dowolna

Domy podpiwniczone Białystok - Ogłoszenia domów z piwnicą

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

820 000 zł274 m² 2 992,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Białymstoku, przy ul. Krzywej. Dom ma powierzchnię ok 274,00 m2 , położony jest na działce o areale 839 m2. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asnyka

Młodych,Białystok

789 000 zł179 m² 4 400,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego blisko centrum Białegostoku. Lokalizacja * osiedle Młodych, ulica Asnyka * zaciszne miejsce pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Nowe Miasto,Białystok

939 000 zł227 m² 4 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferuję do sprzedaży bliźniak z ogródkiem, idealny dla rodziny, zlokalizowany przy cichej ulicy, a jednocześnie blisko wszystkich potrzebnych udogodnień. - powierzchnia całkowita: 227m2 - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 120 m , usytuowanego na działce o powierzchni 489 m , to propozycja dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

779 000 zł169 m² 4 609,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 169m2 położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom wolnostojący z 1998 roku zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziesięciny,Białystok

699 500 zł150 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący w dobrej lokalizacji z dużym potencjałem. Położony jest na Dziesięcinach przy ul. Gajowej, zaraz obok skrzyżowania z ul. Hallera. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Mickiewicza,Białystok

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Białymstoku, na Osiedlu Mickiewicza. Na działce - ok. 600m2 - znajduje się murowany bliźniak z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Pieczurki,Białystok

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Bliźniak Twoich Marzeń - Wyjątkowy Dom w Idealnej Lokalizacji! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Jaroszówka,Białystok

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oferta domu w zabudowie szeregowej, interesującego zarówno pod względem lokalizacji, ceny, jak i stanu technicznego. Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

*** szereg środkowy W dogodnej lokalizacji *** *** fasty *** *** klimatyzacja *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy , zlokalizowany na na obrzeżach Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Młodych,Białystok

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wybudowany w 2000 roku, regularnie konserwowany, jest gotowy do wprowadzenia. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

699 000 zł90 m² 7 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu dobrą ofertę sprzedaży domu idealnego dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej dzielnicy Dojlidy w Białymstoku. Ta trwała konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaroszówka,Białystok

753 000 zł140 m² 5 378,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:597 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do remontu w którym ogranicza nas tylko wyobraźnia. Działka: teren posesji ma 597 m2 co pozwala na stworzenie wymarzonego ogródka. Dom: został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

*** os.PIECZURKI *** *** DZIAŁKA 420m2 *** *** ZADBANY BLIŹNIŹNIAK *** Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os.Pieczurk i w Białymstoku. Dobra dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

1 499 000 zł160 m² 9 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Prezentujemy Państwu przestronny dom o powierzchni 160 m2, idealny dla dużej rodziny z dziećmi. Zlokalizowany na osiedlu Nowe Miasto w samym sercu Białegostoku, zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orkana

Bacieczki,Białystok

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ulicy Orkana w Białymstoku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

849 000 zł141 m² 6 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** DUŻA DZIAŁKA 598m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Oferta W przygotowaniu - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Pieczurki,Białystok

1 990 000 zł367 m² 5 422,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Szanując prywatność właściciela oraz jego czas kontakt możliwy jest wyłącznie przez nas. Biuro Nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w Białymstoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

849 000 zł141 m² 6 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom parterowy, podpiwniczony położony w Księżynie przy ulicy Pawiej 2, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Budynek po wykonaniu niezbędnych prac nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Skorupy,Białystok

520 000 zł300 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Polecamy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości na osiedlu Skorupy. Dom o powierzchni użytkowej +- 200 m2 a całkowitej +- 300m2, położony na działce o powierzchni 540 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wygoda,Białystok

839 000 zł209 m² 4 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecamy dom wolnostojący, położony w Białymstoku, przy ul. 42 Pułku Piechoty. Dom ma powierzchnię ok 208,50 m2 , położony jest na działce o areale 620 m2 z dużym ogrodem. . Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 599 000 zł325 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość - wyjątkowy dom wolnostojący, w pożądanej lokalizacji, na osiedlu Pietrasze. Dzielnica doskonale skomunikowana z centrum Białegostoku, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Węgierki

Jaroszówka,Białystok

2 150 000 zł506 m² 4 249,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:543 m²

Pensjonat/ dom na sprtzedaż na jaroszówce! meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonujący/dochodowy pensjonat zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Jest to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pieczurki,Białystok

899 000 zł130 m² 6 938,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Przedstawiam Państwu środkowy segment zabudowy szeregowej. W spokojnej cichej okolicy, dojazd w kilka minut do centrum Białegostoku. Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi, czy pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Białystok

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:359 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 250 m2, położony w Białymstoku przy ul. Prypeckiej. Dom jest oczyszczony i przygotowany do remontu. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²