dowolna

Domy podpiwniczone Białystok - Ogłoszenia domów z piwnicą

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu świetną inwestycję. Pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 270m2, usytuowany w dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł220 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Przestronny dom wolnostojący - idealny dla dużej rodziny lub pod działalność Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący, który doskonale sprawdzi się zarówno jako przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***dom z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

629 500 zł109,46 m² 5 750,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** Dom wolnostojący - do remontu, os Wygoda *** Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż, dom jednorodzinny wolnostojący położony w Białymstoku, na osiedlu Wygoda, przy ulicy Korczaka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł116 m² 7 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Uwaga! Nowa, niższa cena. Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 116m , położony na działce o powierzchni 428m na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł246,33 m² 2 914,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1980 roku położony w Białymstoku przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa to 176m2, działka 382m2. Na poziomie zero znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł505,97 m² 4 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:543 m²

Pensjonat / dom na sprzedaż - osiedle jaroszówka - białystok oferta m2home z klauzulą wyłączności Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy pensjonat zlokalizowany w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

849 000 zł350 m² 2 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

*** dom wolnostojący os.DZIESIĘCINY***BIAŁYSTOK *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego położonego w zacisznej części osiedla dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł196,37 m² 6 620,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy + dom gościnny | białystok - skorupy Powierzchnia domu głównego :ok 142m2 m , całkowita z poddaszem użytkowym i garażem ok. 196m2 Liczba pokoi: 5 Powierzchnia działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł195 m² 5 379,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż świetny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na ul. Królowej Jadwigi w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Nieruchomość z 2001 rok posiada bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł123 m² 5 203,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w idealnej lokalizacji- osiedle Jaroszówka! Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** *** FOTOWOLTAIKA *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł380 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia biznesu? A może marzysz o przestronnym domu dla dużej rodziny w świetnej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł176,80 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji przestrzeń dla rodziny i wiele możliwości aranżacji Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z bardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość z 2001 roku, położoną w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom usytuowany jest jako szereg skrajny, powierzchnia działki wynosi 362 m2 Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł319 m² 4 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Unikatowy drewniany dom z bali w zielonym sercu Dojlid Górnych. W malowniczej części Białegostoku, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej, znajduje się niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Do typu "kostka" położony na os. Wygoda przy ul. Rubinowicza Idealna propozycja dla dwóch rodzin, dwa niezależne wejścia do domu Dom został wybudowany metodą tradycyjną i oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł720 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Po więcej zdjęć dobrej jakości zapraszamy na naszą stronę -
-720m2-bialystok/6456428 Ekskluzywna rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł263,50 m² 6 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z klimatem na osiedlu Wygoda - przestrzeń, cisza i bliskość miasta Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 263 m (174 m użytkowej), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Polecam Państwu dom murowany z cegły na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Białymstoku. Ulica Krańcowa - centrum miasta w zasięgu spaceru, ale bez miejskiego hałasu. Miejsce, które łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Białystok, ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 144 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł146 m² 6 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z systemem smart, budynkiem gospodarczym i przestrzenią do prowadzenia działalności Lokalizacja: białystok, osiedle Wygoda Adres: ul. Melchiora Wańkowicza Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Białymstoku na osiedlu Pietrasze. Jest to idealna propozycja dla rodzin, oraz osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

***dom Z budynkiem gospodarczym pod działalność gospodarczą** Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości w Białymstoku Przedmiotowa nieruchomość to dom oraz budynek pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł244,60 m² 6 500,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z 2000 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1273 m w kształcie prostokąta. Dom położony od jednej z głowniejszych ulic osiedla Pieczurki.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 900 zł539,79 m² 4 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz miejsca, które podkreśli Twój status, zapewni rodzinie bezpieczeństwo, a Twojej firmie prestiżową siedzibę bez kosztów wynajmu? Witaj na Jaroszówce w najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł165 m² 11 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowy dom wolnostojący.