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** ***parter Z witryną *** *** os.ANTONIUK *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy idealny pod prowadzenie każdej działalności zlokalizowany w galerii handlowej na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²52 m² 2 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** budynek monitorowany *** *** wysoki standard *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjne lokale biurowo-usługowe zlokalizowane w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

55,76 zł/m²269 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy siedziby prężnie działającej od lat firmy Super Dach. To gotowy punkt handlowo-usługowy, idealnie przystosowany pod dekarstwo, czy inną działalność handlowo - usługową. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

39,67 zł/m²300 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bardzo atrakcyjna powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bojary,Białystok

899 000 zł74,93 m² 11 997,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Sprzedaży Lokalu Usługowo-Biurowego - Bojary, ul. Starobojarska, białystok. Kluczowe Informacje o Nieruchomości: na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 74.93.2 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²396 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** ogrzewana powierzchnia usługowa *** *** Z windą towarową *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²175 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia usłogowo-magazynowa *** *** centrum miasta *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany kamienicy w centrum Białegostoku. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy W dobrym standardzie *** *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²348,05 m² 18 795 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem w Białymstoku ul. Warmińska 25, os. Skorupy Powierzchnia: 348,05 m | Parter | Czynsz: 18 794,70 zł netto/mies. (54 zł netto/m ) | Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²70 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni 70 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²180,42 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, zarezerwuj lokal już teraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przytulny lokal użytkowy o powierzchni 20 m , położony na parterze przy ul. Ciołkowskiego. W skład lokalu wchodzi: jedno ustawne pomieszczenie, łazienka na korytarzu Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15 m , położony przy ul. Lipowej 4 w Białymstoku, w ścisłym centrum miasta bezpośrednio przy Rynku Kościuszki. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²450 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 450 m - nowoczesny budynek przy ul. Handlowej w Białymstoku - możliwość powiększenia do 1700 m Do wynajęcia lokal o powierzchni 450 m w nowoczesnym, wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²175 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal handlowy o powierzchni użytkowej ok. 110 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na parterze - wejście z ulicy , posiada zaplecze,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu na sprzedaż Centrum Białegostoku, ul. Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71 m , położony w samym sercu Białegostoku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

77,86 zł/m²70 m² 5 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 70 m (80 m po podłodze), położony w centrum miasta na osiedlu Przydworcowe, w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł1 016 m² 5 895,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Białystok ul. Nowy Świat 11C Idealna propozycja dla firm z sektora medycznego, usługowego, edukacyjnego lub biurowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,50 m² 7 035,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni 42,5 m , położony w pasażu przy ul. Sikorskiego 6a w Białymstoku. Opis nieruchomości: w skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3,63 €/m²2 187 m² 7 939 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - doskonale skomunikowany obiekt magazynowy tuż przy samym wjeździe do Białegostoku. Hala budowana w standardzie a/a+.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

82,23 zł/m²15,81 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 15,81 m | białystok | paderewskiego 10 | Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 15,81 m w świetnej lokalizacji Białystok, ul. Paderewskiego 10. Czynsz: 80 zł/m netto Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²70 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem wyjątkowy lokal o wysokim standardzie wykończenia, położony w samym sercu miasta, z wejściem prosto z chodnika. To idealne miejsce dla firm, które cenią elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

62,07 zł/m²29 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, położony na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym, rejon ul. Hetmańskiej. W lokal wyposażony jest w klimatyzator, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł33,20 m² 3 283,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 33 m | ul. Sienkiewicza | Białystok | 7 dni w tygodniu Na sprzedaż / wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

28,33 zł/m²600 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia atrakcyjna hala.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24m , zlokalizowany na 1 pietrze. W skład lokalu wchodzą: 2 funkcjonalne pomieszczenia, świetna propozycja na: gabinet kosmetyczny, medyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

26,48 zł/m²1 197 m² 31 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu do wynajęcia halę.

Szczegóły ogłoszenia