dowolna

Domy z aneksem kuchennym Białystok - Lista ofert sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Puchalskiego

Bagnówka,Białystok

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszam na prezentacje skrajnie położonego domu w zabudowie szeregowej z 2015r. Ostatni remont został przeprowadzony w 2022r. Wszystko jest świeże i zadbane. Robione jak dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny bliźniak po generalnym remoncie. Wymieniona hydraulika, elektryka, nowy piec gazowy. Okna 3 szybowe, fotowoltaika. 2 trasy do dowolnej aranżacji. Budynek docieplony styropianem 20 cm. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 100 000 zł132 m² 8 317,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Idealna równowaga między naturą a miastem! dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej prestiżowe dojlidy górne Powierzchnia całkowita: 132,25 m | Powierzchnia użytkowa: 128,06 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Mickiewicza,Białystok

3 450 000 zł220 m² 15 681,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

*** Szukasz słonecznego miejsca do zamieszkania, lub pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dojlidy Górne,Białystok

979 000 zł156 m² 6 263,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż - Dom, który ma wszystko (oprócz mieszkańców - i to właśnie Twoja rola!) Białystok, dojlidy Górne, ul. Liniowa - już jeden dom znalazł szczęśliwego nabywcę! Jeśli marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

495 000 zł53 m² 9 392,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie - bezczynszowe, z ogródkiem o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

1 099 000 zł240 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:617 m²

*rezerwacja* Dom inwestycyjny 240 m 4 niezależne mieszkania, 2 garaże, idealny pod wynajem! Białystok, ul. Kujawska - nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowy dom z 2011 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

640 000 zł143 m² 4 467,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż - kilka minut jazdy od Białegostoku. Dom w stanie surowym zamkniętym na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych, zlokalizowany w gminie Wasilków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dojlidy Górne,Białystok

1 890 000 zł130 m² 14 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, wybudowany w 2016 roku, posadowiony na przestronnej, doskonale zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

820 000 zł135 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

*** nowoczesne domy w zabudowie szeregowej *** *** stan deweloperski pełny *** *** gotowe do wydania*** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

760 000 zł84 m² 8 994,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Bagnówka,Białystok

714 000 zł51 m² 15 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowoczesny skrajny szeregowiec z dużym ogrodem i wyjściem do lasu - Białystok, bagnówka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na spokojnym, kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siewna

Wygoda,Białystok

979 000 zł195 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego budynku szeregowego w stanie deweloperskim o powierzchni 195 m2, zlokalizowanego w spokojnej i przyjaznej rodzinom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Białystok

Bema,Białystok

3 500 000 zł260 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokalizacja, spokojna okolica w centralnej części miasta. Budynek to lokal usługowy, zamieszkania zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:591 m²

Prezentujemy Państwu świetną inwestycję. Dom o powierzchni ogólnej +/- 400 m2, usytuowany w dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Jaroszówka-Wyżyny,Białystok

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajna działka) o powierzchni użytkowej 248 m2 (bez podpiwniczenia 167 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce 362 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

700 000 zł82 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siewna

Wygoda,Białystok

1 100 000 zł195 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Białystok

1 790 000 zł214 m² 8 364,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecamy nieruchomość gruntową zabudowaną nowoczesnym, i funkcjonalnym domem wolnostojącym z 2022 roku, zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany gm. Zabłudów w bliskim sąsiedztwie Białegostoku. Jest to przestronny dom o powierzchni całkowitej 342 m i powierzchni użytkowej 253 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sobolewska

Skorupy,Białystok

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w Białymstoku 80 m Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 80 m, położony w spokojnej części dzielnicy Skorupy w Białymstoku. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

1 399 000 zł162 m² 8 635,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferuję na sprzedaż dom o pow. 162 m2 mieszczący się w Białymstoku na os. Bagnówka. Nowoczesny, gotowy do zamieszkania, oszczędny dom z 2021r. Kupując tą nieruchomość zyskujesz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

1 195 000 zł177 m² 6 751,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim - Białystok, skorupy Na sprzedaż przestronny, nowoczesny bliźniak o powierzchni 177 m (parter 105 m ) położony na działce 296 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Dojlidy Górne,Białystok

850 000 zł147 m² 5 780,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Potokowej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Celownicza

Bema,Białystok

879 000 zł183 m² 4 803,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w świetnym miejscu: - lokalizacja Białystok ul. Celownicza, bardzo blisko Centrum - rok budowy 1936r. rozbudowany i dobudowany w 1992r. - działka 600m2 - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pomorska

Skorupy,Białystok

819 915 zł70 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Obniżona cena! Poprzednia cena: 845 000 zł Nowa cena: 819 915 zł Oszczędzasz ponad 25 000 zł Nowoczesny segment w zabudowie szeregowej - gotowy do zamieszkania/ Mieszkanie dwupoziomowe. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Centrum,Białystok

594 000 zł74 m² 8 064,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Nowoczesny dom szeregowy 73,6 m - 12 min od centrum - komfort, który łączy naturę ze stylem życia. Ten dom to więcej niż cztery ściany: to Twoja prywatna przystań. Kameralna zabudowa, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 450 000 zł259 m² 5 605,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany na osiedlu Dojlidy Górne, przy ul. Motylej. Nieruchomość łączy w sobie elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Białystok,podlaskie

592 900 zł91 m² 6 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 1b Na sprzedaż dom w inwestycji Osiedle Sosnowa w Dąbrówkach. Osiedle Sosnowa to 16 nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

850 000 zł147 m² 5 780,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Domki na dojlidach - bliźniaki gotowe na nowe życie (I grilla)! Czas na rodzinne El Dorado. czyli cztery domy bliźniacze, gotowe na nowych właścicieli z wyobraźnią, planem i może. zestawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dojlidy,Białystok

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Serdecznie polecamy klimatyczny, zadbany dom wolnostojący położony na Osiedlu Dojlidy. Dom dwukondygnacyjny, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pomorska

Skorupy,Białystok

819 915 zł70 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Obniżona cena! Poprzednia cena: 845 000 zł Nowa cena: 819 915 zł Oszczędzasz ponad 25 000 zł Nowoczesny segment w zabudowie szeregowej - gotowy do zamieszkania Bez podatku pcc i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawady

Zawady,Białystok

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący z 2025 roku, o powierzchni 190 m2 (6 pokoi) położony na cichym i spokojnym osiedlu Zawady, oddalony tylko 7 min od centrum Białegostoku. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skidelska

Białostoczek,Białystok

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Rezerwacja Przestronny, nowocześnie urządzony segment o powierzchni 70,9 m2 z prywatnym ogródkiem 30 m2, położony przy ul. Skidelskiej z 2019 roku na osiedlu Białostoczek. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Skorupy,Białystok

1 299 000 zł126 m² 10 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej | 125,5 m | Działka 275 m | Wysoki standard | Zielone, zamknięte osiedle. Komfortowy skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Starosielce,Białystok

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny 4-6 osobowej w idealnej lokalizacji. Na sprzedaż dom o powierzchni 220m2 znajdujący się na działce o powierzchni 409m2. Lokalizacja: - osiedle Starosielce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

899 000 zł161 m² 5 583,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan surowy zamknięty *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym.