dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Białystok - Oferty wynajmu lokali użytkowych

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

35 zł/m²1 100 m² 38 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Obiekt parterowy, handlowo-Usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²92,99 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 92,99 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 92,99 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²79,15 m² 7 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 79,15 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 79,15 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²71,55 m² 7 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 71,55 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 71,55 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30 zł/m²1 550 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

55,02 zł/m²309 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal handlowy o powierzchni 309 m2 ul. Swobodna, osiedle Wysoki Stoczek, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne, gastronomia, sport, rekreacja.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dom na wynajem dla firmy Lokal przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Nowe miasto/kawaleryjskie. Lokal położony na piętrze w budynku dwupiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²800 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny, wolnostojący budynek o powierzchni 800m2, pod działalność- usługi, produkcja, magazyn, sport, rekreacja i inne. Budynek znajduje się w Białymstoku na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

68,70 zł/m²100,43 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek z 2024 roku z miejscami postojowymi przed lokalem Funkcjonalny i prestiżowy lokal użytkowy, przeznaczony pod dowolną działalność w Białymstoku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²324,22 m² 15 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnie od około 325m2 przy ul. Malmeda. Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Białystok, przy ul. Malmeda. Lokal położony jest na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²300 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

61,25 zł/m²68,57 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 68.57 m parter prestiżowa lokalizacja. Najważniejsze atuty nieruchomości: - duża witryna idealna ekspozycja dla Twojego biznesu - otwarta przestrzeń dająca.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Budynek z dostępnymi lokalami od 13,5m2 - do kilkuset metrów kwadratowych. Funkcjonalne lokale użytkowe przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Białymstoku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²13 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpłatny parking Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²220 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjny lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²38 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy do wynajęcia Świetna lokalizacja! Poszukujesz czystego, zadbanego i funkcjonalnego miejsca na swoją działalność? Oferuję do wynajęcia lokal, który idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

62,28 zł/m²56,20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy ul. Warszawska Przestronny, funkcjonalny, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową, w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Centrum Białegostoku, dowolna konfiguracja Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 40m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul. Sienkiewicza 49 lok.307 pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

57,20 zł/m²210 m² 12 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe biuro w stylu loftowym w nowoczesnym biurowcu Przedstawiam ofertę wyposażonego lokalu biurowego, w reprezentacyjnym budynku biurowym. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal 39m2 na biuro, gabinet, usługi lub inną działalność. Cena 55 pln netto za m2. W cenie opłaty za media. Powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń, jednej duże otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

68 zł/m²86 m² 5 848 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pod usługi medyczne | Szyk i komfort | Opis Lokalu: z przyjemnością prezentujemy piękny lokal o powierzchni 86 m2 zlokalizowany na ulicy Fabrycznej w nowoczesnym apartamentowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14,70 zł/m²68 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy 68 m | Centrum Białegostoku | ul. Legionowa Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 68 m , położony przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²23,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 23,8m2 ul. Wesoła, osiedle Piaski, blisko centrum, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne i inne. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Duże witryny od strony ulicy Lokal: - 70 mkw. - wejście z ulicy - 2 pomieszczenia - woda.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²180 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowe do wynajęcia na Nowym Mieście Białystok Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe od 20 m2 zlokalizowane na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego w Białymstoku. Dzięki różnorodnej.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²1 060 m² 28 090 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** wysokość 6,0m *** *** +biura 150M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Yoga Shala, centrum Wellness lub Biura. Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Prezentujemy na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia kompleks powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²195 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Pracownie, szwalnia, lekka.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²18,02 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, zarezerwuj swój lokal już teraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

38,37 zł/m²104 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²94 m² 6 580 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²300 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²100 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

*** lokal biurowy *** *** centrum *** Polecamy funkcjonalny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Białegostoku. Parking dostępny na ulicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

50,79 zł/m²63 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prestiżowa przestrzeń biurowa | Nowy Świat 9 | centrum miasta Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia elegancki lokal biurowy o powierzchni około 45 m , usytuowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m , położony przy ul. Waryńskiego w Białymstoku. Lokal znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku, co zapewnia wygodny dostęp zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

81,25 zł/m²160 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod usługi gastronomiczne z pięknym ogrodem i starodrzewem dosętpny od zaraz! Niepowtarzalny lokal idealny pod Twoją restaurację- kondygnacja 0 o pow. około 160m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²211 m² 8 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na piątym piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²255 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na drugim piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²100 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal biurowo usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

42,06 zł/m²586 m² 24 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowa *** *** parter *** *** Z parkingiem dla klientów *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.