dowolna

Domy podpiwniczone Białystok - Ogłoszenia domów z piwnicą

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 290 000 zł461 m² 2 796,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:711 m²

Unikalna Okazja! Duży Dom z możliwościami na Os. Mickiewicza Oferujemy nieruchomość, która otwiera drzwi do wielu możliwości. Ten przestronny dom został podzielony na trzy niezależne części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Nowe Miasto,Białystok

1 530 000 zł220 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, pośrednikom i agencjom pośrednictwa dziękuję za kontakt. Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania, wolnostojący z 2000 roku, w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Fasty,Białystok

1 350 000 zł142 m² 9 527,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 617 m²

Wymarzone miejsce dla rodziny i przyjaciół! Rezerwacja Prezentuję Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 141,70 m2, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedźwiedzia

Dojlidy,Białystok

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

* rezerwacja * Dom jednorodzinny, wolnostojący na osiedlu Dojlidy przy ul. Niedźwiedziej. Powierzchnia użytkowa to ok. 110m2, całkowita ok. 150m2 Rozkład: podpiwniczenie: kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodniczki

Wysoki Stoczek,Białystok

1 650 000 zł257 m² 6 414,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta tylko i wyłącznie w biurze Nieruchomości. Prezentujemy piękny, bardzo solidnie wykonany dom w zabudowie jednorodzinnej z 2011r. Budynek zarówno wewnątrz jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumuńska

Starosielce,Białystok

780 000 zł194 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedstawiam Państwu dom rodzinny o wielkości 194m2 na przestronnej działce o powierzchni całkowitej 495m2. Nieruchomość znajduje się w Białegostoku na osiedlu Starosielce. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Przydworcowe,Białystok

770 000 zł133 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Prezentujemy Państwu piękny, potencjalnie inwestycyjny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Białegostoku, blisko Centrum. Ten dwupiętrowy dom z cegły o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Bacieczki,Białystok

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego na osiedlu Bacieczki. Budynek o powierzchnie 137 mkw. składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bema,Białystok

749 000 zł102 m² 7 343,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

Urokliwy dom na osiedlu Bema - tylko U nas! Biuro nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w Białymstoku, na osiedlu Bema, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Starosielce,Białystok

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w dobrej lokalizacji, z działką i możliwością własnej aranżacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! To piętrowy wolnostojący budynek z podpiwniczeniem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Wygoda,Białystok

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z 1965 roku położony na popularnym osiedlu Pietrasze. Powierzchnia domu wynosi około 110 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaskółcza

Dojlidy,Białystok

449 000 zł128 m² 3 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Serdecznie zapraszamy do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego na osiedlu Dojlidy w Białymstoku. Nieruchomość przy ul. Jaskółczej gwarantuje wygodny dostęp do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Młodych,Białystok

640 000 zł362 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji o powierzchni całkowitej 142,94m2 który znajduje się na działce o powierzchni całkowitej 362m2 w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Skorupy,Białystok

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Polecam solidnie wybudowany dom jednorodzinny. Położony na lubianej dzielnicy Skorupy. Największymi atutami tej oferty niewątpliwie jest lokalizacja oraz pełne media miejskie, dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

729 000 zł125 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Okazja! Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy Państwu super ofertę domu jednorodzinnego w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dziesięciny,Białystok

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Działka z domem wolnostojącym zlokalizowana na os. Dziesięciny przy ul. Oliwkowej. Parametry działki: - powierzchnia 1121 m , - w kształcie trapezu o wymiarach: 56 20 49 22 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Centrum,Białystok

820 000 zł357 m² 2 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Białymstoku, położonej okolicy Kleosin. Dom jest do remontu i idealny jak dla rodzin z dziećmi, tak i pod inwestycję. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Wysoki Stoczek,Białystok

570 000 zł230 m² 2 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

*** Jeśli szukasz ciszy i spokoju w mieście, to ta urokliwa działka z dala od zgiełku i natłoku, jest ofertą dla Ciebie. *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

569 000 zł155 m² 3 670,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** SPORA DZIAŁKA 557m2 *** *** DO GENERALNEGO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do obejrzenia domu położonego w cichej i spokojnej okolicy na Osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Dom wolnostojący z początku lat 90-tych położony jest na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białostoczek,Białystok

740 000 zł133 m² 5 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z 1971 roku położony na popularnym osiedlu Białostoczek, blisko centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

539 000 zł108 m² 4 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

!rezerwacja! Prezentuję Państwu dom wolnostojący, położony w Białymstoku, przy ul. 42 Pułku Piechoty. Dom ma powierzchnię ok 108,50 m2 , położony jest na działce o areale 673 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dojlidy,Białystok

434 000 zł128 m² 3 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Baranowicka

Skorupy,Białystok

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

*** pół domu W budynku typu bliźniak Z niezależnym wejściem *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu domu przy ul Baranowickiej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ludowa

Wygoda,Białystok

1 190 000 zł248 m² 4 798,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie zapomnisz o wymagającej pracy i odetchniesz pełną piersią dzięki bliskości kojącej przyrody? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagiellonki

Jaroszówka,Białystok

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wraz z budynkiem gospodarczym położona przy ul. Anny Jagiellonki nr 3 w Białymstoku. Obszar, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy,Białystok

880 000 zł338 m² 2 603,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:570 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 338 m2 (242 m2 użytkowej) z ogromnym potencjałem. Dom został zbudowany w 2000 roku na kształtnej działce 20m x 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kochanowskiego

Bema,Białystok

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż dom w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokalizacja, spokojna okolica w centralnej części miasta. Dom drewniany, do remontu. Instalacje do wymiany. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

990 000 zł257 m² 3 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytułowany na działce o powierzchni 369 m2, wybudowany w 1990 roku. W poniższym linku znajdziecie Państwo 42 zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:486 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 260m2 w Białymstoku - os. Jaroszówka. Dom z 1988r., z dobudowanym garażem na 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kmicica

Skorupy,Białystok

680 000 zł209 m² 3 258,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 128 m znajdujący się na ul. Kmicica w Białymstoku, osiedle Skorupy. Nieruchomość została wybudowana w pierwszej połowie lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

640 000 zł187 m² 3 422,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom stanowi połowę bliźniaka. Została wykonana elewacja , wymienione okna oraz zmodernizowana kotłownia co, częściowo wyremontowane pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

1 196 997 zł242 m² 4 946,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 242m2 w Nowodworcach przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2004 roku z garażem na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Młodych,Białystok

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przedwojenny dom drewniany w fenomenalnej okolicy Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości: niemal 100-letniego drewnianego domu na os. Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie szeregowej do wprowadzenia! Osiedle Jaroszówka. Powierzchnia całkowita - 280 m2. Powierzchnia użytkowa - 180 m2. Działka - powierzchnia 260 m2. Dom składa się z 4 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

705 691 zł156 m² 4 523,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu na firmę, który można amortyzować, wpuszczać w koszty? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie Jeżeli jednak chcesz nabyć to prywatnie to ta nieruchomość jest o tyle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 216 m²

Miejscowość Czochanie-Góra, powiat zambrowski. ***jeśli szukasz ciszy i spokoju w fajnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Proponuję Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wczasowa

Skorupy,Białystok

510 000 zł140 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Polecamy Państwu zapoznanie się z ofertą domu wolnostojącego położonego na osiedlu Skorupy przy ulicy Wczasowej. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 715 mkw. na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Fasty,Białystok

739 000 zł126 m² 5 865,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam dom w zabudowie szeregowej (skrajny), zlokalizowany w Fastach na spokojnym i kameralnym osiedlu domów szeregowych. Szeregówka skrajna podpiwniczona o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Wygoda,Białystok

995 000 zł210 m² 4 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom o powierzchni 210m2 w miejscowości Białystok, dzielnicy Wygoda, przy ul. Makowej. Budynek wolnostojący, w całości podpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

***4 sypialnie**wysoki standard**do wprowadzenia** 5 pokojowy dom o powierzchni 138 m2 na Bagnówce, dojazd drogą asfaltową. Nowoczesna bryła budynku z dużą ilością przeszkleń zapewnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij